Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

pomoc medyczna

Usuwanie manganu z wody

Polecamy Państwu nasze produkty do usuwania manganu z wody, które są produktami najwyższej jakości, dzięki którym jesteśmy w stanie uzyskać czystą wodę, która nie posiada żadnych substancji szkodliwych dla organizmu ludzkiego. Odmanganiacze, jakie możecie Państwo u nas zakupić opisane zostały szczegółowo na naszej stronie internetowej. Ecopol zaprasza.

Ecopol
Kontakt z nami:
Dębostrów 50, 72-015 Police,
zachodniopomorskie
Tel. : (91) 317-83-01
http://www.ecopol.pl
Dentysta Gdynia

Centrum Stomatologiczne Dentus jest miejscem, w którym pracuje niejeden profesjonalny i doświadczony dentysta. Gdynia jest miastem, w którym prowadzimy naszą placówkę, starając się zapewnić naszym klientom najlepsze warunki do przeprowadzenia rozmaitych zabiegów czy skutecznego leczenia wśród którego znajduje się chirurgia, ortodoncja, protetyka czy leczenie kanałowe. Zapraszamy.

Gabinety Stomatologiczne Dentus
Kontakt z nami:
10 lutego 11, 81-366 Gdynia,
pomorskie
Tel. : (58) 783-02-00
http://dentus.gda.pl
Fizjoterapeuta

Czasem nie zdajemy sobie sprawy z przyczyny bólu. Może on być efektem skręcenia, złamania, nadwyrężenia, przeciążenia, a także wrodzonych schorzeń, np. zwyrodnień. Holistycznym podejściem do ciała i badaniem podłoża cierpienia fizycznego, zajmuje się osteopatia. W Bydgoszczy zabiegi z tej dziedziny wykonuje rehabilitant i fizjoterapeuta w jednym. Przeprowadza on pełną diagnostykę i wybiera sposoby leczenia. Mogą to być wykonywane przez niego masaże, a także rozpisanie ćwiczeń do robienia w domu

mgr Andrzej Pastor D.O.
Kontakt z nami:
Libelta 2a, 85-080 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (60) 971-80-15
http://www.andrzejpastor.pl
Analiza ścieków

Świadczymy usługi w zakresie szczegółowego zweryfikowania zawartości zanieczyszczeń obecnych w odpadach ciekłych. Analiza ścieków obejmuje również odpowiednie oznaczenie wykrytych elementów oraz przekazanie wszystkich wniosków w postaci raportu. Próbki pobieramy w każdym środowisku - zewnętrznym i wewnętrznym.

TES Laboratorium Higieny Pracy Janusz Kuczewski
Kontakt z nami:
Al. Krakowska 110/114, 00-971 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 647-11-41
http://tes-lab.pl
Okulary antyrefleksyjne

W dzisiejszych czasach nasze oczy nieustannie narażone są na oddziaływanie wielu różnych źródeł światła, co na dłuższą metę może być niesamowicie męczące. Dlatego właśnie naszym Klientom polecamy funkcjonalne okulary antyrefleksyjne, które odbija światło niebieskie emitowane przez ekrany, a tym samym chroni nasz narząd wzroku.

Szajna
Kontakt z nami:
Spokojna 24, 81-549 Gdynia,
pomorskie
Tel. : (58) 669-67-00
http://szajna.pl
Wyposażenie magazynów

Wyposażenie magazynów jest jednym z głównych przedmiotów działalności firmy Sintac. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferta naszej firmy spełnia najwyższe wymagania i standardy przemysłowe zachowując jednocześnie rozsądny poziom cenowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.

Sintac Polska
Kontakt z nami:
Armii Krajowej 86, 05-075 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 812-62-54
http://sintac.pl
Ceny zabiegów ortopedycznych

Na naszej stronie internetowej szczegółowo opisaliśmy koszt każdej świadczonej przez nas usługi. Ceny zabiegów ortopedycznych zależą m.in. od rodzaju kontuzji uszkodzonej części układu ruchu. Podane na stronie stawki pokrywają całościowy koszt operacji i znieczulenia, hospitalizacji oraz użytych materiałów.

