Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

pomoc medyczna

Amivit

Jeśli odczuwasz stany zmęczenia fizycznego i psychicznego, przygnębienie czy senność, być może jest to objawem niedoboru konkretnych składników mineralnych bądź witamin. W takim wypadku zastosuj Amivit. Jest to suplement diety z dużą zawartością witaminy C, magnezu, potasu, wapnia, cynku czy inuliny.

Amilek
Kontakt z nami:
Warszawska 44, 05-300 Mińsk Mazowiecki,
mazowieckie
Tel. : (25) 758-64-67
http://amilek.pl
Usuwanie manganu z wody

Polecamy Państwu nasze produkty do usuwania manganu z wody, które są produktami najwyższej jakości, dzięki którym jesteśmy w stanie uzyskać czystą wodę, która nie posiada żadnych substancji szkodliwych dla organizmu ludzkiego. Odmanganiacze, jakie możecie Państwo u nas zakupić opisane zostały szczegółowo na naszej stronie internetowej. Ecopol zaprasza.

Ecopol
Kontakt z nami:
Dębostrów 50, 72-015 Police,
zachodniopomorskie
Tel. : (91) 317-83-01
http://www.ecopol.pl
Dentysta Gdynia

Centrum Stomatologiczne Dentus jest miejscem, w którym pracuje niejeden profesjonalny i doświadczony dentysta. Gdynia jest miastem, w którym prowadzimy naszą placówkę, starając się zapewnić naszym klientom najlepsze warunki do przeprowadzenia rozmaitych zabiegów czy skutecznego leczenia wśród którego znajduje się chirurgia, ortodoncja, protetyka czy leczenie kanałowe. Zapraszamy.

Gabinety Stomatologiczne Dentus
Kontakt z nami:
10 lutego 11, 81-366 Gdynia,
pomorskie
Tel. : (58) 783-02-00
http://www.dentus.gda.pl
Fizjoterapeuta

Czasem nie zdajemy sobie sprawy z przyczyny bólu. Może on być efektem skręcenia, złamania, nadwyrężenia, przeciążenia, a także wrodzonych schorzeń, np. zwyrodnień. Holistycznym podejściem do ciała i badaniem podłoża cierpienia fizycznego, zajmuje się osteopatia. W Bydgoszczy zabiegi z tej dziedziny wykonuje rehabilitant i fizjoterapeuta w jednym. Przeprowadza on pełną diagnostykę i wybiera sposoby leczenia. Mogą to być wykonywane przez niego masaże, a także rozpisanie ćwiczeń do robienia w domu.

mgr Andrzej Pastor D.O.
Kontakt z nami:
Libelta 2a, 85-080 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (60) 971-80-15
http://www.andrzejpastor.pl
Terapia poznawczo behawioralna Wrocław

Witamy w gabinecie psychoterapii poznawczo behawioralnej we Wrocławiu. Specjalizujemy się w pracy z osobami zestresowanymi, z lękami i fobiami, pogrążonymi w depresji, nałogach, żałobie, cierpiącym na zaburzenia emocjonalne i nie tylko. Skuteczne sesje przynoszą długofalowe rezultaty. Zapraszamy na wizyty.

Justyna Żuchowicz-Zwierzańska
Kontakt z nami:
Rydygiera 2A/14, 50-248 Wrocław,
dolnośląskie
Tel. : (66) 144-81-74
http://www.psychoterapiapb.pl
Analiza ścieków

Świadczymy usługi w zakresie szczegółowego zweryfikowania zawartości zanieczyszczeń obecnych w odpadach ciekłych. Analiza ścieków obejmuje również odpowiednie oznaczenie wykrytych elementów oraz przekazanie wszystkich wniosków w postaci raportu. Próbki pobieramy w każdym środowisku - zewnętrznym i wewnętrznym.

TES Laboratorium Higieny Pracy Janusz Kuczewski
Kontakt z nami:
Al. Krakowska 110/114, 00-971 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 647-11-41
http://tes-lab.pl
Zioła ojca Klimuszko

W asortymencie naszej internetowej apteki znajdują się preparaty z serii \"Zioła Ojca Klimuszko\". Produkty są dostępne w formie mieszanek oraz nalewek. W mieszankach zastosowano takie rośliny, jak na przykład rumianek, melisa, mięta pieprzowa, rozmaryn, kolendra, koper włoski, tymianek i wiele innych.

