Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

przemysł lekki i ciężki

Motoreduktory

Zachęcamy Państwa do odwiedzin naszej strony internetowej i sprawdzenia naszej oferty z zakresu urządzeń przemysłowych. W naszej bazie produktów znajdują się między innymi motoreduktory, przekładnie serwo o oraz sprężyny gazowe. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania naszych produktów oraz dużą bezawaryjność. Profesjonalne motoreduktory – tylko w Pivexin Technology.

Pivexin Technology Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
ul. Wyrobiskowa 4, 47-440 Babice,
opolskie
Tel. : (32) 412-30-31
http://pivexin-tech.pl
Stopy z aluminium

Profmetkol poleca metale wzmacniane, dzięki termicznej obróbce, a wśród nich między innymi miedź, mosiądz, ołów, cynk i stopy z aluminium. Akcesoria tworzone w ten sposób mają zapewnić dużo większą wytrzymałość i trwałość, dając użytkownikom maksimum zadowolenia. Oferujemy bogaty wybór różnorodnych materiałów.

Profmetkol
Kontakt z nami:
Spokojna 1b, 05-250 Słupno,
mazowieckie
Tel. : (22) 761-40-40
http://profmetkol.pl
Uszczelka Inbras

W ofercie firmy Inbras znajdziecie Państwo różnego rodzaju uszczelki, między innymi płaskie, spiralne, wielokrawędziowe i mechaniczne. Posiadamy wyroby pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Gambit, Temac, Klinger czy Frenzelit, stanowiące gwarancję doskonałej jakości i odporności na ciśnienie oraz wysokie temperatury.

Inbras Sarbinowscy SP.J.
Kontakt z nami:
Transportowca 13, 88-100 Inowrocław,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (52) 524-00-41
http://www.inbras.com.pl
Wentylatory przemysłowe

Nasza firma wychodzi z założenia, iż w swoim fachu należy dążyć do doskonałości. Dlatego też, stale poszerzając nasze doświadczenie w produkcji systemów klimatyzacji, możemy zaprezentować Państwu szeroki asortyment wysokiej wentylatorów promieniowych. Oferujemy sprzęt do przeznaczenia ogólnego, jak i specjalistyczne jednostki, mające powszechne zastosowanie w procesach technologicznych.

Fabryka Wentylatorów Owent Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Aleja 1000-lecia 2a, 32-300 Olkusz,
małopolskie
Tel. : (32) 643-14-16
http://owent.pl
Kształtowniki

Jesteśmy przedsiębiorstwem w branży stalowej, które od wielu lat dostarcza na rynek budowlany i przemysłowy różnego rodzaju kształtowniki wykonane z tego materiału. Współpracujemy z najlepszymi producentami na terenie kraju, dzięki czemu HOSSA dostarcza swoim klientom profile wykonane z najlepszych gatunków materiału. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo między innymi ceowniki, dwuteowniki, kątowniki, czy też teowniki.

HOSSA Cezary Górecki
Kontakt z nami:
Dobczyn Wąska 14, 05-205 Klembów,
mazowieckie
Tel. : (51) 512-08-94
http://www.hossa-stal.pl
Hurtownia środków czystości online

Firma Silver poleca wysokiej jakości środki higieny i sprzęt do sprzątania, detergenty czyszczące do usuwania trudnych zabrudzeń, wytrzymałe worki na odpady, akcesoria pakowe i inne. Polecamy do codziennego użytku domowego, jak również do prac porządkowych w warsztatach, halach przemysłowych czy produkcyjnych.

P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
Kontakt z nami:
Wola Łużańska 203, 38-322 Łużna,
małopolskie
Tel. : (50) 814-62-78
http://esilver.com.pl
Utylizacja sprzętu elektrycznego

Proponujemy odbiór elektrośmieci, a elementem naszej oferty jest także utylizacja sprzętu elektrycznego. Przeprowadzamy usługę mając na względzie to, że przedmioty zawierają trudne do usunięcia materiały oraz szkodliwe substancje. Zapewniamy dopełnienie wszelki formalności, a także bardzo profesjonalnym recyklingiem.

Ekotechnika Nord Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Bojowników o Wolność i Demokrację 9, 75 -209 Koszalin,
zachodniopomorskie
Tel. : (94) 343-03-09
http://www.ekotechnika-nord.com.pl
Kancelaria notarialna

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi nasza łódzka kancelaria notarialna świadczy usługi w postaci sporządzania różnego rodzaju umów, testamentu, oświadczeń oraz poświadczeń. Spisujemy również protokoły, a także przyjmujemy na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe oraz dokumenty naszych klientów.

Anna Osman-Sorek Notariusz Kancelaria Notarialna
Kontakt z nami:
Piwna 3, 91-003 Łódź,
łódzkie
Tel. : (60) 450-94-74
http://www.notariusz-lodz.eu
Odszkodowania Katowice

Jeśli szukasz kogoś, kto skutecznie pomoże Ci wywalczyć odszkodowanie to trafiłeś pod właściwy adres. Nie ma znaczenia, czy interesuje Cię powypadkowe czy za błąd lekarski - nasi adwokaci nigdy nikogo nie zostawiają samego z jego kłopotami. Od początku do końca pomagamy przejść przez wszystkie procedury. Zadzwoń do naszego biura mieszczącego się w Katowicach.

ACHTELIK SIWKA I WSPÓLNICY ADWOKACI I RADCY PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA
Kontakt z nami:
Wojewódzka 27, 40-026 Katowice,
śląskie
Tel. : (32) 749-80-50
http://www.asiw.pl
Rozwody Radom

Nasza kancelaria radców prawnych w Radomiu oferuje profesjonalne usługi doradcze, takie jak np. profesjonalny rozwód i podział majątku czy też kompleksowe porady prawne. Jeżeli zatem szukasz dobrego wsparcia prawnego, to koniecznie zapoznaj się z naszą pełną ofertą dostępną na stronie internetowej. Zapraszamy.

Kancelaria Prawna Adwokat Damian Sieradz
Kontakt z nami:
Miła 17, 26-600 Radom,
mazowieckie
Tel. : (69) 443-00-34
http://kancelaria-prawna.radom.pl