Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

sprzęt elektroniczny

Alkomat al-9000 lite

W naszym asortymencie znajdziesz niezawodne alkomaty profesjonalne i do użytku indywidualnego, dzięki którym już nigdy nie będziesz musiał zastanawiać się, kiedy będziesz mógł zasiąść za kółkiem samochodu. Polecamy modele przesiewowe, elektrochemiczne, półprzewodnikowe, barowe i inne znanych i cenionych marek.

LucAnn Łukasz Czajka
Kontakt z nami:
ul. 3 Maja 125 lok. 4, 41-500 Chorzów,
śląskie
Tel. : (57) 000-09-02
http://alkomatysklep.pl
http://www.prokas.com.pl/category/drukarki-fiskalne

Nowoczesne, niezawodne, wysoko jakościowe - takie właśnie są oferowane przez warszawską firmę Prokas drukarki fiskalne. Warszawa - to tutaj mieści się nasza siedziba, ale swoją ofertę kierujemy nie tylko w stronę osób zamieszkałych na jej terenie. Nasze urządzenia z pewnością sprostają oczekiwaniom wszystkich wymagających klientów z całej Polski.

PROKAS S.C.
Kontakt z nami:
Targowa 33a/19, 03-728 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 741-23-85
http://www.prokas.com.pl
Festiwal Muzyki Filmowej

Jeden z największych amfiteatrów, który jest gospodarzem występów wielu znanych artystów. Na naszym portalu znajdziesz bilety na organizowane tam koncerty, Opera Leśna jest bowiem naszym partnerem. Przy zakupie na naszej stronie oferujemy wiele sposobów płatności (PayU, PayPal), a bilety przekazywane są w wygodnej formie elektronicznej, do wydruku.

InterTicket Polska Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Marszałkowska 80, 00-517 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (51) 795-11-22
http://www.interticket.pl
Wieczór kawalerski Poznań

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej firmy, z którą zorganizujesz niezapomniany wieczór kawalerski. Poznań to miejscowość tętniąca życiem, w której nie sposób się nudzić. Podobnie jak z nami! Ty i Twoi przyjaciele spędzicie najlepszy wieczór kawalerski, jaki możecie sobie wyobrazić! Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, w której poczujesz się komfortowo. Polecamy!

Wielka Spluwa
Kontakt z nami:
Podgórze 28, 60-101 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (66) 349-06-55
http://wielkaspluwa.pl
Agencje eventowe Poznań

Pomagamy w firmom i klientom indywidualnym w organizacji m.in. wyjazdów integracyjnych, wieczorów panieńskich, gal, jubileuszy, spotkań biznesowych, pikników i festynów. Agencje eventowe czasami ograniczają się do zapewniania infrastruktury - my dbamy też, by goście dobrze się bawili np. przy karaoke.

Matsolution Mateusz Łuckiewicz
Kontakt z nami:
Północna 12, 62-030 Luboń,
wielkopolskie
Tel. : (79) 104-31-08
http://mtevents.pl