Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

pomoc medyczna

Słuch

Witaj w Audio Sat sp. z o.o. Nasza firma specjalizuje się w produkowaniu nowoczesnych aparatów wzmacniających dźwięki u osób z niedosłuchem. Oferujemy badanie słuchu za pomocą audiometrów. To urządzenie posiadające w zestawie słuchawki do emitowania dźwięków o różnych częstotliwościach. Po usłyszeniu badany wciska przycisk.

Audio Service
Kontakt z nami:
Bałtycka 6, 61-013 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (61) 653-68-32
http://audioservice.pl
now foods

Jesteśmy internetowym sklepem ze zdrową żywnością. W swojej ofercie mamy między innymi kosmetyki naturalne, produkty bezglutenowe oraz książki o zdrowiu i urodzie. Polecamy również suplementy diety, w tym między innymi now foods, czyli kapsułki o działaniu między innymi lekko przeczyszczającym, przeciwbólowym oraz przeciwreumatycznych.

Zdrowy Sklep
Kontakt z nami:
Dubois 4a lok. 12, 15-349 Białystok,
podlaskie
Tel. : (53) 336-21-10
http://zdrowysklep24.pl
Amivit

Jeśli odczuwasz stany zmęczenia fizycznego i psychicznego, przygnębienie czy senność, być może jest to objawem niedoboru konkretnych składników mineralnych bądź witamin. W takim wypadku zastosuj Amivit. Jest to suplement diety z dużą zawartością witaminy C, magnezu, potasu, wapnia, cynku czy inuliny.

Amilek
Kontakt z nami:
Warszawska 44, 05-300 Mińsk Mazowiecki,
mazowieckie
Tel. : (25) 758-64-67
http://www.amilek.pl
Usuwanie manganu z wody

Polecamy Państwu nasze produkty do usuwania manganu z wody, które są produktami najwyższej jakości, dzięki którym jesteśmy w stanie uzyskać czystą wodę, która nie posiada żadnych substancji szkodliwych dla organizmu ludzkiego. Odmanganiacze, jakie możecie Państwo u nas zakupić opisane zostały szczegółowo na naszej stronie internetowej. Ecopol zaprasza.

Ecopol
Kontakt z nami:
Dębostrów 50, 72-015 Police,
zachodniopomorskie
Tel. : (91) 317-83-01
http://www.ecopol.pl
Dentysta Gdynia

Centrum Stomatologiczne Dentus jest miejscem, w którym pracuje niejeden profesjonalny i doświadczony dentysta. Gdynia jest miastem, w którym prowadzimy naszą placówkę, starając się zapewnić naszym klientom najlepsze warunki do przeprowadzenia rozmaitych zabiegów czy skutecznego leczenia wśród którego znajduje się chirurgia, ortodoncja, protetyka czy leczenie kanałowe. Zapraszamy.

Gabinety Stomatologiczne Dentus
Kontakt z nami:
10 lutego 11, 81-366 Gdynia,
pomorskie
Tel. : (58) 783-02-00
http://www.dentus.gda.pl
Osteoporoza Koszalin

Kiedy zaczyna boleć ząb, pilnie potrzebny jest dentysta. Poznań zna wiele takich przypadków i posiada wiele doskonałych gabinetów dentystycznych. Zapraszamy serdecznie na stronę internetową gdzie zaprezentowane są wszystkie usługi dostępne w naszym gabinecie. W trakcie diagnozy zawsze wykonujemy zdjęcie RTG zębów. Pozwala to na skuteczną pracę. Wykonujemy również badania i leczenie w kierunku osteoporozy. Działamy również w Toruniu.

