Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

sprzęt elektroniczny

Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego Warszawa

Interesuje Cię wypożyczalnia sprzętu fotograficznego? Warszawa serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty przygotowanej przez studio Cukry. Gwarancja najwyższej jakości oraz pełnego profesjonalizmu. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z witryną internetową dostępną w linku. Wybierz wypożyczalnię sprzętu fotograficznego Cukry!

Cukry
Kontakt z nami:
Ogrodowa 31/35, 00-893 Warszawa,
Mazowieckie
Tel. : (50) 102-51-11
http://www.cukry.com.pl
http://szpiegowskie.com.pl/33-lokalizatory-gps

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesny lokalizator GPS, który wyposażony jest w praktyczne mocowanie magnetyczne oraz w wydajny akumulator 11 500 mAh. Możesz go nabyć w przystępnych cenach! Jesteśmy przekonani, że będziesz również zainteresowany naszymi rewelacyjnymi podsłuchami oraz szerokim wyborem kamer.

MDSK Poland - szpiegowski.com.pl
Kontakt z nami:
ul. Rewolucji 1905r Nr.32 Lok.A, 90-207 Łódź,
woj. łodzkie
Tel. : (51) 142-01-31
http://szpiegowskie.com.pl
http://www.ekonomiczne-grzejniki.pl/grzejniki-elektryczne.html

Eleganckie grzejniki elektryczne, które dostępne są w naszej ofercie to niezwykła propozycja dla osób, które dbają o najwyższą jakość wszelkich detali w swoim mieszkaniu. Nasze produkty doskonale spełnią swoją rolę w każdym mieszkaniu, jednocześnie zapewniając Państwu pełen komfort i wygodę ich użytkowania. Ponadto charakteryzują się wysoką energooszczędnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.ekonomiczne-grzejniki.pl

Berudium Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Tuwima 2/2, 41-800 Zabrze,
śląskie
Tel. : (32) 273-36-18
http://www.ekonomiczne-grzejniki.pl
Monitoring Żary

Poszukujesz nowoczesności, która pozwoli Ci stworzyć funkcjonalne i dopasowane do indywidualnych potrzeb zabezpieczenia i instalacje wspomagające wizyjny dozór mienia? Na naszej stronie znajdziesz jeszcze więcej urządzeń do monitoringu BCS, niż jesteś w stanie sobie wyobrazić. Pomożemy Ci stworzyć taki system!

P.W. SiwyCyfra
Kontakt z nami:
Długa 1, 68-100 Żagań,
lubuskie
Tel. : (68) 411-40-56
http://www.systemygsm.pl
Alkomat al-9000 lite

W naszym asortymencie znajdziesz niezawodne alkomaty profesjonalne i do użytku indywidualnego, dzięki którym już nigdy nie będziesz musiał zastanawiać się, kiedy będziesz mógł zasiąść za kółkiem samochodu. Polecamy modele przesiewowe, elektrochemiczne, półprzewodnikowe, barowe i inne znanych i cenionych marek.

LucAnn Łukasz Czajka
Kontakt z nami:
ul. 3 Maja 125 lok. 4, 41-500 Chorzów,
śląskie
Tel. : (57) 000-09-02
http://alkomatysklep.pl
Samochody rc

W naszej ofercie znalazły się nieprzeciętne rozwiązania elektroniczne. Nie są to ani zabawki, ani też nowoczesne maszyny. To coś pomiędzy - samochody RC. Te zdalnie sterowane pojazdy pozwolą osiągnąć zawrotną prędkość i wykonywać niezwykłe ewolucje na torze. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu każdy zrealizuje marzenia.

RC PIT STOP
Kontakt z nami:
Milskiego 1, 80-809 Gdańsk,
pomorskie
Tel. : (53) 242-13-22
http://rcpitstop.pl
Wimax

Bezprzewodowy dostęp do internetu w urządzeniach stacjonarnych i mobilnych jest możliwy dzięki technologii Wimax - radiowej transmisji bezprzewodowej. Obecnie jednak największe sieci telekomunikacyjne rezygnują z tej technologii na rzecz korzystania z sieci LTE. Usługi zakładania dostępu do internetu również w oparciu o radiową transmisję oferuje firma IT Partners Telco.

IT Partners Telco
Kontakt z nami:
Żupnicza 17, 03-821 Warszawa,
Mazowieckie
Tel. : (22) 823-91-51
http://www.itpartners.com.pl
http://www.prokas.com.pl/category/drukarki-fiskalne

Nowoczesne, niezawodne, wysoko jakościowe - takie właśnie są oferowane przez warszawską firmę Prokas drukarki fiskalne. Warszawa - to tutaj mieści się nasza siedziba, ale swoją ofertę kierujemy nie tylko w stronę osób zamieszkałych na jej terenie. Nasze urządzenia z pewnością sprostają oczekiwaniom wszystkich wymagających klientów z całej Polski.

PROKAS S.C.
Kontakt z nami:
Targowa 33a/19, 03-728 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 741-23-85
http://www.prokas.com.pl
Transport natorowy

Profesjonalne suwnice pomostowe świetnie sprawdzą się w pracy na różnego rodzaju przestrzeniach otwartych i zamkniętych, na których funkcjonują wielkogabarytowe maszyny i pojazdy, jak również znajdują się różnorodne towary. Zapewniamy, że korzystając z naszych usług zapewnią sobie Państwo wyłącznie najlepsze rozwiązanie dla swojego zakładu przemysłowego. Maszyny ciężki od Tecnomasz to solidne i trwałe wykonania, odporna konstrukcja i łatwość oraz bezpieczeństwo obsługi. Serdecznie zapraszamy.

TECNOMASZ
Kontakt z nami:
Partyzantów 29a, 18-400 Łomża,
Podlaskie
Tel. : (50) 253-43-32
http://tecnomasz.pl
Klocki LEGO Duplo

Przeznaczone do zabawy już od 18 miesiąca życia! Prezentujemy Państwu klocki LEGO Duplo, które posiadają większe elementy niż inne serie. Pozwoli to zwiększyć bezpieczeństwo oraz uniknąć połknięcia przez dziecko. W ofercie posiadamy zestawy do budowania domu, farmy, ogrodu, ciężarówki czy też zamku Kopciuszka.

Salon Kreatywny
Kontakt z nami:
Horbaczewskiego 4-6, 54-160 Wrocław,
dolnośląskie
Tel. : (50) 818-93-56
http://salon-kreatywny.pl
Catering Katowice

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia przy organizacji eventu w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu bądź w innej lokalizacji? Zapraszamy do kontaktu! Nasza agencja marketingowa zajmie się kompleksowym przygotowaniem imprezy masowej - od przygotowania miejsca po catering dopasowany do indywidualnych wymagań.

Nova Events
Kontakt z nami:
Podhalańska 7, 30-430 Kraków,
małopolskie
Tel. : (53) 053-08-53
http://novaevent.pl