Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

oferty szkoleniowe i edukacyjne

BHP online

Podczas naszego e-learningu ze strony znamBHP.pl korzystamy z atrakcyjnych form multimedialnych. Dzięki temu BHP online pomaga w większym stopniu niż kurs tradycyjny zapamiętać podane informacje. Dla pracodawcy jest to świetny sposób na oszczędzenie pieniędzy - nie trzeba zatrudniać instruktora, płacić za jego dojazd i wykorzystywać godziny pracy.

Centrum Szkoleń Sela Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
św. Kingi 5a, 65-215 Zielona Góra,
lubuskie
Tel. : (68) 325-01-30
http://www.znambhp.pl
Pracownicy z Ukrainy agencja pracy

Uzupełnij braki kadrowe w Twojej firmie dzięki specjalistom zza wschodniej granicy. Pracownicy z Ukrainy chcą podejmować się obowiązków zawodowych w naszym kraju. Jako agencja pracy pomagamy im w tym, zapewniając pomoc przy załatwianiu formalności. Pośredniczymy podczas każdego etapu rekrutacji, dzięki czemu masz gwarancję selekcji kandydatów.

Agencja zatrudnienia „Dobra Praca”
Kontakt z nami:
Głogowska 88/1A, 60-262 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (78) 300-37-75
http://agencjadobrapraca.pl
pomoce dydaktyczne biologia

Oferowane pomoce dydaktyczne do nauki biologii to nieodzowny element wyposażenia każdej sali lekcyjnej. Powalają na stworzenie pola do wspólnego rozwiązywania problemów matematycznych na forum klasy. Pozwalają także uporządkować w odpowiedni sposób informacje na zajęciach, co korzystnie wpływa na przekazywanie informacji uczniom. Sprawdź nas!

Szkoła Marzeń
Kontakt z nami:
Morów 23, 48-303 Nysa,
opolskie
Tel. : (60) 246-85-85
http://www.szkola-marzen.pl
Maty edukacyjne dla dzieci

W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości maty edukacyjne. To połączenie świetnej zabawy i nauki od małego. Proponowane przez nas elementy wyposażenia pokoju dziecięcego wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Wyroby są miękkie i komfortowe. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szkolna Oficyna Wydawnicza EUROTEST s.c.
Kontakt z nami:
28 Czerwca 1956r nr 217/219, 61-485 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (61) 835-19-21
http://eurotest.pl