Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

sprzęt elektroniczny

Alkomat al-9000 lite

W naszym asortymencie znajdziesz niezawodne alkomaty profesjonalne i do użytku indywidualnego, dzięki którym już nigdy nie będziesz musiał zastanawiać się, kiedy będziesz mógł zasiąść za kółkiem samochodu. Polecamy modele przesiewowe, elektrochemiczne, półprzewodnikowe, barowe i inne znanych i cenionych marek.

LucAnn Łukasz Czajka
Kontakt z nami:
3 Maja 125/4, 41-500 Chorzów,
śląskie
Tel. : (57) 000-09-02
http://alkomatysklep.pl
Drukarki fiskalne

Nowoczesne, niezawodne, wysoko jakościowe - takie właśnie są oferowane przez warszawską firmę Prokas drukarki fiskalne. Warszawa - to tutaj mieści się nasza siedziba, ale swoją ofertę kierujemy nie tylko w stronę osób zamieszkałych na jej terenie. Nasze urządzenia z pewnością sprostają oczekiwaniom wszystkich wymagających klientów z całej Polski.

PROKAS S.C.
Kontakt z nami:
Targowa 33a/19, 03-728 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 741-23-85
http://www.prokas.com.pl
Wieczór kawalerski Poznań

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z wyjątkowej oferty naszej firmy, z którą zorganizujesz niezapomniany wieczór kawalerski. Poznań to miejscowość tętniąca życiem, w której nie sposób się nudzić. Podobnie jak z nami! Ty i Twoi przyjaciele spędzicie najlepszy wieczór kawalerski, jaki możecie sobie wyobrazić! Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, w której poczujesz się komfortowo. Polecamy!

Wielka Spluwa
Kontakt z nami:
Podgórze 28, 60-101 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (66) 349-06-55
http://wielkaspluwa.pl
pojazdy zdalnie sterowane

Samochody na pilota to popularna forma pojazdów zdalnie sterowanych. Dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, są bardzo popularne wśród dzieci i dorosłych. Modele dla dzieci posiadają prostą konstrukcję i zostały zoptymalizowane do grania i zabawy. Samochody na pilota dla dorosłych są bardziej zaawansowane technologiczne i posiadają wiele funkcji. Różnorodność dostępnych modeli umożliwia każdemu wybór pojazdu, który odpowiada jego wymaganiom.

Patrycja Czarny sklep internetowy ŻABOLEK
Kontakt z nami:
Jarzębinowa 57, 32-010 Kocmyrzów,
małopolskie
Tel. : (50) 637-99-89
http://zaboleksklep.pl