Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

budowa i renowacja budynków

Ogrodzenia ze stali nierdzewnej

Wyprodukowane w firmie Domelus ogrodzenia ze stali nierdzewnej charakteryzują się nie tylko pięknym wyglądem ale także trwałością i funkcjonalnością. Ogrodzenia ze stali nierdzewnej, które znajdują się w ofercie firmy są wykonywane na wymiar zgodnie z wymaganiami klienta. Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej firmy.

PPU DOMELUS
Kontakt z nami:
ul. Szczęśliwa 21, 47-400 Racibórz,
woj. śląskie
Tel. : (32) 415-70-22
http://domelus.pl
Architekt wnętrz

Nieprzebrany zbiór usług podsiadający wiele świadczeń jakie oferuje nasz architekt wnętrz: architektura wnętrz, dekoracje wnętrz, a także projekty wnętrz, to wybrana z najistotniejszych cech firmy, która stała się uznana przez ogromną liczbę konsumentów. Zachęcamy do współdziałania z naszą organizacją, która oferuje bezkonkurencyjne działania. Architekt wnętrz zaprasza!

Autorska Pracownia Projektowania Wnętrz Anna Koszela
Kontakt z nami:
ul. Różana 23, 02-548 Warszawa,
woj. mazowieckie
Tel. : (50) 425-00-26
http://annakoszela.pl
Lampy uliczne LED

W zróżnicowanej i stworzonej do oczekiwań klienta ofercie przedkładanej przez nas ElmarCo S. z o.o. znajdują się wyszukane towary takie jak lampy uliczne LED, źródła światła halogenowe, oprawy Carlo, systemy Vision oraz systemy szynoprzewodów, które zapewne spełnią każdego wysublimowane potrzeby. — pod tymi danymi adresowymi znajdziecie oddział, do którego z serdecznością Państwa zapraszamy.

ElmarCo
Kontakt z nami:
ul. Gdyńska 96, 80-209 Chwaszczyno,
woj. Pomorskie
Tel. : (58) 552-84-27
http://www.elmarco.pl
Pompy ciepła powietrzne

W ramach naszej oferty znajdziecie liczne pompy ciepła, jakie wykorzystywane są w różnego typu instalacjach grzewczych w domach naszych klientów. Sprawdzają się one również w różnego typu budynkach użyteczności publicznej. Pozwalają na zachowanie ich energooszczędnego działania i ekologicznego funkcjonowania.

Ekoterma Technika Grzewcza Jacek Dudziński
Kontakt z nami:
Bydgoska 16A, 86-065 Lisi Ogon,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (52) 349-44-22
http://www.eko-terma.pl
Izolacja przeciwwilgociowa

Jedynym minusem mat grzewczych jest ich cena, ale pieniądze wydane na ten zakup, zwracają się nawet już po dwóch latach ich używania mat. Zwłaszcza jeśli wcześniej korzystaliśmy z drogich w konserwacji i eksploatacji piecyków gazowych. Ceny za gaz, jak i inne źródła energii cieplnej, cały czas rosną, dlatego warto się zastanowić na zmianą tradycyjnego ogrzewania na ogrzewanie podłogowe. Izolacja przeciwwilgociowa - Siliblock

Sili Block
Kontakt z nami:
ul. Piastowska 53, 63-500 Ostrzeszów,
woj. wielkopolskie
Tel. : (62) 730-37-79
http://siliblock.pl
Żyrandole Księstwo Warszawskie

Renowacja artykułów zabytkowych z mosiądzu to nasza specjalność. Jedną z nich są żyrandole Księstwo Warszawskie, które faktycznie pochodzą z tej epoki historii Polski. Mamy również przyjemność przedstawić Państwu nasze produkty ozdobne wykonane w stylu retro oraz usługi związane z obróbką metali kolorowych.

