Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

usługi IT

erp dla produkcji

ERP to system dzięki któremu można ułatwić pracę, poprawić wymianę informacji oraz wspomóc zarządzanie produktami. Każdy system erp jest bardzo elastyczny dzięki czemu jest dużo możliwości jego konfiguracji pod każdego klienta. Gorąco polecam odwiedzić witrynę naszej strony w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

DSR S.A.
Kontakt z nami:
Legnicka 55F, 54-203 Wrocław,
dolnośląskie
Tel. : (71) 889-05-60
http://www.dsr.com.pl
Zaginarki segmentowe

Nasza firma zajmuje się produkcją maszyn do obróbki elementów budowlanych. Proponowana przez nas zaginarka segmentowa do blachy ZGRs 2000 L oraz podobne do niej modele ZGRs 1000 L i ZGRS 1300 L nadają się do produkcji kształtowników giętych i taśm o określonej grubości. Dzięki segmentowym listwom belek gnącej, górnej i dolnej urządzenie pozwala na wykonywanie uniwersalnych skrzynek blaszanych.

Mazanek Sp z o. o.
Kontakt z nami:
Fabryczna 34, 11-040 Dobre Miasto,
warmińsko-mazurskie
Tel. : (89) 616-20-86
http://www.mazanek.pl
Grzejniki Stalowe

Jeżeli chcecie państwo zadbać o najwyższą jakość swojej łazienki, zarówno jeżeli chodzi o wystrój, jak również komfort jej użytkowania, proponujemy zainwestować w nasze grzejniki stalowe. Niezwykle eleganckie, wytrzymałe i w różnych rozmiarach, będą doskonałym sposobem na wyposażenie i dekorację pomieszczenia.

oszczedneinstalacje.pl
Kontakt z nami:
Topolowa 43, 62-050 Mosina,
wielkopolskie
Tel. : (79) 876-87-68
http://oszczedneinstalacje.pl
Instalacja fotowoltaiczna cena

Zajmujemy się montażem paneli słonecznych dla domów jednorodzinnych na dachach lub w innych miejscach wybranych przez klienta. Instalacja fotowoltaiczna posiada niewielką cenę w stosunku do tego, co zaoszczędzisz na redukcji rachunków za prąd. To nie tylko ekonomiczne rozwiązanie, ale również bardzo ekologiczne, ponieważ wykorzystujesz alternatywne źródła energii.

Inovativ s.c.
Kontakt z nami:
Jesionowa 3, 05-540 Zalesie Górne,
mazowieckie
Tel. : (73) 183-98-89
http://inovativ.pl
Neutralizacja odpadów

Jesteśmy firmą, której specjalnością jest fizyko-chemiczna neutralizacja odpadów pochodzenia przemysłowego. Zapewniamy odbiór i transport niepożądanych substancji, jej magazynowanie i doprowadzanie do stanu, w którym nie będzie stanowiła zagrożenia dla środowiska. Zajmujemy się zarówno produktami płynnymi, jak i półpłynnymi, czy stałymi.

Presseko Sp z o.o.
Kontakt z nami:
Obornicka 1 Bolechowo, 62-005 Owińska,
wielkopolskie
Tel. : (61) 812-62-54
http://www.presseko.pl
powietrzna pompa ciepła

Nowe projekty i plany budowlane często przewidują model ogrzewania przyjazny środowisku naturalnemu. Nasza firma w pełni popiera takie rozwiązania - powietrzna pompa ciepła to urządzenie, dzięki któremu zaoszczędzisz pieniądze, czas i energię, a także przysłużysz się naszej planecie. Oferujemy montaż tych prostych w obsłudze maszyn, zajmujemy się także pracami serwisowymi.

Strefa pomp ciepła
Kontakt z nami:
Nielubia 37A, 67-231 Żukowice,
dolnośląskie
Tel. : (66) 374-77-18
http://www.strefapompciepla.pl
Technika liniowa

Zachęcamy do odwiedzenia naszego nowo otwartego sklepu. Specjalnością naszej firmy jest technika liniowa. Proponujemy wysokiej klasy elementy do napędów: nakrętki, wałki prowadzące, łożyska i listwy. Sprzedajemy także inne liczne akcesoria do zastosowania w przemyśle maszynowym. Sięgamy wyłącznie po nowoczesne, sprawdzone produkty.

ABcnc
Kontakt z nami:
Wschodnia 6A, 59-940 Węgliniec,
dolnośląskie
Tel. : (60) 078-69-28
http://www.abcnc.pl
Usługi IT Poznań

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę informatyczną 24 godziny na dobę. Jesteśmy poznańskim przedsiębiorstwem, które pomaga firmom m.in. w przeprowadzaniu wdrożeń systemów czy aplikacji. Wspieramy w doborze i instalacji programów finansowo-księgowych. Nasze usługi IT obejmują także pomoc w zachowaniu bezpieczeństwa informacji.

Partnerhosted Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Szelągowska 49, 61-626 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (60) 448-13-27
http://partnerhosted.pl
pomoc informatyczna

Jeżeli Twój komputer przestaje działać prawidłowo i potrzebujesz pilnej naprawy oprogramowania, nasza pomoc informatyczna chętnie zapewni odpowiednie wsparcie. Pogotowie IT specjalizuje się w usuwaniu wirusów, konfiguracji skrzynki pocztowej oraz przywracaniu niedziałającego Wi-Fi czy tzw. \"chmury\".

PomocInformatyczna.pl
Kontakt z nami:
Płochocińska 19, 03-191 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (70) 370-01-12
http://www.pomocinformatyczna.pl