Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

oferty szkoleniowe i edukacyjne

Prawo jazdy Kraków

W Ośrodku Szkolenia Kierowców JUMA w Krakowie oferujemy kurs na prawo jazdy kategorii A i B. Przygotowujemy kursantów do skutecznego zdania egzaminu państwowego. Jesteśmy również otwarci na klientów, którzy już ukończyli szkolenie, ale chcieliby wykupić jazdy doszkalające przed egzaminem, mimo że uczyli się w innych ośrodkach.

Ośrodek Szkolenia Kierowców JUMA
Kontakt z nami:
Kalwaryjska 51/4, 30-504 Kraków,
małopolskie
Tel. : (50) 112-34-86
http://www.juma.krakow.pl
Tłumacz niemiecki

Szybko i terminowo wykonujemy profesjonalne tłumaczenia przysięgłe w języku niemieckim. Jako specjaliści w swojej branży nie boimy się trudnych i skomplikowanych zadań. Nasi wykwalifikowani tłumacze każdego dnia są gotowi na przyjęcie Państwa zamówień. Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszym biurem już dziś.

Translatis
Kontakt z nami:
Grunwaldzka 112, 36-040 Boguchwała,
podkarpackie
Tel. : (50) 967-43-44
http://www.translatis.pl
BHP online

Podczas naszego e-learningu ze strony znamBHP.pl korzystamy z atrakcyjnych form multimedialnych. Dzięki temu BHP online pomaga w większym stopniu niż kurs tradycyjny zapamiętać podane informacje. Dla pracodawcy jest to świetny sposób na oszczędzenie pieniędzy - nie trzeba zatrudniać instruktora, płacić za jego dojazd i wykorzystywać godziny pracy.

Centrum Szkoleń Sela Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
św. Kingi 5a, 65-215 Zielona Góra,
lubuskie
Tel. : (68) 325-01-30
http://www.znambhp.pl
Pracownicy z Ukrainy agencja pracy

Uzupełnij braki kadrowe w Twojej firmie dzięki specjalistom zza wschodniej granicy. Pracownicy z Ukrainy chcą podejmować się obowiązków zawodowych w naszym kraju. Jako agencja pracy pomagamy im w tym, zapewniając pomoc przy załatwianiu formalności. Pośredniczymy podczas każdego etapu rekrutacji, dzięki czemu masz gwarancję selekcji kandydatów.

Agencja Zatrudnienia Dobra Praca
Kontakt z nami:
Składowa 4/6, 61-897 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (53) 827-99-00
http://agencjadobrapraca.pl