Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

usługi IT

Neutralizacja odpadów

Jesteśmy firmą, której specjalnością jest fizyko-chemiczna neutralizacja odpadów pochodzenia przemysłowego. Zapewniamy odbiór i transport niepożądanych substancji, jej magazynowanie i doprowadzanie do stanu, w którym nie będzie stanowiła zagrożenia dla środowiska. Zajmujemy się zarówno produktami płynnymi, jak i półpłynnymi, czy stałymi.

Presseko Sp z o.o.
Kontakt z nami:
Obornicka 1 Bolechowo, 62-005 Owińska,
wielkopolskie
Tel. : (61) 812-62-54
http://www.presseko.pl
powietrzna pompa ciepła

Nowe projekty i plany budowlane często przewidują model ogrzewania przyjazny środowisku naturalnemu. Nasza firma w pełni popiera takie rozwiązania - powietrzna pompa ciepła to urządzenie, dzięki któremu zaoszczędzisz pieniądze, czas i energię, a także przysłużysz się naszej planecie. Oferujemy montaż tych prostych w obsłudze maszyn, zajmujemy się także pracami serwisowymi.

Strefa pomp ciepła
Kontakt z nami:
Nielubia 37A, 67-231 Żukowice,
dolnośląskie
Tel. : (66) 374-77-18
http://www.strefapompciepla.pl
Tania technika liniowa

Zachęcamy do odwiedzenia naszego nowo otwartego sklepu. Specjalnością naszej firmy jest technika liniowa. Proponujemy wysokiej klasy elementy do napędów: nakrętki, wałki prowadzące, łożyska i listwy. Sprzedajemy także inne liczne akcesoria do zastosowania w przemyśle maszynowym. Sięgamy wyłącznie po nowoczesne, sprawdzone produkty.

ABcnc
Kontakt z nami:
Wschodnia 6A, 59-940 Węgliniec,
dolnośląskie
Tel. : (75) 771-20-19
http://www.abcnc.pl
Instalacje elektryczne Poznań

Osoby, które szukają fachowca w dziedzinie usług montażowych sieci antenowych czy domofonowych powinny zapoznać się z naszą ofertą. Wykonujemy instalacje elektryczne na terenie Poznania, ale także innych, pobliskich miejscowości województwa wielkopolskiego, w tym chociażby Tarnowa Podgórnego czy Komornik.

Jarosław Szymkowiak
Kontakt z nami:
Nagietkowa 33, 60-175 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (72) 662-38-16
http://www.poznan-elektryk.pl
separator tłuszczu

Separator tłuszczu to ciekawe rozwiązanie, które przydaje się w każdym miejscu, w którym ścieki zawierają duże ilości tłuszczu. Produkty dostępne w naszej ofercie pozwalają zatrzymać znaczną część z nich, a wykorzystywany jest zarówno w dużych zakładach przemysłowych, jak i w niewielkich lokalach gastronomicznych.

OKSYDAN Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Łużycka 16, 44-100 Gliwice,
śląskie
Tel. : (73) 097-75-35
http://oksydan.pl
Serwis komputerowy

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego serwisu komputerowego w Poznaniu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Specjalizujemy się w naprawie laptopów, zapewniając naszym Klientom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Nasz punkt jest otwarty całą dobę, siedem dni w tygodniu, dzięki czemu przyjmujemy także nagłe wypadki.

ChipSerwis
Kontakt z nami:
Szczepankowo 90, 61-306 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (50) 987-78-54
http://www.chipserwis.com.pl
Promienniki ciepła

W naszej ofercie, jaką szczegółowo przedstawiliśmy na naszej stronie internetowej znajdziecie liczne promienniki ciepła. Tego typu rozwiązania sprawdzają się zwłaszcza do wykorzystywania w instalacjach grzewczych. Oferowane przez nas produkty są bezpiecznymi w działaniu dla organizmu ludzkiego oraz natury.

