Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

firmy handlowe

Kształtki doczołowe

Serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy Hydrobud, którą znajdą Państwo pod adresem: http://www.hydrobud.com.pl/. Na naszej stronie znajdą Państwo szeroki asortyment produktów takich jak kształtki doczołowe czy elektrooporowe, odwodnienia liniowe i wiele innych wysokiej klasy produktów. Polecamy.

P.H.U. Hydrobud B. Stefański, B. Janas sp.j.
Kontakt z nami:
H. Szafran 1, 60-693 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (61) 842-93-88
http://www.hydrobud.com.pl
Auto na akumulator

Wyjątkowym prezentem na każdą okazję będzie auto na akumulator dla dzieci. Pojazdy są w pełni bezpieczne - mają wytrzymałe ramy, wygodne siedzenie i miękkie koła EVA oraz są wyposażone w system ESW, który umożliwia zablokowania funkcji w samochodziku. Posiadamy wersje z napędem na 4 koła, które sprawią wielką frajdę dzieciom oraz dorosłym!

Dariusz Foksiński DARMAR II
Kontakt z nami:
Bolesława Chrobrego 145/147, 87-100 Toruń,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (56) 475-61-89
http://www.super-toys.pl
Psi patrol zabawki

Ratując codziennie świat w pędzącym na sygnale pojeździe, stał się ulubieńcem wszystkich dzieci - Psi Patrol. Zabawki prosto z tej krainy z wozami strażackimi, łodziami podwodnymi i samolotami na czele, dostępne są w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy pewni, że każdy Maluch z radością chwyci za niebieski radiowóz i ruszy na akcję, wcielając się w jedną z bajkowych postaci.

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE "STUDIO" Magdalena Wójcik
Kontakt z nami:
Partyzantów 21, 28-300 Jędrzejów,
świętokrzyskie
Tel. : (50) 123-82-70
http://bajkolandia.sklep2.pl
foteliki samochodowe

Zależy Wam na tym, by w maksymalny możliwy sposób ochronić swoją pociechę przed nieoczekiwanymi wydarzeniami na drodze? Każdy fotelik samochodowy dla dziecka, jaki możecie Państwo znaleźć w asortymencie naszsmyk.pl. U nas znajdziesz sprzęt, w którym wszystkie części ciała będą odpowiednio zabezpieczone. Wbudowane mechanizmy amortyzacji oraz komfortowy materiał wykonania (polistyren czy pianka poliuretanowa) zapewnią wygodę jazdy nawet na bardzo dużych odległościach.

NaszSmyk.pl
Kontakt z nami:
Chłodna 3, 05-126 Nieporęt,
Tel. : (79) 863-37-87
http://naszsmyk.pl
Korepetycje matematyka Warszawa

Rozwiązywanie równań i zapamiętywanie wzorów to dla wielu uczniów koszmar. Nie musi tak być - jestem doświadczoną nauczycielką, oferuje korepetycje, dzięki którym matematyka okaże się zrozumiała. Przygotowuje uczniów do sprawdzianów, egzaminów ósmoklasisty oraz matur na terenie Warszawy oraz online.

Matematyka Indywidualnie
Kontakt z nami:
Motorowa 2, 04-035 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (88) 917-14-48
http://matematykaindywidualnie.pl
Ubrania dla dziewczynek

Czy chcesz, aby Twoja córeczka wyglądała jak księżniczka? Skorzystaj zatem z naszej bajecznej oferty! W asortymencie udostępniamy najlepsze ubrania dla dziewczynek. Sklep MiniModo stawia przede wszystkim na jakość, oryginalny design oraz wygodę każdego malucha. Zapraszamy do współpracy! To inwestycja w szczęście Twojego dziecka.

MiniModo
Kontakt z nami:
Wierzbowa 2a, 86-005 Białe Błota,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (66) 046-30-06
http://minimodo.pl
Ośrodek terapeutyczny Warszawa

Prowadzimy ośrodek terapeutyczny w Warszawie organizujący zajęcia dla dzieci i młodzieży. Kładziemy nacisk na łączenie terapii z zabawą w celu podjęcia tematów, z których niepełnosprawny maluch może mieć problemy w życiu codziennym. Wykorzystujemy m.in. terapię integracji sensorycznej, rąk, psychologiczną i psychiatryczną. Świadczymy również usługi poradni.

Przystań Szkraba
Kontakt z nami:
Dzielna 1, 00-162 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : () --
http://przystanszkraba.pl
Smoczki uspokajające

Wspomagające rozwój jamy ustnej, smoczki uspokajające powinny być dopasowane do wieku dziecka. W zależności od miesiąca życia, produkt musi mieć inny rozmiar. Spłaszczona gumka, którą ma produkt umożliwia rozwój odruchów ssących, ale nie generuje nadmiernego nacisku na szczękę. Część doustna jest miękka i wykonana z silikonu lub lateksu.

Baby Land Dariusz Staniszewski
Kontakt z nami:
Stanów Zjednoczonych 67/D7, 04-028 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (60) 675-91-09
http://sklep.babyland.com.pl
Nauka języka metodą Callana

Nowoczesne metoda nauczania języka angielskiego znana pod nazwą DIRECT jest ulepszoną metodą opracowaną przez Callana. Podstawową zaletą wykorzystania metody Direct jest szybkość opanowywania przez uczniów zdolności komunikacyjnych w języku obcym. Nasza szkoła językowa serdecznie zachęca Państwa do skorzystania ze swojej oferty profesjonalnych kursów angielskiego prowadzonych udoskonaloną metodą Callana. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne informacje o naszej ofercie.

ONJO "Just Time" s.c.
Kontakt z nami:
Świętokrzyska 20, 00-002 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 826-80-03
http://www.jtm.com.pl