Centrum Zielarsko-Medyczne Osłowska-Skwira Talarek sp.j.
Kontakt z nami:
Wojska Polskiego 45C-D, 87-100 Toruń,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (56) 657-20-72
http://ziolowa.pl
Okulary antyrefleksyjne

W dzisiejszych czasach nasze oczy nieustannie narażone są na oddziaływanie wielu różnych źródeł światła, co na dłuższą metę może być niesamowicie męczące. Dlatego właśnie naszym Klientom polecamy funkcjonalne okulary antyrefleksyjne, które odbija światło niebieskie emitowane przez ekrany, a tym samym chroni nasz narząd wzroku.

Szajna
Kontakt z nami:
Spokojna 24, 81-549 Gdynia,
pomorskie
Tel. : (58) 669-67-00
http://szajna.pl
narzędzia dentystyczne

Zapraszamy do zamówień na narzędzia chirurgiczne w sklepie stomatologicznym DENMAX. Znajdziecie tutaj Państwo ssaki, skalpele, tory wizyjne, wiertarki, mikroskopy i inne. Oferujemy również przyrządy do zabiegów innych specjalności. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Polecamy nasze produkty w cenach hurtowych. Zajmujemy się również wyposażeniem gabinetów stomatologicznych.

DENMAX
Kontakt z nami:
Batorego 54, 84-230 Rumia,
pomorskie
Tel. : (60) 514-55-95
http://www.denmax.pl
Spodnie medyczne

Zajmujemy się działalnością handlową, w ramach której dostarczamy na rynek specjalistyczną odzież dla lekarzy, która jest przeznaczona do pracy w placówkach zajmujących się ochroną zdrowia. Firma Eldan ma do zaoferowania m. in. doskonałe spodnie medyczne, w tym rurki, które zapewniają komfort w każdych warunkach.

Eldan
Kontakt z nami:
Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec,
podkarpackie
Tel. : (17) 774-57-30
http://eldan.pl
szpital Zabrze

Placówka medyczna, jaką jest szpital miejski w Zabrzu, przyjmuje pacjentów na wiele oddziałów, m.in. SOR, oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej, rehabilitacji ogólnoustrojowej i inne. Przy placówce działają poradnie oraz Centrum Zdrowia Matki i Dziecka z oddziałem ginekologiczno-położniczym oraz Centrum Opieki długoterminowej.

Szpital Miejski Sp. z o.o. w Zabrzu
Kontakt z nami:
Zamkowa 4, 41-803 Zabrze,
śląskie
Tel. : (32) 277-61-00
http://www.szpitalzabrze.pl
Wyposażenie magazynów

Wyposażenie magazynów jest jednym z głównych przedmiotów działalności firmy Sintac. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferta naszej firmy spełnia najwyższe wymagania i standardy przemysłowe zachowując jednocześnie rozsądny poziom cenowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.

Sintac Polska
Kontakt z nami:
Armii Krajowej 86, 05-075 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 812-62-54
http://sintac.pl
Healy

Nasza placówka oferuje leczenie dla osób z przewlekłym bólem. Healy to urządzenie medyczne przeznaczone do zastosowania w przypadku migreny, dolegliwości związanym ze szkieletem ciała, a także fibromialgii. Używanie tego sprzętu wchodzi w skład medycyny niekonwencjonalnej. Swoje usługi świadczymy przy ulicy Krótkiej w Częstochowie.

Edusol sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Krótka 3/215, 42-202 Częstochowa,
śląskie
Tel. : (53) 637-00-01
http://healyfrequencies.pl
Ceny zabiegów ortopedycznych

Na naszej stronie internetowej szczegółowo opisaliśmy koszt każdej świadczonej przez nas usługi. Ceny zabiegów ortopedycznych zależą m.in. od rodzaju kontuzji uszkodzonej części układu ruchu. Podane na stronie stawki pokrywają całościowy koszt operacji i znieczulenia, hospitalizacji oraz użytych materiałów.

Dr. n. med Marcin Ziółkowski
Kontakt z nami:
Przechodnia 2 lokal U7, 00-100 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (69) 442-14-31
http://drziolkowski.pl