Dr. n. med Marcin Ziółkowski
Kontakt z nami:
Przechodnia 2 lokal U7, 00-100 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (69) 442-14-31
http://drziolkowski.pl
Pantomogram Warszawa

Pracujemy na sprzęcie Carestream 8200 3D, który emituje minimalne dawki promieni rentgenowskich, konieczne do wykonania diagnostyki. W naszej pracowni w Warszawie możliwe jest wykonanie następujących zdjęć: - cefalometria - radiologia punktowa - tomografia CBTC - pantomogram Wszystkie można wykonać od ręki ze skierowaniem. Jeśli nie posiadają Państwo skierowania, istnieje możliwość wystawienia go na miejscu w naszej pracowni po konsultacji lekarskiej.

HappyDent - Twój Dentysta
Kontakt z nami:
Słomińskiego 17 lok. 7, 00-195 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (72) 728-04-80
http://happydent-warszawa.pl
Jak używać soczewek jednodniowych?

Dbasz o higienę i boisz się infekcji oczu? Nie chcesz każdego dnia pielęgnować swoich szkieł? Kup soczewki jednodniowe w sklepie internetowym Zdrowe Oko. Każdego dnia załóż nową parę, a wieczorem po prostu wyrzuć ją do kosza. Są higieniczne, dobrze przepuszczają tlen i dbają o komfort widzenia. Polecamy.

Oko Spoko
Kontakt z nami:
Gen. Grota Roweckiego 63, 41-200 Sosnowiec,
śląskie
Tel. : (60) 902-74-59
http://www.okospoko.pl
Centrum Medyczne MEDI-SFERA

Dobra lokalizacja oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy sprawia, że klinika w Oświęcimiu oferuje kompleksową pomoc w przypadku różnorodnych schorzeń, urazów etc. Centrum Medyczne MEDI-SFERA współpracuje z czołowymi specjalistami, między innymi Dr n. med. Pawłem Stalą - wybitnym okulistą. Zapraszamy.

Centrum Medyczne MEDI-SFERA
Kontakt z nami:
Żwirki i Wigury 2D, 32-600 Oświęcim,
małopolskie
Tel. : (33) 843-45-00
http://medi-sfera.pl
Ortodonta z Krakowa

W gabinecie zajmujemy się poprawą estetyki uśmiechu. Leczenie w tym zakresie jest ważne nie tylko ze względów wizualnych, ale też może zapobiegać rozwojowi wad wymowy czy schorzeń jamy ustnej. Jako ortodonta z Krakowa możemy zaoferować pacjentom kilka metod prostowania zębów - aparaty, nakładki i mini implanty.

Gabinet Stomatologiczny Dentimex
Kontakt z nami:
Klonowica 26/LU2, 30-654 Kraków,
małopolskie
Tel. : (60) 638-89-95
http://www.dentimex.pl
Onkolog Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z pomocy lekarza-specjalisty, jakim jest nasz doświadczony onkolog z Warszawy. Jest to osoba o dużej empatii oraz wrażliwości. Opierając się na doświadczeniu oraz wiedzy stawia zawsze prawidłową diagnozę. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie udostępniamy dane kontaktowe i zakres usług.

dr n. med.Grzegorz Nawrocki
Kontakt z nami:
Dereniowa 2A, lok. 212, 02-776 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (60) 833-99-66
http://www.onkologia.waw.pl
Mąka kukurydziana

Oferta artykułów spożywczych obejmuje szeroki wybór produktów, w tym m.in. mąkę kukurydzianą. Jest to popularny składnik wielu dań kuchni międzynarodowej, takich jak tortille czy arepas. Mąka kukurydziana cechuje się wysoką zawartością błonnika, a także jest bezglutenowa, co sprawia, że stanowi doskonałą alternatywę dla osób z nietolerancją glutenu.

Natural Expert
Kontakt z nami:
Andersa 40/26, 15-113 Białystok,
podlaskie
Tel. : (60) 638-29-44
http://www.naturalexpert.pl
Prywatny gabinet ginekologiczny

W Grudziądzu i okolicach przyjmuje wielu wykwalifikowanych, dobrych ginekologów. Znajdziesz tu również prywatny gabinet ginekologiczny, a w nim lekarza, który kompleksowo zadba o Twoją ciążę, a w szczególności ciążę bliźniaczą. W gabinecie znajdziesz profesjonalny sprzęt do USG 3D i 4D. Adam Wolski - ginekolog z miasta zaprasza na badania!

Adam Wolski, Gabinet Ginekologiczny
Kontakt z nami:
Mickiewicza 47, 86-300 Grudziądz,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (50) 239-11-12
http://www.adamwolski.pl
Port naczyniowy

Osobom, które rozpoczynają chemioterapię lub mają utrudniony dostęp do naczyń żylnych, oferuje się zabieg wszczepienia systemu umożliwiającego długoterminowy i łatwy dostęp do dużej żyły centralnej. Port naczyniowy może być wykonany bezpłatnie w ramach NFZ, jednak wymagane jest skierowanie do oddziału chirurgii ogólnej.