Teo Term Andrzej i Danuta Wrońscy
Kontakt z nami:
Wiejska 2d, 05-805 Otrębusy,
mazowieckie
Tel. : (22) 668-95-08
http://www.promiennik.com
Wiertła koronowe

Przedstawiamy wiertła koronowe od firmy M.Diament. To przedsiębiorstwo produkujące najwyższej jakości sprzęty i urządzenia budowlane oraz remontowe. Są one bardzo twarde i bardzo wytrzymałe. Służą do wykonywania otworów, przewierceń, ale także rowków i szczelin w posadzkach, ścianach itp. Nasze produkty sprawdzają się doskonale.

Samoobsługowe terminale płatnicze

Sektor publiczny stara się wprowadzać innowacyjne rozwiązania ułatwiające interesantom załatwianie ważnych spraw. Do takich innowacji należą wolnostojące samoobsługowe terminale płatnicze, które pozwalają na przesyłanie należności bez konieczności kontaktu z urzędnikiem. Ma to na celu przyśpieszenie samego procesu.

Instytut Systemów Publicznych Sp. J.
Kontakt z nami:
Lirowa 27, 02-387 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 882-24-60
http://systemypubliczne.pl
Obróbka na tokarce

Skorzystaj z profesjonalnych usług , które realizujemy przy użyciu bogato wyposażonego parku maszynowego. Obróbka na tokarce stali to podstawowy sposób kształtowania tego materiału. Do dyspozycji mamy w pełni zautomatyzowane wiertarki promieniowe, kadłubowe i stołowe oraz frezarki umożliwiające przygotowanie detali.

DiMa Sp. z o. o.
Kontakt z nami:
Dobrzelińska 12, 99-320 Żychlin,
łódzkie
Tel. : (60) 900-50-60
http://dima.pl
saszetkarki

Jeżeli szukasz maszyny, która pozwoli ci pakować twoje produkty znacznie szybciej i sprawniej niż dotychczas, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Proponujemy profesjonalne saszetkarki, które niezwykle precyzyjnie dozują najróżniejsze produkty (głównie do herbaty), od płynów i kremów, aż po granulaty czy tabletki.

MIFLEX-MASZ Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Grunwaldzka 7, 99-300 Kutno,
łódzkie
Tel. : (24) 355-12-96
http://miflex-masz.com.pl
Projektowanie CAD maszyn

Firma świadczy usługi związane z tworzeniem planów trójwymiarowych. Ważną częścią tego procesu jest projektowanie CAD maszyn. Pozwala ono na przeprowadzanie symulacji w celu sprawdzenia wytrzymałości, odporności albo funkcjonalności urządzenia, przed stworzeniem fizycznego modelu. Biuro wykonuje zarówno plany koncepcyjne, jak i wykonawcze.

3D Expert
Kontakt z nami:
Piastów Śląskich 40, 55-011 Siechnice,
dolnośląskie
Tel. : (51) 037-63-53
http://3d-expert.pl
Serwis anten satelitarnych

W asortymencie naszej firmy znajdują się najlepszej jakości części i akcesoria elektryczne i elektroniczne, jakie wykorzystywane są jako solidne elementy zamienne do różnego typu instalacji. Oferowana jest przez nas między innymi anteny, dzięki którym możliwe jest odbieranie programów czy internetu LTE w Waszych domach. Przygotowane przez nas produkty stosowane są tak przez amatorów, jak i w profesjonalnych firmach. Zapewniamy również ogólny serwis anten satelitarnych.