Diagnodent
Kontakt z nami:
Niepodległości 44-48, 75-244 Koszalin,
zachodniopomorskie
Tel. : (94) 348-13-73
http://diagnodentpolska.com
Fizjoterapeuta

Czasem nie zdajemy sobie sprawy z przyczyny bólu. Może on być efektem skręcenia, złamania, nadwyrężenia, przeciążenia, a także wrodzonych schorzeń, np. zwyrodnień. Holistycznym podejściem do ciała i badaniem podłoża cierpienia fizycznego, zajmuje się osteopatia. W Bydgoszczy zabiegi z tej dziedziny wykonuje rehabilitant i fizjoterapeuta w jednym. Przeprowadza on pełną diagnostykę i wybiera sposoby leczenia. Mogą to być wykonywane przez niego masaże, a także rozpisanie ćwiczeń do robienia w domu.

mgr Andrzej Pastor D.O.
Kontakt z nami:
Libelta 2a, 85-080 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (60) 971-80-15
http://www.andrzejpastor.pl
Terapia poznawczo behawioralna Wrocław

Witamy w gabinecie psychoterapii poznawczo behawioralnej we Wrocławiu. Specjalizujemy się w pracy z osobami zestresowanymi, z lękami i fobiami, pogrążonymi w depresji, nałogach, żałobie, cierpiącym na zaburzenia emocjonalne i nie tylko. Skuteczne sesje przynoszą długofalowe rezultaty. Zapraszamy na wizyty.

Justyna Żuchowicz-Zwierzańska
Kontakt z nami:
Rydygiera 2A/14, 50-248 Wrocław,
dolnośląskie
Tel. : (66) 144-81-74
http://www.psychoterapiapb.pl
sklep ortopedyczny

Poszukujesz dobrze zaopatrzonego sklepu medycznego? Nasza firma oferuje sprzęt rehabilitacyjny najwyższej jakości, który pomoże Ci walczyć z bólem, codziennymi ograniczeniami i dolegliwościami. Dopadła Cię kontuzja podczas uprawiania sportu? U nas znajdziesz wszystko, co niezbędne w leczeniu. Serdecznie zapraszamy!

Sklep hurtmedyczny.pl
Kontakt z nami:
Al. Armii Krajowej 1/3, 42-200 Częstochowa,
śląskie
Tel. : (79) 331-11-14
http://www.hurtmedyczny.pl
Dieta pudełkowa Poznań

Codziennie dostarczamy naszym klientom świeże i zdrowe posiłki. Dieta pudełkowa to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu na gotowanie w domu. Nasz catering pomoże Ci wytrwać w postanowieniu zdrowszego odżywiania. Gotowe zestawy pięciu dań dowozimy na terenie Poznania i jego najbliższych okolic.

FitWarzywko
Kontakt z nami:
Siekierecka 24b, 63-004 Gowarzewo,
wielkopolskie
Tel. : (57) 056-44-11
http://fitwarzywko.pl
Poradnia neurologiczna Katowice

Zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, padaczka, urazy układu nerwowego, stwardnienie rozsiane, zaburzenia snu - to tylko niektóre zagadnienia, jakimi zajmuje się nasza poradnia neurologiczna. Ze względu na lokalizację naszej placówki swoją ofertę kierujemy szczególnie do pacjentów z Katowic, Bielsko-Białej oraz Krakowa.

Trivita
Kontakt z nami:
Krakowska 73, 43-353 Porąbka,
śląskie
Tel. : (33) 432-25-50
http://www.trivita.pl
Księgarnia medyczna

Proponujemy publikacje z zakresu takich dziedzin lekarskich jak pediatria oraz farmakologia. Nasza księgarnia medyczna oferuje również specjalistyczne atlasy anatomii oraz przydatne słowniki. Nasz asortyment będzie szczególnie pomocny dla studentów - to z myślą o nich sprzedajemy specjalistyczne podręczniki dotyczące różnych obszarów praktyki lekarskiej.

MedPharm Polska Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Powstańców Śląskich 28/30, 53-333 Wrocław,
dolnośląskie
Tel. : (71) 335-03-60
http://www.medpharm.pl