Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

oferty szkoleniowe i edukacyjne

pomoce dydaktyczne biologia

Oferowane pomoce dydaktyczne do nauki biologii to nieodzowny element wyposażenia każdej sali lekcyjnej. Powalają na stworzenie pola do wspólnego rozwiązywania problemów matematycznych na forum klasy. Pozwalają także uporządkować w odpowiedni sposób informacje na zajęciach, co korzystnie wpływa na przekazywanie informacji uczniom. Sprawdź nas!

Szkoła Marzeń
Kontakt z nami:
Morów 23, 48-303 Nysa,
opolskie
Tel. : (60) 246-85-85
http://www.szkola-marzen.pl
Maty edukacyjne dla dzieci

W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości maty edukacyjne. To połączenie świetnej zabawy i nauki od małego. Proponowane przez nas elementy wyposażenia pokoju dziecięcego wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Wyroby są miękkie i komfortowe. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szkolna Oficyna Wydawnicza EUROTEST s.c.
Kontakt z nami:
28 Czerwca 1956r nr 217/219, 61-485 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (61) 835-19-21
http://eurotest.pl
Szkolenie dla opiekuna w klubie dziecięcym

Chcesz zwiększyć swoje kompetencje dydaktyczne? Szkolenie dla opiekuna w klubie dziecięcym to świetny sposób na poprawę wiedzy teoretycznej, jak również umiejętności praktycznych wykorzystywanych w pracy. Szkolenie umożliwia dokształcenie z zakresu psychologii, prowadzenia zajęć metodycznych i pedagogiki wczesnoszkolnej.

Szybki Kurs TomRutko Tomasz Rutkowski
Kontakt z nami:
ul. Wrocławska 11/6, 55-040 Bielany Wrocławskie,
dolnośląskie
Tel. : (50) 023-48-88
http://szybkikurs.pl
Agencja pracy tymczasowej

Posiadamy ogromne doświadczenie i indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów, jesteśmy liderem w branży rekrutacyjnej. Nasza firma to zdecydowanie nie tylko agencja pracy tymczasowej, to gwarancja zatrudnienia najlepszych pracowników i znalezienie najlepszych pracodawców. Nasze usługi są kompleksowe i zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Zapraszamy!

FOLGA Agencja pracy
Kontakt z nami:
Grudziądzka 110-114/304, 87-100 Toruń,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (59) 725-71-89
http://folga.com.pl
Szkoła języka angielskiego Łódź

Poszukujesz placówki, w której każdy członek rodziny mógłby uczyć się języków obcych? Nasza szkoła języka angielskiego znajduje się w łodzi. Posiadamy aż lokal, w których udzielamy lekcji dla osób w różnym wieku. Oferujemy nauczanie we wszystkich poziomach zaawansowania. Lekcje przygotowujemy dla dzieci (już od 2 lat!), licealistów czy studentów, jak i dla osób dorosłych oraz grup zorganizowanych i firm.

TKALNIA JĘZYKÓW Agata Klimczak-Pawlak
Kontakt z nami:
Tylna 8/2, 90-348 Łódź,
łódzkie
Tel. : (78) 902-02-84
http://www.tkalniajezykow.pl
Norweski

Jeżeli szukają Państwo idealnego miejsca na skuteczną naukę języka obcego, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły językowej. Proponujemy profesjonalne kursy norweskiego online, które są prowadzone z zastosowaniem najnowocześniejszych metod. Lekcje są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów i native speakerów, dzięki czemu wszyscy uczestnicy mają szansę na skuteczną naukę.

Norsk Nå
Kontakt z nami:
Główna 45A, 57-350 Kudowa-Zdrój,
dolnośląskie
Tel. : (66) 934-93-79
http://norweski.online