Candle
Kontakt z nami:
Sienkiewicza 4, 05-091 Ząbki,
mazowieckie
Tel. : (22) 781-65-26
http://candle.net.pl
Malowanie dachu

Szukasz atrakcyjnego sposobu odświeżenia wyglądu budynku mieszkalnego, obiektu komercyjnego, sportowego czy przemysłowego? Proponujemy profesjonalne usługi w zakresie malowania pokryć dachowych z blachy, gontów czy dachówki. Efektem proponowanych prac jest poprawa efektu wizualnego oraz zabezpieczenie dachu przed działaniem szkodliwych czynników. Działamy na terenie Wadowic i całej Małopolski.

Artur Sula artDACHMAL
Kontakt z nami:
Os. XX-lecia PRL 14/39, 34-100 Wadowice,
małopolskie
Tel. : (51) 843-62-45
http://malowaniedachowmalopolska.pl
Wylewki betonowe

Firma Floor Partners S.C. specjalizuje się w wykończaniu posadzek. Firma wykonuje wylewki betonowe, które są niezwykle estetyczne i trwałe. Posadzki takie wyróżnia również gładkość i równość powierzchni. Do poznania pełnej oferty naszej firmy zachęcamy do odwiedzin naszej strony www http://www.floorpartners.pl/.

Floor Partners S.C. Łukasz Jakubiec, Maciej Hula
Kontakt z nami:
Myśliwska 64, 43-370 Szczyrk,
śląskie
Tel. : (66) 308-11-11
http://floorpartners.pl
Budowa domów śląsk

Kompleksowa budowa domów polega to na budowie od początku do końca czyli od uzyskania pozwolenia na budowę do oddania tytułowego klucza właścicielowi. Bardzo podoba mi się ten pomysł bo ma wiele zalet. Osoby, które chcą postawić taki dom nie muszą wynajmować wielu różnych firm, które zajęłyby się poszczególnymi etapami. Dzięki temu lepiej zorganizowana jest taka budowa. Kompleksowa oferta na Śląsku tylko u nas - zapraszamy serdecznie na naszą stronę.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne DROINWEST
Kontakt z nami:
Targowa 5, 41-503 Chorzów,
śląskie
Tel. : (72) 825-00-76
http://remont-budowa.eu
Szlifowanie podłogi betonowej

Posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży usług renowacyjnych, firma CONCRETE System oferuje swoim Klientom profesjonalne szlifowanie podłogi betonowej. Dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych jesteśmy w stanie doprowadzić posadzki do naprawę estetycznego oraz spełniającego oczekiwania Klientów wyglądu. Zapraszamy na naszą stronę.

CONCRETE System Jakub Tyczka
Kontakt z nami:
Grabowska 21, 63-500 Ostrzeszów,
wielkopolskie
Tel. : (69) 355-00-57
http://www.nowaposadzka.pl
Domy modułowe

W naszej ofercie znajdziesz domy modułowe - letniskowe i całoroczne. Zajmujemy się projektowaniem i budową takich właśnie obiektów. Jeśli zależy Ci na budowie tańszego od murowanego domu, do którego wprowadzisz się już w kilka tygodni od wbicia pierwszej łopaty, ta opcja dla Ciebie. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z oferty zapraszamy do kontaktu oraz na naszą stronę internetową na której zamieściliśmy opisy oraz zdjęcia z realizacji naszych dotychczasowych projektów.

Hortus Michał Lewandowski sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Bydgoska 33, 89-200 Zamość,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (52) 348-71-50
http://domyprefabrykowane.com
Garaże drewniane

Jesteśmy firmą, która od wielu lat produkuje solidne zadaszenia. Z myślą o naszych Klientach tworzymy garaże drewniane zapewniające skuteczną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nasze artykuły wzbogacamy o wysokogatunkowe materiały, takie jak: stal nierdzewna oraz poliwęglan, zapewniające wysoką trwałość.

