Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

branża motoryzacyjna

Auto Land: Radia samochodowe Warszawa

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą firmy AutoAlarmy.net na szybki i sprawny montaż wyposażenia samochodów. Montujemy między innymi alarmy, czujniki cofania i parkowania, blokady mechaniczne Dipol oraz radia samochodowe w Warszawie i okolicach. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy

Auto Land
Kontakt z nami:
Niedźwiedzia 16a, 02-737 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 843-38-69
http://www.autoalarmy.net
Niezawodne piły taśmowe

Firma HARD oferuje produkty takie jak: piły taśmowe, przecinarki, szlifierki do płaszczyzn i przecinarki taśmowe ORAZ Bomar, giętarki do rur i profili, frezarki CNC, tokarki do metalu, zginarki do blach, wiertarki słupowe. Dzięki produkowaniu z najlepszych materiałów, gwarantujemy naszym klientom nie tylko wysoką jakość urządzeń i usług, ale także wyjątkowo krótki czas realizacji zamówień.

HARD Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Zawiła 51a, 30-442 Kraków,
małopolskie
Tel. : (12) 264-35-43
http://www.hard.net.pl
Złączki śrubowe

Zajmujemy się łączeniem oraz naprawą taśm przenośnikowych oraz gumowaniem bębnów i przesypów. W ofercie posiadamy m.in. złączki śrubowe, które służą do połączenia ze sobą taśm (np. za pomocą wulkanizacji na gorąco lub metodą klejenia na zimno). Posiadamy mobilny serwis naprawczy dla elementów systemów transportowych.

Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Coneco Przemysław Kałwa Kazimierz Pacia Spółka Jawna
Kontakt z nami:
Zalęże 122, 32-310 Klucze,
małopolskie
Tel. : (32) 646-26-23
http://www.coneco-wolbrom.pl
Kompensatory gumowe

Firma zajmująca się uszczelnieniami technicznymi proponuje wysokiej jakości kompensatory, w tym kompensatory gumowe. Wytwarzane przez nas kompensatory gumowe są wykonane z wysokiej jakości kauczuku – materiału zarówno elastycznego, jak i trwałego. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne ceny i terminowość wykonywania zleceń.

Bipromasz Sp. z o.o. Sp.k.
Kontakt z nami:
Bronikowskiego 8, 85-426 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (52) 379-93-10
http://www.bipromasz.pl
prawo jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców Motos oferuje prowadzone przez profesjonalistów kursy na prawo jazdy w najlepszej cenie! Ucząc się u nas bez problemu zdasz egzamin na kategorie B oraz A! Szybko zrozumiesz teoretyczne podstawy poruszania się po drodze i bez obaw wyruszysz na miasto! Bardzo wielu naszych kursantów zdaje za pierwszym razem, dołącz do nich i Ty!

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Motos sp z o.o.
Kontakt z nami:
Okulickiego 64, 37-450 Stalowa Wola,
podkarpackie
Tel. : (15) 844-09-82
http://motos.edu.pl
Lakier do mebli drewnianych

Jeśli planujesz remont, nie musisz wyrzucać swojej starej szafy czy stołu wystarczy Ci lakier do mebli drewnianych. Używając tego produktu w szybki i prosty sposób pokryjesz wybraną powierzchnię. Dzięki czemu zyska ona połysk i blask, co więcej stworzy powłokę ochronną odporną na zarysowania oraz środki czystości.

IVE Vernici Polska
Kontakt z nami:
Jana Pawła II 26, 33-300 Nowy Sącz,
małopolskie
Tel. : (18) 440-04-92
http://www.ivevernici.pl