Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

przemysł lekki i ciężki

Motoreduktory

Zachęcamy Państwa do odwiedzin naszej strony internetowej i sprawdzenia naszej oferty z zakresu urządzeń przemysłowych. W naszej bazie produktów znajdują się między innymi motoreduktory, przekładnie serwo o oraz sprężyny gazowe. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania naszych produktów oraz dużą bezawaryjność. Profesjonalne motoreduktory – tylko w Pivexin Technology.

Pivexin Technology Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
ul. Wyrobiskowa 4, 47-440 Babice,
opolskie
Tel. : (32) 412-30-31
http://pivexin-tech.pl
Stopy z aluminium

Profmetkol poleca metale wzmacniane, dzięki termicznej obróbce, a wśród nich między innymi miedź, mosiądz, ołów, cynk i stopy z aluminium. Akcesoria tworzone w ten sposób mają zapewnić dużo większą wytrzymałość i trwałość, dając użytkownikom maksimum zadowolenia. Oferujemy bogaty wybór różnorodnych materiałów.

Profmetkol
Kontakt z nami:
Spokojna 1b, 05-250 Słupno,
mazowieckie
Tel. : (22) 761-40-40
http://profmetkol.pl
Uszczelka Inbras

W ofercie firmy Inbras znajdziecie Państwo różnego rodzaju uszczelki, między innymi płaskie, spiralne, wielokrawędziowe i mechaniczne. Posiadamy wyroby pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Gambit, Temac, Klinger czy Frenzelit, stanowiące gwarancję doskonałej jakości i odporności na ciśnienie oraz wysokie temperatury.

Inbras Sarbinowscy SP.J.
Kontakt z nami:
Transportowca 13, 88-100 Inowrocław,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (52) 524-00-41
http://www.inbras.com.pl
Wentylatory przemysłowe

Nasza firma wychodzi z założenia, iż w swoim fachu należy dążyć do doskonałości. Dlatego też, stale poszerzając nasze doświadczenie w produkcji systemów klimatyzacji, możemy zaprezentować Państwu szeroki asortyment wysokiej wentylatorów promieniowych. Oferujemy sprzęt do przeznaczenia ogólnego, jak i specjalistyczne jednostki, mające powszechne zastosowanie w procesach technologicznych.

Fabryka Wentylatorów Owent Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Aleja 1000-lecia 2a, 32-300 Olkusz,
małopolskie
Tel. : (32) 643-14-16
http://owent.pl
Kształtowniki

Jesteśmy przedsiębiorstwem w branży stalowej, które od wielu lat dostarcza na rynek budowlany i przemysłowy różnego rodzaju kształtowniki wykonane z tego materiału. Współpracujemy z najlepszymi producentami na terenie kraju, dzięki czemu HOSSA dostarcza swoim klientom profile wykonane z najlepszych gatunków materiału. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo między innymi ceowniki, dwuteowniki, kątowniki, czy też teowniki.

HOSSA Cezary Górecki
Kontakt z nami:
Dobczyn Wąska 14, 05-205 Klembów,
mazowieckie
Tel. : (51) 512-08-94
http://www.hossa-stal.pl
Hurtownia środków czystości online

Firma Silver poleca wysokiej jakości środki higieny i sprzęt do sprzątania, detergenty czyszczące do usuwania trudnych zabrudzeń, wytrzymałe worki na odpady, akcesoria pakowe i inne. Polecamy do codziennego użytku domowego, jak również do prac porządkowych w warsztatach, halach przemysłowych czy produkcyjnych.

P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
Kontakt z nami:
Wola Łużańska 203, 38-322 Łużna,
małopolskie
Tel. : (50) 814-62-78
http://esilver.com.pl
Reprywatyzacja

Nasza kancelaria adwokacka zajmuje się głównie zagadnieniami z zakresu prawa pracy. Sporządzamy również opinie prawne dotyczące znacjonalizowanego mienia pod kątem działań prawnych. Sprawy spadkowe i reprywatyzacja są podejmowane przez naszą kancelarię, dlatego w pewnych przypadkach współpracujemy z historykami.

Kancelaria prawna JGBS Biernat & Partners S.K.A.
Kontakt z nami:
Grójecka 5, 02-019 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 427-75-91
http://jgbs-kancelaria.pl