ANTEX - ANTENY Radosław Brzeziński
Kontakt z nami:
Witolińska 4/37, 04-185 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (69) 061-81-26
http://antex-anteny.pl
Sterowniki sygnalizacji świetlnej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych urządzeń do sterowania ruchem jakimi bez wątpienia są sterowniki sygnalizacji świetlnej. Przeznaczone do pracy na skrzyżowaniach, systemach monitoringu i centralnego sterowania ruchem urządzenia te są wykonane solidnie i zapewniają bezpieczeństwo na drogach. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

A-STER s.c. Zakład Elektroniki i Automatyki Przemysłowej
Kontakt z nami:
Blokowa 3, 31-752 Kraków,
małopolskie
Tel. : (12) 680-13-30
http://a-ster.pl
mining equipment

Mining Equipment Find Mining Equipment for the mining industry. Search for the latest mining equipment for sale and mining equipment at competitive prices. Industrial mining equipment All of your mining equipment needs fulfilled by one company. We sell a variety of industrial mining equipment that can help you excavate, build, and maintain mines.

Mine Master Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Dworcowa 27, 59-500 Złotoryja,
dolnośląskie
Tel. : (+4) 876-87-83511
http://www.minemaster.eu
Pojemnik warsztatowy

System pojemników to wspaniały sposób na uporządkowanie rozmaitych przedmiotów w warsztacie, zarówno tych mniejszych jak gwoździe, czy śrubki, jak i tych większych jak różnego rodzaju narzędzia, czy przedłużacze. Nasze pojemniki warsztatowe są wykonane z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu cechują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechanicznie.

Q-BOX Sebastian Filip
Kontakt z nami:
Wyszyńskiego 33, 94-047 Łódź,
łódzkie
Tel. : (50) 538-56-38
http://q-box.pl
Wirniki do elektronarzędzi

Wśród naszych licznych, atrakcyjnych cenowo i jakościowo produktów znajdują się między innymi wirniki do elektronarzędzi. Znajdziecie tu Państwo warianty wirników dedykowanych do różnego rodzaju urządzeń. Z pewnością znajdą się również wersje przeznaczone specjalnie do naprawianej przez Was wersji urządzenia. Zatem zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu oferującego szeroką gamę części do elektronarzędzi.

BAXO Piotr Suszycki
Kontakt z nami:
Łęczycka 8, 53-632 Wrocław,
dolnośląskie
Tel. : (71) 359-03-39
http://www.czesci.narzedziabaxo.pl
światłowód dla firm

Internet dla przedsiębiorstw to nie tylko standardowe rozwiązanie, ale również fundament działania każdej firmy. Bez internetu przedsiębiorstwa tracą szereg możliwości, w tym dostęp do nowych wiedz oraz narzędzi informatycznych. W dzisiejszych czasach, szczególnie w dobie pandemii, systematycznie rośnie zapotrzebowanie na stabilne i błyskawiczne połączenia.

ASTA-NET BIZNES
Kontakt z nami:
Podgórna 10, 64-920 Piła,
wielkopolskie
Tel. : (67) 350-90-00
http://biznes.asta-net.pl
programy komputerowe

Jeśli zajmujesz się projektowaniem lub prowadzisz specjalistyczną działalność, przydadzą Ci się nasze produkty. W ofercie mamy takie programy komputerowe, jak m.in. Manage Extension i wiele innych. Dzięki nim ułatwisz pracę sobie oraz swoim pracownikom. Oferujemy szeroki wybór, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

MAT Usługi Informatyczne sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Rzemieślnicza 1 /607-608, 30-363 Kraków,
małopolskie
Tel. : (12) 252-06-00
http://sklep.mat.net.pl
tłumiki akustyczne do wentylacji

Firma oferuje urządzenia służące do wytłumiania hałasów z klimatyzacji. Tłumiki akustyczne do wentylacji wygłuszają nieprzyjemne dźwięki pracujących urządzeń i pomagają zachować osobom przebywającym w pomieszczeniu komfort pracy lub odpoczynku. Montuje się je jako bufor pomiędzy dmuchawą a przewodami.

