Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

przemysł lekki i ciężki

Motoreduktory

Zachęcamy Państwa do odwiedzin naszej strony internetowej i sprawdzenia naszej oferty z zakresu urządzeń przemysłowych. W naszej bazie produktów znajdują się między innymi motoreduktory, przekładnie serwo o oraz sprężyny gazowe. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania naszych produktów oraz dużą bezawaryjność. Profesjonalne motoreduktory – tylko w Pivexin Technology.

Pivexin Technology Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
ul. Wyrobiskowa 4, 47-440 Babice,
opolskie
Tel. : (32) 412-30-31
http://pivexin-tech.pl
Stopy z aluminium

Profmetkol poleca metale wzmacniane, dzięki termicznej obróbce, a wśród nich między innymi miedź, mosiądz, ołów, cynk i stopy z aluminium. Akcesoria tworzone w ten sposób mają zapewnić dużo większą wytrzymałość i trwałość, dając użytkownikom maksimum zadowolenia. Oferujemy bogaty wybór różnorodnych materiałów.

Profmetkol
Kontakt z nami:
Spokojna 1b, 05-250 Słupno,
mazowieckie
Tel. : (22) 761-40-40
http://profmetkol.pl
Uszczelka Inbras

W ofercie firmy Inbras znajdziecie Państwo różnego rodzaju uszczelki, między innymi płaskie, spiralne, wielokrawędziowe i mechaniczne. Posiadamy wyroby pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Gambit, Temac, Klinger czy Frenzelit, stanowiące gwarancję doskonałej jakości i odporności na ciśnienie oraz wysokie temperatury.

Inbras Sarbinowscy SP.J.
Kontakt z nami:
Transportowca 13, 88-100 Inowrocław,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (52) 524-00-41
http://www.inbras.com.pl
Wentylatory przemysłowe

Nasza firma wychodzi z założenia, iż w swoim fachu należy dążyć do doskonałości. Dlatego też, stale poszerzając nasze doświadczenie w produkcji systemów klimatyzacji, możemy zaprezentować Państwu szeroki asortyment wysokiej wentylatorów promieniowych. Oferujemy sprzęt do przeznaczenia ogólnego, jak i specjalistyczne jednostki, mające powszechne zastosowanie w procesach technologicznych.

Fabryka Wentylatorów Owent Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Aleja 1000-lecia 2a, 32-300 Olkusz,
małopolskie
Tel. : (32) 643-14-16
http://owent.pl
Kształtowniki

Jesteśmy przedsiębiorstwem w branży stalowej, które od wielu lat dostarcza na rynek budowlany i przemysłowy różnego rodzaju kształtowniki wykonane z tego materiału. Współpracujemy z najlepszymi producentami na terenie kraju, dzięki czemu HOSSA dostarcza swoim klientom profile wykonane z najlepszych gatunków materiału. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo między innymi ceowniki, dwuteowniki, kątowniki, czy też teowniki.

HOSSA Cezary Górecki
Kontakt z nami:
Dobczyn Wąska 14, 05-205 Klembów,
mazowieckie
Tel. : (51) 512-08-94
http://www.hossa-stal.pl
Hurtownia środków czystości online

Firma Silver poleca wysokiej jakości środki higieny i sprzęt do sprzątania, detergenty czyszczące do usuwania trudnych zabrudzeń, wytrzymałe worki na odpady, akcesoria pakowe i inne. Polecamy do codziennego użytku domowego, jak również do prac porządkowych w warsztatach, halach przemysłowych czy produkcyjnych.

P.H.U Silver Bartłomiej Srebro
Kontakt z nami:
Wola Łużańska 203, 38-322 Łużna,
małopolskie
Tel. : (50) 814-62-78
http://esilver.com.pl
Utylizacja sprzętu elektrycznego

Proponujemy odbiór elektrośmieci, a elementem naszej oferty jest także utylizacja sprzętu elektrycznego. Przeprowadzamy usługę mając na względzie to, że przedmioty zawierają trudne do usunięcia materiały oraz szkodliwe substancje. Zapewniamy dopełnienie wszelki formalności, a także bardzo profesjonalnym recyklingiem.

Ekotechnika Nord Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Bojowników o Wolność i Demokrację 9, 75 -209 Koszalin,
zachodniopomorskie
Tel. : (94) 343-03-09
http://www.ekotechnika-nord.com.pl
Kancelaria notarialna

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi nasza łódzka kancelaria notarialna świadczy usługi w postaci sporządzania różnego rodzaju umów, testamentu, oświadczeń oraz poświadczeń. Spisujemy również protokoły, a także przyjmujemy na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe oraz dokumenty naszych klientów.

Anna Osman-Sorek Notariusz Kancelaria Notarialna
Kontakt z nami:
Piwna 3, 91-003 Łódź,
łódzkie
Tel. : (60) 450-94-74
http://www.notariusz-lodz.eu
Odszkodowania Katowice

Jeśli szukasz kogoś, kto skutecznie pomoże Ci wywalczyć odszkodowanie to trafiłeś pod właściwy adres. Nie ma znaczenia, czy interesuje Cię powypadkowe czy za błąd lekarski - nasi adwokaci nigdy nikogo nie zostawiają samego z jego kłopotami. Od początku do końca pomagamy przejść przez wszystkie procedury. Zadzwoń do naszego biura mieszczącego się w Katowicach.

ACHTELIK SIWKA I WSPÓLNICY ADWOKACI I RADCY PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA
Kontakt z nami:
Wojewódzka 27, 40-026 Katowice,
śląskie
Tel. : (32) 749-80-50
http://www.asiw.pl
Kamieniarstwo Strzegom

Mieszcząca się w Strzegomiu firma Signia świadczy usługi z zakresu produkcji, montażu oraz sprzedaży materiałów na potrzeby Klientów indywidualnych i Inwestorów. Kamieniarstwo jest dziedziną, w którą wkładamy wszystkie swoje umiejętności, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najwyższej jakości rozwiązania.

SIGNIA Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Rybna 63, 58-150 Strzegom,
dolnośląskie
Tel. : (74) 642-12-15
http://signia.com.pl
Sprzątanie Warszawa

Tragedia, jaką jest śmierć bliskiej osoby, ma także swoją prozaiczną stronę, jaką jest konieczność zdezynfekowania miejsca zgonu. Sprzątanie po zmarłych musi zostać przeprowadzone przy użyciu silnych środków chemicznych, żeby usunąć szkodliwe substancje, takie kadaweryna i jad trupi, a także nieprzyjemny zapach, niemożliwy do zniwelowania domowymi środkami.

Gred Gruppe Polska
Kontakt z nami:
Kasprowicza 72 lok. 31A, 01-949 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (60) 225-06-36
http://www.czysciciele.pl