Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

usługi IT

Neutralizacja odpadów

Jesteśmy firmą, której specjalnością jest fizyko-chemiczna neutralizacja odpadów pochodzenia przemysłowego. Zapewniamy odbiór i transport niepożądanych substancji, jej magazynowanie i doprowadzanie do stanu, w którym nie będzie stanowiła zagrożenia dla środowiska. Zajmujemy się zarówno produktami płynnymi, jak i półpłynnymi, czy stałymi.

Presseko Sp z o.o.
Kontakt z nami:
Obornicka 1 Bolechowo, 62-005 Owińska,
wielkopolskie
Tel. : (61) 812-62-54
http://www.presseko.pl
powietrzna pompa ciepła

Nowe projekty i plany budowlane często przewidują model ogrzewania przyjazny środowisku naturalnemu. Nasza firma w pełni popiera takie rozwiązania - powietrzna pompa ciepła to urządzenie, dzięki któremu zaoszczędzisz pieniądze, czas i energię, a także przysłużysz się naszej planecie. Oferujemy montaż tych prostych w obsłudze maszyn, zajmujemy się także pracami serwisowymi.

Strefa pomp ciepła
Kontakt z nami:
Nielubia 37A, 67-231 Żukowice,
dolnośląskie
Tel. : (66) 240-06-09
http://www.strefapompciepla.pl
Tania technika liniowa

Zachęcamy do odwiedzenia naszego nowo otwartego sklepu. Specjalnością naszej firmy jest technika liniowa. Proponujemy wysokiej klasy elementy do napędów: nakrętki, wałki prowadzące, łożyska i listwy. Sprzedajemy także inne liczne akcesoria do zastosowania w przemyśle maszynowym. Sięgamy wyłącznie po nowoczesne, sprawdzone produkty.

ABcnc
Kontakt z nami:
Wschodnia 6A, 59-940 Węgliniec,
dolnośląskie
Tel. : (75) 771-20-19
http://www.abcnc.pl
Instalacje elektryczne Poznań

Osoby, które szukają fachowca w dziedzinie usług montażowych sieci antenowych czy domofonowych powinny zapoznać się z naszą ofertą. Wykonujemy instalacje elektryczne na terenie Poznania, ale także innych, pobliskich miejscowości województwa wielkopolskiego, w tym chociażby Tarnowa Podgórnego czy Komornik.

Jarosław Szymkowiak
Kontakt z nami:
Nagietkowa 33, 60-175 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (72) 662-38-16
http://www.poznan-elektryk.pl
separator tłuszczu

Separator tłuszczu to ciekawe rozwiązanie, które przydaje się w każdym miejscu, w którym ścieki zawierają duże ilości tłuszczu. Produkty dostępne w naszej ofercie pozwalają zatrzymać znaczną część z nich, a wykorzystywany jest zarówno w dużych zakładach przemysłowych, jak i w niewielkich lokalach gastronomicznych.

OKSYDAN Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Łużycka 16, 44-100 Gliwice,
śląskie
Tel. : (73) 097-75-35
http://oksydan.pl
Serwis komputerowy

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego serwisu komputerowego w Poznaniu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Specjalizujemy się w naprawie laptopów, zapewniając naszym Klientom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Nasz punkt jest otwarty całą dobę, siedem dni w tygodniu, dzięki czemu przyjmujemy także nagłe wypadki.

ChipSerwis
Kontakt z nami:
Szczepankowo 90, 61-306 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (50) 987-78-54
http://www.chipserwis.com.pl
Promienniki ciepła

W naszej ofercie, jaką szczegółowo przedstawiliśmy na naszej stronie internetowej znajdziecie liczne promienniki ciepła. Tego typu rozwiązania sprawdzają się zwłaszcza do wykorzystywania w instalacjach grzewczych. Oferowane przez nas produkty są bezpiecznymi w działaniu dla organizmu ludzkiego oraz natury.

