Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

pomoc medyczna

Ginekolog Warszawa

Ostatnio wyprowadził się z mojej okolicy mój ginekolog. Warszawa przestała go widocznie tak bardzo fascynować. Pewnie dlatego mój ginekolog (Warszawa to miasto w którym pracuje wielu innych ginekologów) postanowił wyprowadzić się na wieś. Mam nadzieję ze znajdę równie dobrego nowego ginekologa. Jeżeli również Wy macie taki problem, zapraszam na www.boramed.pl

Boramed Sp.z o.o. Sp. k.
Kontakt z nami:
Bora-Komorowskiego 21, 03-982 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 250-15-77
http://www.boramed.pl
Słuch

Witaj w Audio Sat sp. z o.o. Nasza firma specjalizuje się w produkowaniu nowoczesnych aparatów wzmacniających dźwięki u osób z niedosłuchem. Oferujemy badanie słuchu za pomocą audiometrów. To urządzenie posiadające w zestawie słuchawki do emitowania dźwięków o różnych częstotliwościach. Po usłyszeniu badany wciska przycisk.

Audio Service
Kontakt z nami:
Bałtycka 6, 61-013 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (61) 653-68-32
http://audioservice.pl
now foods

Jesteśmy internetowym sklepem ze zdrową żywnością. W swojej ofercie mamy między innymi kosmetyki naturalne, produkty bezglutenowe oraz książki o zdrowiu i urodzie. Polecamy również suplementy diety, w tym między innymi now foods, czyli kapsułki o działaniu między innymi lekko przeczyszczającym, przeciwbólowym oraz przeciwreumatycznych.

Zdrowy Sklep
Kontakt z nami:
Dubois 4a lok. 12, 15-349 Białystok,
podlaskie
Tel. : (53) 336-21-10
http://zdrowysklep24.pl
Amivit

Jeśli odczuwasz stany zmęczenia fizycznego i psychicznego, przygnębienie czy senność, być może jest to objawem niedoboru konkretnych składników mineralnych bądź witamin. W takim wypadku zastosuj Amivit. Jest to suplement diety z dużą zawartością witaminy C, magnezu, potasu, wapnia, cynku czy inuliny.

Amilek
Kontakt z nami:
Warszawska 44, 05-300 Mińsk Mazowiecki,
mazowieckie
Tel. : (25) 758-64-67
http://www.amilek.pl
Usuwanie manganu z wody

Polecamy Państwu nasze produkty do usuwania manganu z wody, które są produktami najwyższej jakości, dzięki którym jesteśmy w stanie uzyskać czystą wodę, która nie posiada żadnych substancji szkodliwych dla organizmu ludzkiego. Odmanganiacze, jakie możecie Państwo u nas zakupić opisane zostały szczegółowo na naszej stronie internetowej. Ecopol zaprasza.

Ecopol
Kontakt z nami:
Dębostrów 50, 72-015 Police,
zachodniopomorskie
Tel. : (91) 317-83-01
http://www.ecopol.pl
Dentysta Gdynia

Centrum Stomatologiczne Dentus jest miejscem, w którym pracuje niejeden profesjonalny i doświadczony dentysta. Gdynia jest miastem, w którym prowadzimy naszą placówkę, starając się zapewnić naszym klientom najlepsze warunki do przeprowadzenia rozmaitych zabiegów czy skutecznego leczenia wśród którego znajduje się chirurgia, ortodoncja, protetyka czy leczenie kanałowe. Zapraszamy.

Gabinety Stomatologiczne Dentus
Kontakt z nami:
10 lutego 11, 81-366 Gdynia,
pomorskie
Tel. : (58) 783-02-00
http://www.dentus.gda.pl
Osteoporoza Toruń

Kiedy zaczyna boleć ząb, pilnie potrzebny jest dentysta. Poznań zna wiele takich przypadków i posiada wiele doskonałych gabinetów dentystycznych. Zapraszamy serdecznie na stronę internetową gdzie zaprezentowane są wszystkie usługi dostępne w naszym gabinecie. W trakcie diagnozy zawsze wykonujemy zdjęcie RTG zębów. Pozwala to na skuteczną pracę. Wykonujemy również badania i leczenie w kierunku osteoporozy. Działamy również w Toruniu.

Diagnodent
Kontakt z nami:
Wyszyńskiego 19, 87-100 Toruń,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (56) 477-50-61
http://diagnodentpolska.com
Fizjoterapeuta

Czasem nie zdajemy sobie sprawy z przyczyny bólu. Może on być efektem skręcenia, złamania, nadwyrężenia, przeciążenia, a także wrodzonych schorzeń, np. zwyrodnień. Holistycznym podejściem do ciała i badaniem podłoża cierpienia fizycznego, zajmuje się osteopatia. W Bydgoszczy zabiegi z tej dziedziny wykonuje rehabilitant i fizjoterapeuta w jednym. Przeprowadza on pełną diagnostykę i wybiera sposoby leczenia. Mogą to być wykonywane przez niego masaże, a także rozpisanie ćwiczeń do robienia w domu.

mgr Andrzej Pastor D.O.
Kontakt z nami:
Libelta 2a, 85-080 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (60) 971-80-15
http://www.andrzejpastor.pl
Zmniejszenie żołądka

Jednym ze sposobów leczenia otyłości jest operacja chirurgiczna. Zmniejszenie żołądka wykonuje lekarz za pomocą narzędzi laparoskopowych. Umożliwiają one cięcie i szycie tkanki. Dzieje się to po wprowadzeniu do jamy brzusznej dwutlenku węgla. Po operacji należy pozostać w szpitalu około dwóch, trzech dni.

STANISŁAW DĄBROWIECKI
Kontakt z nami:
Mierosławskiego 9/3, 85-654 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (60) 375-13-35
http://www.mniejzoladka.pl