Klinika medyczna IBIS
Kontakt z nami:
Kacza 8, 01-013 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 710-33-33
http://szpitalibis.pl
kapsułki cbd

Nasz sklep to miejsce, w którym można kupić suplementy diety. Jednym z naszych produktów są kapsułki CBD. W jednym opakowaniu może znaleźć się 40 lub 90 sztuk tabletek do wyboru. Suplementy należy przechowywać w temperaturze pokojowej i w miejscu niedostępnym dla dzieci. Tabletki powinny być szczelnie zamknięte i chronione przed światłem oraz wilgocią.

HEALTH IN HANDS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kontakt z nami:
Zastawna 34/13, 83-000 Pruszcz Gdański,
pomorskie
Tel. : (66) 944-43-06
http://hihshop.pl
Lekarz ginekolog Łódź

W łódzkim gabinecie świadczone są usługi z zakresu położnictwa i ginekologii oraz USG. Przyjmujący na miejscu lekarz ginekolog zajmuje się zarówno prowadzeniem ciąży, jak i oferuje opiekę nad kobietą w wieku rozrodczym. Podczas wizyty możliwe jest pobranie rozmazu cytologicznego z szyjki macicy i nie tylko.

PORADNIA SPECJALISTYCZNA ’VITA-MED’ S.C. JACEK WILCZYŃSKI, MAŁGORZATA WILCZYŃSKA
Kontakt z nami:
ul. Stanisławy Leszczyńskiej 14/16, 93-347 Łódź,
łódzkie
Tel. : (60) 272-87-96
http://wilczynskijacek.pl
Fotele biurowe

W naszej ofercie znajdą Państwo ergonomiczne meble do biura oraz dla dzieci, które pomagają osiągnąć wygodę i zdrową postawę. Oferujemy wspaniałe, wygodne fotele biurowe, które można dopasować do indywidualnych potrzeb podczas pracy lub relaksu przy komputerze. Nasze fotele biurowe są wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów.

MIMARI Michał Mirocha
Kontakt z nami:
Plac Powstańców Śląskich 1 lok. 107, 53-329 Wrocław,
dolnośląskie
Tel. : (79) 220-24-56
http://mimari.com.pl
Psychoterapia rodziny

Poszukujesz wsparcia w trudnych chwilach? Twoja rodzina boryka się z problemami, które trudno rozwiązać samodzielnie? Psychoterapia rodziny to rozwiązanie, umożlwiające odszukanie źródło kryzysu oraz wprowadzenia rozwiązań, mających na celu jego wyeliminowania. Spotkania mają charaktery rozmowy psychoterapeuty wraz z dziećmi i/lub rodzicami.

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju "Relacja"
Kontakt z nami:
Ciepła 1 lok 17, 15-369 Białystok,
podlaskie
Tel. : (79) 391-94-11
http://osrodekrelacja.pl
glasjonomery

Gabinetom dentystycznym, przychodniom i innym ośrodkom proponujemy wysokiej jakości materiały stomatologiczne od znanych producentów. Posiadamy środki do wypełniania, takie jak amalgamaty, glasjonomery czy kompozyty płynne. Na stronie Higiena-Med znajdziesz także substancje pokładowe - wytrawiacze lub cement fosforanowy.

Higiena-Med
Kontakt z nami:
Partyzantów 16, 05-860 Płochocin,
mazowieckie
Tel. : (50) 800-12-54
http://higienamed.pl
Terapeuta online

Witamy w gabinecie psychologa Prozytywnie. Świadczymy terapię osób z zaburzeniami osobowości, cierpiącym na depresję, lęki, nerwice. Pomagamy walczyć z nałogami, dewiacjami seksualnymi, pracoholizmem oraz wypaleniem zawodowym. Dla nas nie ma bariery, której nie da się przekroczyć. Zaufaj naszemu doświadczeniu i postaw pierwszy krok na drodze do zmiany swojego życia. Dzięki spotkaniom z terapeutą online odzyskasz spokój ducha i dawny komfort życia. Umów się na wizytę już dziś. Zapraszamy.

PROzytywnie
Kontakt z nami:
Leśna 19, 85-676 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (57) 379-87-47
http://prozytywnie.pl