Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

sprzęt elektroniczny

Alkomat al-9000 lite

W naszym asortymencie znajdziesz niezawodne alkomaty profesjonalne i do użytku indywidualnego, dzięki którym już nigdy nie będziesz musiał zastanawiać się, kiedy będziesz mógł zasiąść za kółkiem samochodu. Polecamy modele przesiewowe, elektrochemiczne, półprzewodnikowe, barowe i inne znanych i cenionych marek.

LucAnn Łukasz Czajka
Kontakt z nami:
ul. 3 Maja 125 lok. 4, 41-500 Chorzów,
śląskie
Tel. : (57) 000-09-02
http://alkomatysklep.pl
http://www.prokas.com.pl/category/drukarki-fiskalne

Nowoczesne, niezawodne, wysoko jakościowe - takie właśnie są oferowane przez warszawską firmę Prokas drukarki fiskalne. Warszawa - to tutaj mieści się nasza siedziba, ale swoją ofertę kierujemy nie tylko w stronę osób zamieszkałych na jej terenie. Nasze urządzenia z pewnością sprostają oczekiwaniom wszystkich wymagających klientów z całej Polski.

PROKAS S.C.
Kontakt z nami:
Targowa 33a/19, 03-728 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 741-23-85
http://www.prokas.com.pl
Klocki LEGO Duplo

Przeznaczone do zabawy już od 18 miesiąca życia! Prezentujemy Państwu klocki LEGO Duplo, które posiadają większe elementy niż inne serie. Pozwoli to zwiększyć bezpieczeństwo oraz uniknąć połknięcia przez dziecko. W ofercie posiadamy zestawy do budowania domu, farmy, ogrodu, ciężarówki czy też zamku Kopciuszka.

Salon Kreatywny
Kontakt z nami:
Horbaczewskiego 4-6, 54-160 Wrocław,
dolnośląskie
Tel. : (50) 818-93-56
http://salon-kreatywny.pl
Barman na wesele

Twój ślub zbliża się wielkimi krokami, a Ty w dalszym ciągu zastanawiasz się jakie atrakcje zapewnić swoim Gościom na przyjęciu? Odwiedź stronę internetową firmy Skybar i zobacz co jest w stanie zaoferować Ci nasz barman na wesele. Przygotowujemy różnego rodzaju drinki, które są dostosowane do preferencji zamawiających je osób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią oraz szczegółami współpracy.

Skybar
Kontakt z nami:
Zielona 11, 26-200 Kornica,
świętokrzyskie
Tel. : (60) 857-93-98
http://skybarcafe.pl
Imprezy plenerowe z U2

Imprezy plenerowe cieszą się ogromną popularnością. Są ciekawe i pozwalają na stworzenie wspaniałej atmosfery. Organizujemy wspaniałe imprezy plenerowe z udziałem cover band U2, mamy w tym ogromne doświadczenie, a ponadto cieszymy się zaufaniem klientów, którzy już skorzystali z naszych usług. Zachęcamy więc Państwa do skorzystania z naszej oferty!

Exigo
Kontakt z nami:
Langiewicza 7/3, 58-105 Świdnica,
dolnośląskie
Tel. : (50) 462-86-58
http://www.exigoband.pl
Festiwal Muzyki Filmowej

Jeden z największych amfiteatrów, który jest gospodarzem występów wielu znanych artystów. Na naszym portalu znajdziesz bilety na organizowane tam koncerty, Opera Leśna jest bowiem naszym partnerem. Przy zakupie na naszej stronie oferujemy wiele sposobów płatności (PayU, PayPal), a bilety przekazywane są w wygodnej formie elektronicznej, do wydruku.

InterTicket Polska Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Marszałkowska 80, 00-517 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (51) 795-11-22
http://www.interticket.pl