Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

firmy handlowe

Psi patrol zabawki

Ratując codziennie świat w pędzącym na sygnale pojeździe, stał się ulubieńcem wszystkich dzieci - Psi Patrol. Zabawki prosto z tej krainy z wozami strażackimi, łodziami podwodnymi i samolotami na czele, dostępne są w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy pewni, że każdy Maluch z radością chwyci za niebieski radiowóz i ruszy na akcję, wcielając się w jedną z bajkowych postaci.

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE "STUDIO" Magdalena Wójcik
Kontakt z nami:
Partyzantów 21, 28-300 Jędrzejów,
świętokrzyskie
Tel. : (50) 123-82-70
http://bajkolandia.sklep2.pl
Korepetycje matematyka Warszawa

Rozwiązywanie równań i zapamiętywanie wzorów to dla wielu uczniów koszmar. Nie musi tak być - jestem doświadczoną nauczycielką, oferuje korepetycje, dzięki którym matematyka okaże się zrozumiała. Przygotowuje uczniów do sprawdzianów, egzaminów ósmoklasisty oraz matur na terenie Warszawy oraz online.

Matematyka Indywidualnie
Kontakt z nami:
Motorowa 2, 04-035 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (88) 917-14-48
http://matematykaindywidualnie.pl
Ośrodek terapeutyczny Warszawa

Prowadzimy ośrodek terapeutyczny w Warszawie organizujący zajęcia dla dzieci i młodzieży. Kładziemy nacisk na łączenie terapii z zabawą w celu podjęcia tematów, z których niepełnosprawny maluch może mieć problemy w życiu codziennym. Wykorzystujemy m.in. terapię integracji sensorycznej, rąk, psychologiczną i psychiatryczną. Świadczymy również usługi poradni.

Przystań Szkraba s.c.
Kontakt z nami:
Dzielna 1, 00-162 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (51) 748-00-60
http://przystanszkraba.pl
Smoczki uspokajające

Wspomagające rozwój jamy ustnej, smoczki uspokajające powinny być dopasowane do wieku dziecka. W zależności od miesiąca życia, produkt musi mieć inny rozmiar. Spłaszczona gumka, którą ma produkt umożliwia rozwój odruchów ssących, ale nie generuje nadmiernego nacisku na szczękę. Część doustna jest miękka i wykonana z silikonu lub lateksu.

Baby Land Dariusz Staniszewski
Kontakt z nami:
Stanów Zjednoczonych 67/D7, 04-028 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (60) 675-91-09
http://sklep.babyland.com.pl
Nauka języka metodą Callana

Nowoczesne metoda nauczania języka angielskiego znana pod nazwą DIRECT jest ulepszoną metodą opracowaną przez Callana. Podstawową zaletą wykorzystania metody Direct jest szybkość opanowywania przez uczniów zdolności komunikacyjnych w języku obcym. Nasza szkoła językowa serdecznie zachęca Państwa do skorzystania ze swojej oferty profesjonalnych kursów angielskiego prowadzonych udoskonaloną metodą Callana. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne informacje o naszej ofercie.

ONJO "Just Time" s.c.
Kontakt z nami:
Świętokrzyska 20, 00-002 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 826-80-03
http://www.jtm.com.pl
Kursy językowe online

Firma proponuje naukę angielskiego i niemieckiego przez Internet. Kursy językowe online pozwalają zaoszczędzić czas i dopasować grafik do potrzeb ucznia. Zajęcia prowadzone są w oparciu o metodę komunikacyjną i służą przede wszystkim zdobyciu umiejętności poprawnego mówienia. Lektorzy kładą nacisk na wzbogacenie słownictwa i gramatykę.

