Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

oferty szkoleniowe i edukacyjne

pomoce dydaktyczne biologia

Oferowane pomoce dydaktyczne do nauki biologii to nieodzowny element wyposażenia każdej sali lekcyjnej. Powalają na stworzenie pola do wspólnego rozwiązywania problemów matematycznych na forum klasy. Pozwalają także uporządkować w odpowiedni sposób informacje na zajęciach, co korzystnie wpływa na przekazywanie informacji uczniom. Sprawdź nas!

Szkoła Marzeń
Kontakt z nami:
Morów 23, 48-303 Nysa,
opolskie
Tel. : (60) 246-85-85
http://www.szkola-marzen.pl
Maty edukacyjne dla dzieci

W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości maty edukacyjne. To połączenie świetnej zabawy i nauki od małego. Proponowane przez nas elementy wyposażenia pokoju dziecięcego wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Wyroby są miękkie i komfortowe. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szkolna Oficyna Wydawnicza EUROTEST s.c.
Kontakt z nami:
28 Czerwca 1956r nr 217/219, 61-485 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (61) 835-19-21
http://eurotest.pl
Szkoła języka angielskiego Łódź

Poszukujesz placówki, w której każdy członek rodziny mógłby uczyć się języków obcych? Nasza szkoła języka angielskiego znajduje się w łodzi. Posiadamy aż lokal, w których udzielamy lekcji dla osób w różnym wieku. Oferujemy nauczanie we wszystkich poziomach zaawansowania. Lekcje przygotowujemy dla dzieci (już od 2 lat!), licealistów czy studentów, jak i dla osób dorosłych oraz grup zorganizowanych i firm.

TKALNIA JĘZYKÓW Agata Klimczak-Pawlak
Kontakt z nami:
Tylna 8/2, 90-348 Łódź,
łódzkie
Tel. : (78) 902-02-84
http://www.tkalniajezykow.pl
Testy na prawo jazdy

Marzy Ci się swoboda podróżowania i niezależność od publicznego transportu? Pomogą Ci w tym nasze testy na prawo jazdy. To idealne narzędzie do przygotowania się do egzaminu oparte na najczęściej występujących pytaniach, które pomagają zrozumieć typowe sytuacje na drodze i właściwe zachowanie w niestandardowych warunkach.

E-testynaprawojazdy.pl
Kontakt z nami:
Parafialna 3, 24-220 Niedrzwica Kościelna,
lubelskie
Tel. : (51) 593-61-36
http://e-testynaprawojazdy.pl
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego

Specjalnością naszej firmy jest bezpieczeństwo procesowe. Dla naszych klientów wykonamy m.in. instrukcję bezpieczeństwa pożarowego. Wycenę instrukcji bezpieczeństwa pożarowego wykonujemy indywidualnie dla każdego klienta. Każda instrukcja bezpieczeństwa pożarowego wygląda zatem nieco inaczej. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu poznania szczegółów.

Globes Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Wieczorynki 10, 60-193 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (61) 661-03-29
http://www.globes.pl