Teo Term Andrzej i Danuta Wrońscy
Kontakt z nami:
Wiejska 2d, 05-805 Otrębusy,
mazowieckie
Tel. : (22) 668-95-08
http://www.promiennik.com
szkła laminowane

W naszej hurtowni znajdziesz bezpieczne rozwiązania. Szkła laminowane, które posiadamy w ofercie są to zespolone ze sobą warstwy szyby, przy użyciu specjalnej folii. Wysoka temperatura sprawia, że wszystko łączy się w trwałą całość. W razie stłuczenia, folia przytrzyma odłamki, tak by uchronić Ciebie i bliskich przed urazami.

Stan-Szkło
Kontakt z nami:
Roździeńskiego 34a, 41-946 Piekary Śląskie,
śląskie
Tel. : (32) 287-92-28
http://www.stan-szklo.pl
Wiertła koronowe

Przedstawiamy wiertła koronowe od firmy M.Diament. To przedsiębiorstwo produkujące najwyższej jakości sprzęty i urządzenia budowlane oraz remontowe. Są one bardzo twarde i bardzo wytrzymałe. Służą do wykonywania otworów, przewierceń, ale także rowków i szczelin w posadzkach, ścianach itp. Nasze produkty sprawdzają się doskonale.

Samoobsługowe terminale płatnicze

Sektor publiczny stara się wprowadzać innowacyjne rozwiązania ułatwiające interesantom załatwianie ważnych spraw. Do takich innowacji należą wolnostojące samoobsługowe terminale płatnicze, które pozwalają na przesyłanie należności bez konieczności kontaktu z urzędnikiem. Ma to na celu przyśpieszenie samego procesu.

Instytut Systemów Publicznych Sp. J.
Kontakt z nami:
Lirowa 27, 02-387 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 882-24-60
http://www.systemypubliczne.pl
Obróbka na tokarce

Skorzystaj z profesjonalnych usług , które realizujemy przy użyciu bogato wyposażonego parku maszynowego. Obróbka na tokarce stali to podstawowy sposób kształtowania tego materiału. Do dyspozycji mamy w pełni zautomatyzowane wiertarki promieniowe, kadłubowe i stołowe oraz frezarki umożliwiające przygotowanie detali.

DiMa Sp. z o. o.
Kontakt z nami:
Dobrzelińska 12, 99-320 Żychlin,
łódzkie
Tel. : (60) 900-50-60
http://dima.pl
plandeki okryciowe

Kaptury można stosować jako wkłady do big bagów i pojemników na odpady budowlane. Plandeki okryciowe chronią produkty spożywcze przed zanieczyszczeniami albo wilgocią. Zmniejszają także ryzyko uszkodzeń podczas przenoszenia towarów na paletach. Ze względu na materiał, z którego są wykonane, nie przepuszczają promieniowania UV.

P.U.H. ARCOM s.c.
Kontakt z nami:
Obozowa 2, 62-800 Kalisz,
wielkopolskie
Tel. : (62) 503-05-05
http://www.arcom.pl
akumulatory Olsztyn

Szukasz nowoczesnych zastosowań w standardowym wyposażeniu różnych układów samochodowych? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Oferujemy akumulatory hybrydowe, które zaskoczą Cię swoją jakością, a także szybkością ładowania. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub bezpośredniego w Olsztynie.

Premar Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Towarowa 15, 10-416 Olsztyn,
warmińsko-mazurskie
Tel. : (66) 812-51-24
http://www.enerblock.pl
saszetkarki

Jeżeli szukasz maszyny, która pozwoli ci pakować twoje produkty znacznie szybciej i sprawniej niż dotychczas, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Proponujemy profesjonalne saszetkarki, które niezwykle precyzyjnie dozują najróżniejsze produkty (głównie do herbaty), od płynów i kremów, aż po granulaty czy tabletki.

MIFLEX-MASZ Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Grunwaldzka 7, 99-300 Kutno,
łódzkie
Tel. : (24) 355-12-96
http://miflex-masz.com.pl
Projektowanie CAD maszyn

Firma świadczy usługi związane z tworzeniem planów trójwymiarowych. Ważną częścią tego procesu jest projektowanie CAD maszyn. Pozwala ono na przeprowadzanie symulacji w celu sprawdzenia wytrzymałości, odporności albo funkcjonalności urządzenia, przed stworzeniem fizycznego modelu. Biuro wykonuje zarówno plany koncepcyjne, jak i wykonawcze.