PPHU DEMA Dariusz Dębski
Kontakt z nami:
Katowicka 254, 05-830 Nadarzyn,
mazowieckie
Tel. : (66) 077-55-71
http://demaklima.pl
serwis pogwarancyjny serwerów

Pomoc IT jest niezwykle istotna w dzisiejszym czasie, ponieważ wiele firm polega na sprawnym działaniu swoich systemów informatycznych. Jednym z kluczowych elementów pomocy IT jest serwis pogwarancyjny serwerów. Serwery stanowią niezbędne narzędzie do przechowywania i udostępniania danych, dlatego ważne jest, aby były utrzymane w idealnym stanie. Serwis pogwarancyjny serwerów obejmuje wszelkie naprawy, konserwację i wsparcie techniczne, które są potrzebne po zakończeniu okresu gwarancji.

4HFIX Sp. Z. O.O
Kontakt z nami:
Aleje Jerozolimskie 200 lok. 108, 02-486 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 201-05-01
http://4hfix.pl
Fotowoltaika

Nasze przedsiębiorstwo postawiło sobie za cel nie tylko promocję alternatywnych źródeł energii, ale również praktyczne ich wdrażanie. Fotowoltaika to priorytet firmy Clear Energy. Dostarczamy systemy słoneczne do Szczecina i innych miejscowości województwa zachodniopomorskiego. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Clear Energy Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Mieszka I 81, 71-011 Szczecin,
zachodniopomorskie
Tel. : (79) 862-20-22
http://clearenergy.pl
Przyłącza energetyczne

Szukasz niezawodnych i profesjonalnych usług? Nasza firma to gwarancja rzetelności, szybkości działania i konkurencyjnych cen. Tworzymy dla naszych klientów dogodne rozwiązania, które odpowiadają na unikalne wyzwania energetyczne. Przyłącza energetyczne, które oferujemy to sprawnie działające systemy, na które możesz polegać. Dlaczego więc czekać? Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, że dostarczamy energię do życia, a nie tylko instalacje.

Sunmasters Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Sarabandy 92M/ 1, 02-868 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (57) 333-07-01
http://sunmasters.pl
tamponiarki

Szukasz najwyższej jakości maszyn do druku? Sprawdź naszą ofertę, w której znajdują się profesjonalne tamponiarki. Nasze urządzenia charakteryzują się niezawodnością i precyzyjnością, a zaawansowana technologia pozwala na zadowalające rezultaty nawet przy skomplikowanych projektach. Zapraszamy do wyboru jednej z dwóch serii produktów.

TAMPO GRANIT Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Gwiaździsta 5B, 01-651 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 832-27-42
http://www.tampogranit.com.pl
Skup akumulatorów mazowieckie

Poszukujesz rzetelnego miejsca, gdzie bez problemu sprzedasz stary lub uszkodzony zasobnik energii? Nasz skup akumulatorów w województwie mazowieckim to miejsce, które powstało specjalnie z myślą o Tobie! Gwarantujemy profesjonalizm, szybką obsługę oraz uczciwe ceny. Dzięki nam pozbycie się zużytych baterii staje się nie tylko proste, ale również korzystne dla Twojego portfela. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

RAFPOL Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Elizy Orzeszkowej 85, 07-100 Węgrów,
mazowieckie
Tel. : (51) 179-58-64
http://rafpol.wegrow.pl
Spectro lab

Jeżeli szukasz wiarygodnej firmy specjalizującej się w zaawansowanych technologiach oraz innowacyjnych rozwiązaniach analitycznych, nie szukaj dalej. Spectro Lab to lider na rynku, który zapewnia najwyższą jakość usług, skuteczność i efektywność w działaniu. Z naszą wszechstronną wiedzą i doświadczeniem służymy pomocą w realizacji najbardziej skomplikowanych projektów.

Spectro-Lab
Kontakt z nami:
Warszawska 100, 05-092 Łomianki,
mazowieckie
Tel. : (22) 675-25-67
http://www.spectro-lab.pl