Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

firmy handlowe

Naklejki żelowe

Fani uwielbiają tego typu zagrania i chętnie sięgają po naklejki żelowe z logo ulubionego zespołu czy firmy. Sklep, każdego rodzaju, jest wtedy taką kopalnią gadżetów, bo dużo marek się na to decyduje. Oczywiście jest obawa, że nie zostaniemy zauważeni wśród masy upominków, ale nam się jakoś zawsze udawało dobrać idealnie. Sama bardzo lubię praktyczne formy reklamy, a naklejki żelowe z pewnością do takich należą.

ADVERTEAM A.M.
Kontakt z nami:
ul. Sądowa 4, 88-400 Żnin,
woj. kujawsko-pomorskie
Tel. : (52) 552-45-96
http://www.nalepki3d.pl
Sznur uszczelniający

By dopasować odpowiedni sznur uszczelniający do konkretnego zastosowania, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Do grona takowych z pewnością można zaliczyć tą firmę oraz jej pracowników. Przedsiębiorstwo to specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju uszczelnień, w tym kompensatorów gumowych i tkanikowych oraz płyt uszczelkarskich. Przez wiele lat działalności firma zdobyła bogate doświadczenie oraz wykwalifikowanych fachowców w tej dziedzinie pracowników. Zapraszamy na stronę internetową.

KSD Polska
Kontakt z nami:
Skłodowskiej - Curie 12A, 87-100 Toruń,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (56) 664-46-30
http://ksd.com.pl
http://www.hydrobud.com.pl/

Serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy Hydrobud, którą znajdą Państwo pod adresem: http://www.hydrobud.com.pl/. Na naszej stronie znajdą Państwo szeroki asortyment produktów takich jak kształtki doczołowe czy elektrooporowe, odwodnienia liniowe i wiele innych wysokiej klasy produktów. Polecamy.

Hydrobud
Kontakt z nami:
ul. H. Szafran 1, 60-693 Poznań,
woj. wielkopolskie
Tel. : (61) 842-93-88
http://www.hydrobud.com.pl
Buty bhp

Odzież robocza musi być dopasowana rozmiarowo do konkretnej osoby, która ma jej używać. Musi być ona przekazana pracownikowi bezpłatnie. Odzież robocza w przypadku zakończenia stosunku pracy winna być oddana pracodawcy, jeżeli jest niezniszczona i nadaje się do kolejnego użytkowania. Oddaniu nie podlega bielizna i buty BHP. Buty robocze dzieli się na gumowe, czyli z PCV, robocze, służbowe, militarne, specjalistyczne i profilaktyczne.

Prosave.pl Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Polna 140 B, 87-100 Toruń,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (56) 664-40-44
http://prosave.pl
Motorek dla dziecka na akumulator

Nasza oferta to wysokiej jakości produkty dla najmłodszych. Proponujemy samochody na akumulator, które zapewnią najmłodszym wyjątkową atrakcję. Proponujemy pojazdy sportowe, miniquady, ciężarówki i wiele innych. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z produktami, które maluchy pokochają. Sprawdźcie co może zaoferować Toyz by Caretero.

Toyz by Caretero
Kontakt z nami:
Rybnicka 9, 43-190 Mikołów,
śląskie
Tel. : (32) 226-06-06
http://www.toyz.pl