3D Expert
Kontakt z nami:
Piastów Śląskich 40, 55-011 Siechnice,
dolnośląskie
Tel. : (51) 037-63-53
http://3d-expert.pl
Serwis anten satelitarnych

W asortymencie naszej firmy znajdują się najlepszej jakości części i akcesoria elektryczne i elektroniczne, jakie wykorzystywane są jako solidne elementy zamienne do różnego typu instalacji. Oferowana jest przez nas między innymi anteny, dzięki którym możliwe jest odbieranie programów czy internetu LTE w Waszych domach. Przygotowane przez nas produkty stosowane są tak przez amatorów, jak i w profesjonalnych firmach. Zapewniamy również ogólny serwis anten satelitarnych.

ANTEX - ANTENY Radosław Brzeziński
Kontakt z nami:
Witolińska 4/37, 04-185 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (69) 061-81-26
http://antex-anteny.pl
Sterowniki sygnalizacji świetlnej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych urządzeń do sterowania ruchem jakimi bez wątpienia są sterowniki sygnalizacji świetlnej. Przeznaczone do pracy na skrzyżowaniach, systemach monitoringu i centralnego sterowania ruchem urządzenia te są wykonane solidnie i zapewniają bezpieczeństwo na drogach. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

A-STER s.c. Zakład Elektroniki i Automatyki Przemysłowej
Kontakt z nami:
Blokowa 3, 31-752 Kraków,
małopolskie
Tel. : (12) 680-13-30
http://a-ster.pl
Profil okapowy

Profil okapowy to niezbędna część przydomowej strefy wypoczynkowej takiej jak taras czy balkon. Spełniają one ważną rolę w odpowiednim odprowadzeniu wody opadowej jednocześnie chroniąc elewacje budynku. Warto również podkreślić, że spełniają również funkcje estetyczną obiektu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dobrze się prezentowały. Zapraszamy do zakupów!

Superprofile Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Witosa 2A, 39-220 Pilzno,
podkarpackie
Tel. : (53) 434-35-87
http://superprofile.pl
Laptopy powystawowe

Jeśli potrzebujesz nowego sprzętu, jednak jego ceny przekraczają Twoje możliwości, mamy w ofercie o wiele tańsze laptopy powystawowe, które możesz kupić online. Dzięki temu urządzenie o mocy mogącej sprostać wszystkim nowoczesnym grom i najbardziej wymagającym programom, będzie w końcu na wyciągnięcie Twojej ręki.

ZIKOM
Kontakt z nami:
Bór 66k, 42-202 Częstochowa,
śląskie
Tel. : (34) 343-83-95
http://zikom.pl
Naprawa elektroniki

Złośliwość rzeczy martwych każdemu jest znana. W związku z tym warto odwiedzić nasz serwis, bo dla nas naprawa elektroniki to nie tylko praca, ale przede wszystkim przyjemność. Jeśli problem dotyczy komputerów stacjonarnych, laptopów, monitorów i innych elementów peryferyjnych, to na pewno coś na to zaradzimy.

AM - serwis i sklep komputerowy
Kontakt z nami:
Wilczyńskiego 13/2a, 10-686 Olsztyn,
warmińsko-mazurskie
Tel. : (50) 808-97-13
http://www.am.olsztyn.pl
mining equipment

Mining Equipment Find Mining Equipment for the mining industry. Search for the latest mining equipment for sale and mining equipment at competitive prices. Industrial mining equipment All of your mining equipment needs fulfilled by one company. We sell a variety of industrial mining equipment that can help you excavate, build, and maintain mines.

Mine Master Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Dworcowa 27, 59-500 Złotoryja,
dolnośląskie
Tel. : (+4) 876-87-83511
http://www.minemaster.eu