Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

firmy handlowe

Korepetycje matematyka Warszawa

Rozwiązywanie równań i zapamiętywanie wzorów to dla wielu uczniów koszmar. Nie musi tak być - jestem doświadczoną nauczycielką, oferuje korepetycje, dzięki którym matematyka okaże się zrozumiała. Przygotowuje uczniów do sprawdzianów, egzaminów ósmoklasisty oraz matur na terenie Warszawy oraz online.

Matematyka Indywidualnie
Kontakt z nami:
Motorowa 2, 04-035 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (88) 917-14-48
http://matematykaindywidualnie.pl
Ośrodek terapeutyczny Warszawa

Prowadzimy ośrodek terapeutyczny w Warszawie organizujący zajęcia dla dzieci i młodzieży. Kładziemy nacisk na łączenie terapii z zabawą w celu podjęcia tematów, z których niepełnosprawny maluch może mieć problemy w życiu codziennym. Wykorzystujemy m.in. terapię integracji sensorycznej, rąk, psychologiczną i psychiatryczną. Świadczymy również usługi poradni.

Przystań Szkraba s.c.
Kontakt z nami:
Dzielna 1, 00-162 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (51) 748-00-60
http://przystanszkraba.pl
Nauka języka metodą Callana

Nowoczesne metoda nauczania języka angielskiego znana pod nazwą DIRECT jest ulepszoną metodą opracowaną przez Callana. Podstawową zaletą wykorzystania metody Direct jest szybkość opanowywania przez uczniów zdolności komunikacyjnych w języku obcym. Nasza szkoła językowa serdecznie zachęca Państwa do skorzystania ze swojej oferty profesjonalnych kursów angielskiego prowadzonych udoskonaloną metodą Callana. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne informacje o naszej ofercie.

ONJO "Just Time" s.c.
Kontakt z nami:
Świętokrzyska 20, 00-002 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 826-80-03
http://www.jtm.com.pl
Kursy językowe online

Firma proponuje naukę angielskiego i niemieckiego przez Internet. Kursy językowe online pozwalają zaoszczędzić czas i dopasować grafik do potrzeb ucznia. Zajęcia prowadzone są w oparciu o metodę komunikacyjną i służą przede wszystkim zdobyciu umiejętności poprawnego mówienia. Lektorzy kładą nacisk na wzbogacenie słownictwa i gramatykę.

Fokus Szkoła Języków Obcych Krzysztof Sobczak
Kontakt z nami:
Al. Wojska Polskiego 76, 70-481 Szczecin,
zachodniopomorskie
Tel. : (60) 145-14-05
http://szkolafokus.pl
Kapcie skórzane

Szukasz unikalnego, szytego na miarę obuwia dla swojego malucha? Nasze buty to doskonała alternatywa dla masowej produkcji. W ofercie znajdziesz mokasyny, sandałki czy kapcie skórzane dla dzieci. Każdy nasz produkt posiada antypoślizgową podeszwę i jest wyposażony w regulowaną gumkę, dzięki którym paputki idealnie dostosowują się do stopy.

Fiorino
Kontakt z nami:
Bazarowa 6, 43-316 Bielsko-Biała,
śląskie
Tel. : (79) 067-70-92
http://www.fiorino.eu
Korepetycje biologia Gdynia

Szukasz pomocy w przyswajaniu wiedzy? Potrzebne są Ci korepetycje? Biologia i chemia to dziedziny, w których Matematify z Gdyni jest niepokonany! Przygotujemy Cię do egzaminu dojrzałości i dzięki zdobyciu odpowiednio wysokiej ilości punktów na maturze bez problemu dostaniesz się na wymarzone studia medyczne!

Matematify sp. z o.o.
Kontakt z nami:
ul. Starowiejska 16/2, 81-356 Gdynia,
pomorskie
Tel. : (51) 775-58-28
http://www.matematify.net
Wkładki do wózków spacerowych

Sprzedajemy rozwiązania idealne do zastosowania przy nawet najmłodszych dzieciach. Każdy troskliwy rodzic chce zapewnić swojemu maluchowi najlepsze warunki rozwoju, bezpieczeństwo i komfort. Z myślą o niemowlakach i bobasach, proponujemy Państwu zakup akcesoriów dziecięcych. Wśród nich znajdują się: mufki i wkładki do wózków spacerowych.

PHU Patryk Klein
Kontakt z nami:
Urocza 6/2, 83-307 Kiełpino,
pomorskie
Tel. : (79) 402-56-88
http://cocon-project.art
Opieka całodzienna Warszawa

Poszukujesz żłobka dla Twojego dziecka? U nas dostępna jest opieka całodzienna w Warszawie! Nasza wykwalifikowana kadra sprawi, że Twoja pociecha miło spędzi czas na rozwojowych zajęciach. Zabawa jest podstawą prawidłowej stymulacji dziecka. My wiemy jak przeprowadzić ją w taki sposób, by angażowała wszystkie pięć zmysłów.

Tańcząca poziomka
Kontakt z nami:
Ostrobramska 94/1, 04-118 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (51) 784-72-11
http://tanczacapoziomka.pl
fajne zabawki

W naszym sklepie znajdziesz artykuły przeznaczone do rozwoju emocjonalnego i intelektualnego najmłodszych. Posiadamy fajne zabawki z całego świata, np. ekologiczne kredki, gry zręcznościowe i kolorowe łamigłówki, które będą ciekawym wyzwaniem dla każdego dziecka! Akcesoria sprawią radość niejednemu małemu odkrywcy.

FajneKlocki.pl
Kontakt z nami:
Obrońców Pokoju 41, 05-800 Pruszków,
mazowieckie
Tel. : (50) 543-52-90
http://fajneklocki.pl
Akcesoria do kąpieli

Oferujemy Państwu różne akcesoria do kąpieli dla dzieci, w tym odpowiednie ręczniki bambusowe. W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo ciekawych rozwiązań. Ważne jest dla nas zadowolenie najmłodszych dlatego w naszym asortymencie znajdują się produkty kolorowe, z ciekawymi motywami, w interesujących, żywych kolorach.

Kokko
Kontakt z nami:
Marii Konopnickiej 16/5, 62-200 Gniezno,
wielkopolskie
Tel. : (72) 365-03-33
http://kokko.pl
Dekoracje na ściany

Dekoracja ściany powinna być dopasowana do wystroju pokoju, a jednocześnie bardzo efektowna. Nasze produkty są niezwykle unikatowe, dzięki czemu dodadzą niepowtarzalnego uroku każdemu pomieszczeniu. Zdecyduj się na dekorację ściany za pomocą naszych materiałów, a z pewnością uzyskasz wymarzony efekt, którym będziesz się cieszyć na długo.

Kids Town
Kontakt z nami:
Christa Botewa 10, 03-127 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (73) 330-13-20
http://www.kidstown.pl
Lalka typu Barbie

Nasze przedsiębiorstwo stawia przede wszystkim na uniwersalność. W naszej ofercie znajdziesz zarówno zabawki dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Lalka typu Barbie to idealne rozwiązanie na kreatywne spędzanie wolnego czasu dla najmłodszych. Dostępne warianty charakteryzują się wysoką wytrzymałością.

MOSTI Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Władysława Broniewskiego 73, 57-402 Nowa Ruda,
dolnośląskie
Tel. : (66) 166-38-67
http://mostizabawki.pl