Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

pomoc medyczna

Sklep ze sprzętem medycznym

Poszukujecie Państwo godnego zaufanie sklepu ze sprzętem medycznym? Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Od lat zaopatrujemy szpitale i gabinety lekarskie w najnowocześniejsze urządzenia. Nasz sklep ze sprzętem medycznym cieszy się doskonałą reputacją na rynku urządzeń medycznych. Dołącz do grona zadowolonych klientów – sprawdź naszą ofertę.

Johnson & Johnson Poland Spółka z o.o.
Kontakt z nami:
Iłżecka 24, 02-135 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 237-80-00
http://www.jnjpoland.pl
Ginekolog Warszawa

Ostatnio wyprowadził się z mojej okolicy mój ginekolog. Warszawa przestała go widocznie tak bardzo fascynować. Pewnie dlatego mój ginekolog (Warszawa to miasto w którym pracuje wielu innych ginekologów) postanowił wyprowadzić się na wieś. Mam nadzieję ze znajdę równie dobrego nowego ginekologa. Jeżeli również Wy macie taki problem, zapraszam na www.boramed.pl

Boramed Sp.z o.o. Sp. k.
Kontakt z nami:
Bora-Komorowskiego 21, 03-982 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 250-15-77
http://www.boramed.pl
Łóżko rehabilitacyjne

Łóżko rehabilitacyjne to niezastąpiona pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz starszych, które mają ograniczone możliwości ruchowe. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne rozwiązania skrojone na miarę Waszych potrzeb. Łóżko rehabilitacyjne wyposażone jest w szereg usprawnień ułatwiających ludzkie życie.

TerMedis s.c.
Kontakt z nami:
Oleśnicka 4, 56-500 Syców,
dolnośląskie
Tel. : (60) 707-55-69
http://www.termedis.pl
Słuch

Witaj w Audio Sat sp. z o.o. Nasza firma specjalizuje się w produkowaniu nowoczesnych aparatów wzmacniających dźwięki u osób z niedosłuchem. Oferujemy badanie słuchu za pomocą audiometrów. To urządzenie posiadające w zestawie słuchawki do emitowania dźwięków o różnych częstotliwościach. Po usłyszeniu badany wciska przycisk.

Audio Service
Kontakt z nami:
Bałtycka 6, 61-013 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (61) 653-68-32
http://audioservice.pl
now foods

Jesteśmy internetowym sklepem ze zdrową żywnością. W swojej ofercie mamy między innymi kosmetyki naturalne, produkty bezglutenowe oraz książki o zdrowiu i urodzie. Polecamy również suplementy diety, w tym między innymi now foods, czyli kapsułki o działaniu między innymi lekko przeczyszczającym, przeciwbólowym oraz przeciwreumatycznych.

Zdrowy Sklep
Kontakt z nami:
Dubois 4a lok. 12, 15-349 Białystok,
podlaskie
Tel. : (53) 336-21-10
http://zdrowysklep24.pl
Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Postaw już dziś na swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie, inwestując w najlepsze turnusy rehabilitacyjne nad morzem, które oferujemy. Z nami możesz wyjechać zarówno nad morze, jak i w góry, czy nad spokojne jezioro. Wybierz odpowiednią dla siebie lokalizację, a my zajmiemy się resztą! Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Centrum Wczasów Rehabilitacyjnych
Kontakt z nami:
Rondo Mogilskie 1, 31-516 Kraków,
małopolskie
Tel. : (66) 741-86-77
http://turnusy-krakow.pl
Amivit

Jeśli odczuwasz stany zmęczenia fizycznego i psychicznego, przygnębienie czy senność, być może jest to objawem niedoboru konkretnych składników mineralnych bądź witamin. W takim wypadku zastosuj Amivit. Jest to suplement diety z dużą zawartością witaminy C, magnezu, potasu, wapnia, cynku czy inuliny.

Amilek
Kontakt z nami:
Warszawska 44, 05-300 Mińsk Mazowiecki,
mazowieckie
Tel. : (25) 758-64-67
http://www.amilek.pl