Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

pomoc medyczna

Sklep ze sprzętem medycznym

Poszukujecie Państwo godnego zaufanie sklepu ze sprzętem medycznym? Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Od lat zaopatrujemy szpitale i gabinety lekarskie w najnowocześniejsze urządzenia. Nasz sklep ze sprzętem medycznym cieszy się doskonałą reputacją na rynku urządzeń medycznych. Dołącz do grona zadowolonych klientów – sprawdź naszą ofertę.

Johnson & Johnson Poland Spółka z o.o.
Kontakt z nami:
Iłżecka 24, 02-135 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 237-80-00
http://www.jnjpoland.pl
Ginekolog Warszawa

Ostatnio wyprowadził się z mojej okolicy mój ginekolog. Warszawa przestała go widocznie tak bardzo fascynować. Pewnie dlatego mój ginekolog (Warszawa to miasto w którym pracuje wielu innych ginekologów) postanowił wyprowadzić się na wieś. Mam nadzieję ze znajdę równie dobrego nowego ginekologa. Jeżeli również Wy macie taki problem, zapraszam na www.boramed.pl

Boramed Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Bora-Komorowskiego 21, 03-982 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 250-15-77
http://www.boramed.pl
Łóżko rehabilitacyjne

Łóżko rehabilitacyjne to niezastąpiona pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz starszych, które mają ograniczone możliwości ruchowe. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne rozwiązania skrojone na miarę Waszych potrzeb. Łóżko rehabilitacyjne wyposażone jest w szereg usprawnień ułatwiających ludzkie życie.

TerMedis s.c.
Kontakt z nami:
Oleśnicka 4, 56-500 Syców,
dolnośląskie
Tel. : (60) 707-55-69
http://www.termedis.pl
Słuch

Witaj w Audio Sat sp. z o.o. Nasza firma specjalizuje się w produkowaniu nowoczesnych aparatów wzmacniających dźwięki u osób z niedosłuchem. Oferujemy badanie słuchu za pomocą audiometrów. To urządzenie posiadające w zestawie słuchawki do emitowania dźwięków o różnych częstotliwościach. Po usłyszeniu badany wciska przycisk.

Audio Service
Kontakt z nami:
Bałtycka 6, 61-013 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (61) 653-68-32
http://audioservice.pl