Fokus Szkoła Języków Obcych Krzysztof Sobczak
Kontakt z nami:
Al. Wojska Polskiego 76, 70-481 Szczecin,
zachodniopomorskie
Tel. : (60) 145-14-05
http://szkolafokus.pl
Fundacja chore dzieci

U wielu młodych osób niepełnosprawność lub dolegliwości zdrowotne wiążą się nie tylko z wykluczeniem wśród rówieśników, ale również z trudną sytuacją materialną i życiową teraz i w przyszłości. Nasza fundacja wspiera chore dzieci, które szczególnie potrzebują pomocy - nie tylko organizujemy im wyjazdy, ale również pomagamy w zakupie niezbędnych do życia artykułów, leków czy materiałów opatrunkowych.

Fundacja Pomocy Chorym i Dzieciom „KUBUŚ”
Kontakt z nami:
3, 24-150 Sadurki,
lubelskie
Tel. : (81) 501-77-09
http://www.fundacja-kubus.pl
Kapcie skórzane

Szukasz unikalnego, szytego na miarę obuwia dla swojego malucha? Nasze buty to doskonała alternatywa dla masowej produkcji. W ofercie znajdziesz mokasyny, sandałki czy kapcie skórzane dla dzieci. Każdy nasz produkt posiada antypoślizgową podeszwę i jest wyposażony w regulowaną gumkę, dzięki którym paputki idealnie dostosowują się do stopy.

Fiorino
Kontakt z nami:
Bazarowa 6, 43-316 Bielsko-Biała,
śląskie
Tel. : (79) 067-70-92
http://www.fiorino.eu
Korepetycje biologia Gdynia

Szukasz pomocy w przyswajaniu wiedzy? Potrzebne są Ci korepetycje? Biologia i chemia to dziedziny, w których Matematify z Gdyni jest niepokonany! Przygotujemy Cię do egzaminu dojrzałości i dzięki zdobyciu odpowiednio wysokiej ilości punktów na maturze bez problemu dostaniesz się na wymarzone studia medyczne!

Matematify sp. z o.o.
Kontakt z nami:
ul. Starowiejska 16/2, 81-356 Gdynia,
pomorskie
Tel. : (51) 775-58-28
http://www.matematify.net
Wkładki do wózków spacerowych

Sprzedajemy rozwiązania idealne do zastosowania przy nawet najmłodszych dzieciach. Każdy troskliwy rodzic chce zapewnić swojemu maluchowi najlepsze warunki rozwoju, bezpieczeństwo i komfort. Z myślą o niemowlakach i bobasach, proponujemy Państwu zakup akcesoriów dziecięcych. Wśród nich znajdują się: mufki i wkładki do wózków spacerowych.

PHU Patryk Klein
Kontakt z nami:
Urocza 6/2, 83-307 Kiełpino,
pomorskie
Tel. : (79) 402-56-88
http://cocon-project.art
Opieka całodzienna Warszawa

Poszukujesz żłobka dla Twojego dziecka? U nas dostępna jest opieka całodzienna w Warszawie! Nasza wykwalifikowana kadra sprawi, że Twoja pociecha miło spędzi czas na rozwojowych zajęciach. Zabawa jest podstawą prawidłowej stymulacji dziecka. My wiemy jak przeprowadzić ją w taki sposób, by angażowała wszystkie pięć zmysłów.

Tańcząca poziomka
Kontakt z nami:
Ostrobramska 94/1, 04-118 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (51) 784-72-11
http://tanczacapoziomka.pl
Maskotki dla dzieci

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zaufanego i sprawdzonego przez rzeszę klientów sklepu internetowego tatula.pl. Oferujemy klocki lalki, puzzle, maskotki dla dzieci z rozmaitych grup wiekowych i bez względu na płeć. Tylko u nas tak bogata oferta podzielonych tematycznie zabawek wysokiej jakości, bezpiecznych dla dzieci z danej grupy wiekowej.

Tutula U. Kołkowicz P. Długosz spółka cywilna
Kontakt z nami:
E. Romera 46/4, 20-487 Lublin,
lubelskie
Tel. : (51) 246-12-44
http://www.tutula.pl