Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

firmy handlowe

Korepetycje matematyka Warszawa

Rozwiązywanie równań i zapamiętywanie wzorów to dla wielu uczniów koszmar. Nie musi tak być - jestem doświadczoną nauczycielką, oferuje korepetycje, dzięki którym matematyka okaże się zrozumiała. Przygotowuje uczniów do sprawdzianów, egzaminów ósmoklasisty oraz matur na terenie Warszawy oraz online.

Matematyka Indywidualnie
Kontakt z nami:
Motorowa 2, 04-035 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (88) 917-14-48
http://matematykaindywidualnie.pl
Ośrodek terapeutyczny Warszawa

Prowadzimy ośrodek terapeutyczny w Warszawie organizujący zajęcia dla dzieci i młodzieży. Kładziemy nacisk na łączenie terapii z zabawą w celu podjęcia tematów, z których niepełnosprawny maluch może mieć problemy w życiu codziennym. Wykorzystujemy m.in. terapię integracji sensorycznej, rąk, psychologiczną i psychiatryczną. Świadczymy również usługi poradni.

Przystań Szkraba s.c.
Kontakt z nami:
Dzielna 1, 00-162 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (51) 748-00-60
http://przystanszkraba.pl
Nauka języka metodą Callana

Nowoczesne metoda nauczania języka angielskiego znana pod nazwą DIRECT jest ulepszoną metodą opracowaną przez Callana. Podstawową zaletą wykorzystania metody Direct jest szybkość opanowywania przez uczniów zdolności komunikacyjnych w języku obcym. Nasza szkoła językowa serdecznie zachęca Państwa do skorzystania ze swojej oferty profesjonalnych kursów angielskiego prowadzonych udoskonaloną metodą Callana. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne informacje o naszej ofercie.

ONJO "Just Time" s.c.
Kontakt z nami:
Świętokrzyska 20, 00-002 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 826-80-03
http://www.jtm.com.pl
Korepetycje biologia Gdynia

Szukasz pomocy w przyswajaniu wiedzy? Potrzebne są Ci korepetycje? Biologia i chemia to dziedziny, w których Matematify z Gdyni jest niepokonany! Przygotujemy Cię do egzaminu dojrzałości i dzięki zdobyciu odpowiednio wysokiej ilości punktów na maturze bez problemu dostaniesz się na wymarzone studia medyczne!

Matematify sp. z o. o.
Kontakt z nami:
Starowiejska 16/2, 81-356 Gdynia,
pomorskie
Tel. : (79) 287-78-72
http://www.matematify.net
Opieka całodzienna Warszawa

Poszukujesz żłobka dla Twojego dziecka? U nas dostępna jest opieka całodzienna w Warszawie! Nasza wykwalifikowana kadra sprawi, że Twoja pociecha miło spędzi czas na rozwojowych zajęciach. Zabawa jest podstawą prawidłowej stymulacji dziecka. My wiemy jak przeprowadzić ją w taki sposób, by angażowała wszystkie pięć zmysłów.

Tańcząca poziomka
Kontakt z nami:
Ostrobramska 94/1, 04-118 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (51) 784-72-11
http://tanczacapoziomka.pl
Dekoracje na ściany

Dekoracja ściany powinna być dopasowana do wystroju pokoju, a jednocześnie bardzo efektowna. Nasze produkty są niezwykle unikatowe, dzięki czemu dodadzą niepowtarzalnego uroku każdemu pomieszczeniu. Zdecyduj się na dekorację ściany za pomocą naszych materiałów, a z pewnością uzyskasz wymarzony efekt, którym będziesz się cieszyć na długo.

Kids Town
Kontakt z nami:
Christa Botewa 10, 03-127 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (73) 330-13-20
http://www.kidstown.pl
Usługi pogrzebowe

Choć śmierć jest nieunikniona i wszyscy mamy świadomość jej nadejścia - to zawsze stanowi bolesny cios dla rodziny i bliskich. Polska tradycja chowania zmarłych jest szczególnie wyjątkowa, oparta na głębokiej czci i szacunku. Zakład pogrzebowy Kalla działający an warszawskim Mokotowie czerpie z tych wzorców, przygotowując ostatnie pożegnanie w sposób należyty oraz wedle oczekiwań osób najbliższych. Na naszej stronie internetowej przedstawiamy szczegółowe informacje na ten temat.

Zakład Pogrzebowy „Calvaria”
Kontakt z nami:
Grójecka 105, 02-101 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (50) 157-00-11
http://www.calvaria.pl
opowieść wigilijna egzamin ósmoklasisty

Opowieść Wigilijna to jedna z najbardziej znanych książek napisanych przez Charlesa Dickensa. Jest to opowieść o Ebenezerze Scrooge, samolubnym i skutecznym biznesmenie, który nie wierzy w Boże Narodzenie ani w dobroć bliźniego. W wigilijną noc, odwiedzają go trzy duchy, które przedstawiają mu różne okresy jego życia i pokazują, jak jego postępowanie wpłynęło na innych ludzi.

BiGplast Bartosz Gawerek
Kontakt z nami:
Wyszyńskiego 7/21/46, 05-220 Zielonka,
mazowieckie
Tel. : (69) 241-70-86
http://drukasy.pl
Trening piłkarski dla przedszkolaków

Jako szkółka futbolowa i klub sportowy w Warszawie oferujemy trening piłkarski dla przedszkolaków. Wszystkie dzieci kochające ruch na świeżym powietrzu mogą dołączyć do naszej drużyny. Zapewniamy pełen sprzęt, miejsca do ćwiczeń oraz stroje drużynowe. Gwarantujemy opiekę doświadczonego trenera dla dzieci.

Klub Sportowy URSYNÓW WARSZAW
Kontakt z nami:
Kopcińskiego 18, 02-777 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (69) 243-88-00
http://ksursynow.com
Kursy maturalne

Masz problemy z zapamiętaniem całości materiału wymaganego do egzaminu? Jeśli tak, zapraszamy na nasze kursy maturalne w Warszawie. Nie dosyć, że powtórzysz sobie najważniejsze pojęcia, odświeżysz pamięć, to, dodatkowo, dzięki zastosowaniu rozmaitych, skutecznych metod nauczania, utrwalisz sobie zagadnienia.

Idea - Wsparcie Edukacji Szkolnej Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Głębocka 56g lok. 27, 03-287 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (60) 339-43-95
http://idea-kursy.edu.pl
Zabawki dla dziewczynek

Zastanawiasz się, w którym sklepie znajdziesz najlepsze zabawki dla dziewczynek? Nie musisz daleko szukać! To właśnie w naszym asortymencie znajdują się wyjątkowe lalki, maskotki, figurki, mebelki, zwierzątka i wiele, wiele innych! Każda mała księżniczka z pewnością będzie cieszyć się z tego rozwiązania!

TCC TOMASZ CHARKOT COMPANY
Kontakt z nami:
Krakowskie Przedmieście 37a, 22-300 Krasnystaw,
lubelskie
Tel. : (50) 007-51-09
http://kolorowaprzygoda.pl