Koswood
Kontakt z nami:
Porzeczkowa 4, 87-300 Brodnica,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (66) 506-43-23
http://koswood.com
Wywietrzak dachowy

Zakończenia wentylacyjne różnią się między sobą kierunkiem wyrzutów powietrza (pionowo/poziomo) oraz wydajnością (od 1700 do 11400 m3/h). Wywietrzak dachowy dostępny w naszym sklepie może mieć formę odśrodkowego wentylatora dachowego, dachowego wentylatora osiowego lub przepustnicy KKB. Oferujemy również łączniki elastyczne GKB minimalizujące wibracje przenoszone do nawiewu.

Brookvent Polska Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Kościuszki 14-16, 55-120 Oborniki Śląskie,
dolnośląskie
Tel. : (71) 310-52-82
http://www.brookvent.pl
Posadzki przemysłowe

W asortymencie firmy znajdują się preparaty i środki do wykonania podłóg w zakładach produkcyjnych oraz w warsztatach. Poprawnie wykonane posadzki przemysłowe mogą powstać wyłącznie przy wykorzystaniu dedykowanej chemii budowlanej, a w tym krzemowej posypki utwardzającej oraz preparatu impregnacyjnego.

SI-TECH Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Warszawska 2D, 05-310 Kałuszyn,
mazowieckie
Tel. : (25) 749-88-60
http://www.sitech.net.pl
Lampy ex

szukasz oświetlenia do stref zagrożonych wybuchem gazów lub innych substancji? Wejdź na stronę firmy ARMA gdzie znajdziesz specjalistyczne lampy EX. Są to modele przeciwwybuchowe, wykonane z zachowaniem wysokiego poziomu IP. Produkt posiada certyfikat ATEX dopuszczający do użycia go w wyznaczonych strefach.

Odwodnienia liniowe

Jeżeli poszukujecie Państwo wysokiej jakości systemów odwodnień liniowych, które doskonale sprawdzają się w ochronie gruntu oraz wód gruntowych przed zanieczyszczeniami, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas rozwiązania wykorzystywane do budowy dróg, placów, parkingów, stacji paliw i innych.

AS PPH
Kontakt z nami:
Urbanistów 1, 05-500 Piaseczno,
mazowieckie
Tel. : (22) 737-05-22
http://www.aspph.pl
Hale przemysłowe

Nasza firma to lider w budowaniu nowoczesnych i funkcjonalnych hal przemysłowych i innych konstrukcji stalowych. Wykonujemy hale przemysłowe, sportowe, produkcyjne, a także budynki handlowe, czy biurowe. W swojej pracy kierujemy się wiedzą i doświadczeniem, jakie zdobyliśmy przez ponad 50 lat naszej pracy. Pełna oferta naszej firmy dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Astron Buildings Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Żeromskiego 77, 01-822 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 489-88-91
http://www.astron.biz
producent sklejki

Jesteśmy importerem m.in. materiałów kompozytowych (z drewna brzozowego) oraz galanterii drewnianej. Jako producent sklejki (na wymiar, w arkuszach, kształcie formatki) staramy się zapewniać naszym klientom jak najtrwalsze rozwiązania, które posłużą np. do tworzenia podstaw mebli, drewnianych ozdób i gadżetów oraz innych konstrukcji.

Sklejka-Kraków
Kontakt z nami:
Dubois 4A, 30-829 Kraków,
małopolskie
Tel. : (72) 221-75-27
http://www.sklejka-krakow.pl
wiaty samochodowe drewniane

Specjalne zadaszenie dla auta chroni je nie tylko przed różnymi warunkami pogodowymi (deszczem, nadmiernym słońcem, gradem), ale także zabezpiecza przed uszkodzeniami czy zabrudzeniami. Ekskluzywne wiaty samochodowe drewniane są bardzo funkcjonalne - tworzymy rozwiązania zarówno na jedno auta, jak i na kilka.

Wites Carports
Kontakt z nami:
Alfreda Dauna 55/24, 30-629 Kraków,
małopolskie
Tel. : (12) 265-32-42
http://www.moderncarport.pl