Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

przemysł lekki i ciężki

Stopy z aluminium

Profmetkol poleca metale wzmacniane, dzięki termicznej obróbce, a wśród nich między innymi miedź, mosiądz, ołów, cynk i stopy z aluminium. Akcesoria tworzone w ten sposób mają zapewnić dużo większą wytrzymałość i trwałość, dając użytkownikom maksimum zadowolenia. Oferujemy bogaty wybór różnorodnych materiałów.

Profmetkol
Kontakt z nami:
Spokojna 1b, 05-250 Słupno,
mazowieckie
Tel. : (22) 761-40-40
http://profmetkol.pl
Uszczelka Inbras

W ofercie firmy Inbras znajdziecie Państwo różnego rodzaju uszczelki, między innymi płaskie, spiralne, wielokrawędziowe i mechaniczne. Posiadamy wyroby pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Gambit, Temac, Klinger czy Frenzelit, stanowiące gwarancję doskonałej jakości i odporności na ciśnienie oraz wysokie temperatury.

Inbras Sarbinowscy SP.J.
Kontakt z nami:
Transportowca 13, 88-100 Inowrocław,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (52) 524-00-41
http://www.inbras.com.pl
Wentylatory przemysłowe

Nasza firma wychodzi z założenia, iż w swoim fachu należy dążyć do doskonałości. Dlatego też, stale poszerzając nasze doświadczenie w produkcji systemów klimatyzacji, możemy zaprezentować Państwu szeroki asortyment wysokiej wentylatorów promieniowych. Oferujemy sprzęt do przeznaczenia ogólnego, jak i specjalistyczne jednostki, mające powszechne zastosowanie w procesach technologicznych.

Fabryka Wentylatorów Owent Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Aleja 1000-lecia 2a, 32-300 Olkusz,
małopolskie
Tel. : (32) 643-14-16
http://owent.pl
Hurtownia środków czystości online

Firma Silver poleca wysokiej jakości środki higieny i sprzęt do sprzątania, detergenty czyszczące do usuwania trudnych zabrudzeń, wytrzymałe worki na odpady, akcesoria pakowe i inne. Polecamy do codziennego użytku domowego, jak również do prac porządkowych w warsztatach, halach przemysłowych czy produkcyjnych.

P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
Kontakt z nami:
Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice,
małopolskie
Tel. : (50) 814-62-78
http://esilver.com.pl
Kamieniarstwo Strzegom

Mieszcząca się w Strzegomiu firma Signia świadczy usługi z zakresu produkcji, montażu oraz sprzedaży materiałów na potrzeby Klientów indywidualnych i Inwestorów. Kamieniarstwo jest dziedziną, w którą wkładamy wszystkie swoje umiejętności, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najwyższej jakości rozwiązania.

SIGNIA Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Rybna 63, 58-150 Strzegom,
dolnośląskie
Tel. : (74) 642-12-15
http://signia.com.pl
Sprzątanie Warszawa

Tragedia, jaką jest śmierć bliskiej osoby, ma także swoją prozaiczną stronę, jaką jest konieczność zdezynfekowania miejsca zgonu. Sprzątanie po zmarłych musi zostać przeprowadzone przy użyciu silnych środków chemicznych, żeby usunąć szkodliwe substancje, takie kadaweryna i jad trupi, a także nieprzyjemny zapach, niemożliwy do zniwelowania domowymi środkami.

Czyściciele.pl
Kontakt z nami:
Kasprowicza 72 lok. 31A, 01-949 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (60) 590-04-00
http://www.czysciciele.pl
Detektyw Konin

Detektyw z biura AST świadczy szereg usług detektywistycznych na terenie Konina i okolic. Oferta obejmuje różne rodzaje akcje, w tym uzyskiwanie informacji na temat osób prywatnych czy przedsiębiorstw. Biura działa zgodnie z przepisami prawa m.in. w oparciu o ustawę dotyczącą usług detektywistycznych.

Biuro Detektywistyczne "AST" Krzysztof Ast
Kontakt z nami:
Saperska 38F/2A, 61-493 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (69) 709-99-46
http://detektyw.poznan.pl
Unieważnienie umowy frankowej

Zaciągnąłeś kredyt w szwajcarskiej walucie i chcesz się od niego uwolnić? Nasz zespół adwokacki zajmuje się takimi kredytami i może postarać się o unieważnienie umowy frankowej. Na początku należy dostarczyć do naszej kancelarii dokument kredytowy. Następnie dogłębnie go przeanalizujemy i sporządzimy opinię prawną.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Borowiec
Kontakt z nami:
Wita Stwosza 20A/3, 02-661 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (66) 213-97-09
http://www.pomocfrankowiczom.eu