Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

usługi IT

Neutralizacja odpadów

Jesteśmy firmą, której specjalnością jest fizyko-chemiczna neutralizacja odpadów pochodzenia przemysłowego. Zapewniamy odbiór i transport niepożądanych substancji, jej magazynowanie i doprowadzanie do stanu, w którym nie będzie stanowiła zagrożenia dla środowiska. Zajmujemy się zarówno produktami płynnymi, jak i półpłynnymi, czy stałymi.

Presseko Sp z o.o.
Kontakt z nami:
Obornicka 1 Bolechowo, 62-005 Owińska,
wielkopolskie
Tel. : (61) 812-62-54
http://www.presseko.pl
powietrzna pompa ciepła

Nowe projekty i plany budowlane często przewidują model ogrzewania przyjazny środowisku naturalnemu. Nasza firma w pełni popiera takie rozwiązania - powietrzna pompa ciepła to urządzenie, dzięki któremu zaoszczędzisz pieniądze, czas i energię, a także przysłużysz się naszej planecie. Oferujemy montaż tych prostych w obsłudze maszyn, zajmujemy się także pracami serwisowymi.

Strefa pomp ciepła
Kontakt z nami:
Nielubia 37A, 67-231 Żukowice,
dolnośląskie
Tel. : (66) 374-77-18
http://www.strefapompciepla.pl
Tania technika liniowa

Zachęcamy do odwiedzenia naszego nowo otwartego sklepu. Specjalnością naszej firmy jest technika liniowa. Proponujemy wysokiej klasy elementy do napędów: nakrętki, wałki prowadzące, łożyska i listwy. Sprzedajemy także inne liczne akcesoria do zastosowania w przemyśle maszynowym. Sięgamy wyłącznie po nowoczesne, sprawdzone produkty.

ABcnc
Kontakt z nami:
Wschodnia 6A, 59-940 Węgliniec,
dolnośląskie
Tel. : (60) 078-69-28
http://www.abcnc.pl
produkcja pelletu z trocin

Witamy w Biomachines. Produkcja pelletu z trocin to nasza specjalność. Oferujemy wysokoenergetyczne paliwo, które niemal nie wytwarza popiołu i nie emituje szkodliwych dla środowiska związków. Jest łatwe w składowaniu i praktyczne w zastosowaniu zarówno przy kotłach przemysłowych, jak i w budynkach mieszkalnych.

Bio Machines Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Saperów 201, 85-542 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (51) 744-50-52
http://www.biomachines.com.pl
Instalacje elektryczne Poznań

Osoby, które szukają fachowca w dziedzinie usług montażowych sieci antenowych czy domofonowych powinny zapoznać się z naszą ofertą. Wykonujemy instalacje elektryczne na terenie Poznania, ale także innych, pobliskich miejscowości województwa wielkopolskiego, w tym chociażby Tarnowa Podgórnego czy Komornik.

Jarosław Szymkowiak
Kontakt z nami:
Nagietkowa 33, 60-175 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (72) 662-38-16
http://www.poznan-elektryk.pl
separator tłuszczu

Separator tłuszczu to ciekawe rozwiązanie, które przydaje się w każdym miejscu, w którym ścieki zawierają duże ilości tłuszczu. Produkty dostępne w naszej ofercie pozwalają zatrzymać znaczną część z nich, a wykorzystywany jest zarówno w dużych zakładach przemysłowych, jak i w niewielkich lokalach gastronomicznych.

OKSYDAN Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Łużycka 16, 44-100 Gliwice,
śląskie
Tel. : (73) 097-75-35
http://oksydan.pl
Artykuły biurowe Koszalin

W naszej ofercie znaleźć można rewelacyjne artykuły biurowe. Sklep naszej firmy poleca zarówno materiały eksploatacyjne do drukarek, jak i akcesoria papiernicze. Polecamy również niszczarki i kserokopiarki. Jesteśmy przekonani, że ceny naszego asortymentu przypadną do gustu osobom oszczędnym i praktycznym.

MARKOMP Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
E.Kwiatkowskiego 14b, 75-343 Koszalin,
zachodniopomorskie
Tel. : (94) 341-03-16
http://markomp.eu
Serwis komputerowy

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego serwisu komputerowego w Poznaniu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Specjalizujemy się w naprawie laptopów, zapewniając naszym Klientom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Nasz punkt jest otwarty całą dobę, siedem dni w tygodniu, dzięki czemu przyjmujemy także nagłe wypadki.

ChipSerwis
Kontakt z nami:
Szczepankowo 90, 61-306 Poznań,
wielkopolskie
Tel. : (50) 987-78-54
http://www.chipserwis.com.pl
Serwis niszczarek

Poza sprzedażą drukrek i materiałów eksploatacyjnych czy dzierżawą ksero, nasze przedsiębiorstwo oferuje również usługi naprawcze. Serwis niszczarek HSM, Fellowes czy Opus to usługa skierowana do wszystkich firm biurowych, banków czy kantorów. Nasi pracownicy kompleksowo zajmą się Twoim urządzeniem, sprawnie i fachowo usuwając awarię.

Promienniki ciepła

W naszej ofercie, jaką szczegółowo przedstawiliśmy na naszej stronie internetowej znajdziecie liczne promienniki ciepła. Tego typu rozwiązania sprawdzają się zwłaszcza do wykorzystywania w instalacjach grzewczych. Oferowane przez nas produkty są bezpiecznymi w działaniu dla organizmu ludzkiego oraz natury.

Teo Term Andrzej i Danuta Wrońscy
Kontakt z nami:
Wiejska 2d, 05-805 Otrębusy,
mazowieckie
Tel. : (22) 668-95-08
http://www.promiennik.com
szkła laminowane

W naszej hurtowni znajdziesz bezpieczne rozwiązania. Szkła laminowane, które posiadamy w ofercie są to zespolone ze sobą warstwy szyby, przy użyciu specjalnej folii. Wysoka temperatura sprawia, że wszystko łączy się w trwałą całość. W razie stłuczenia, folia przytrzyma odłamki, tak by uchronić Ciebie i bliskich przed urazami.

Stan-Szkło
Kontakt z nami:
Roździeńskiego 34a, 41-946 Piekary Śląskie,
śląskie
Tel. : (32) 287-92-28
http://www.stan-szklo.pl
Wiertła koronowe

Przedstawiamy wiertła koronowe od firmy M.Diament. To przedsiębiorstwo produkujące najwyższej jakości sprzęty i urządzenia budowlane oraz remontowe. Są one bardzo twarde i bardzo wytrzymałe. Służą do wykonywania otworów, przewierceń, ale także rowków i szczelin w posadzkach, ścianach itp. Nasze produkty sprawdzają się doskonale.

Regały paletowe

Powierzchnia magazynowa powinna być doskonale zagospodarowana, tak aby można na niej było bezpiecznie składować dużą ilość materiałów. W naszej ofercie znaleźć można regały paletowe, które zostały wykonane z nowoczesnych i solidnych materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu wytrzymują one bardzo duże obciążenia.

SSI SCHÄFER Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Raduńska 4A, 01-681 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 665-94-06
http://www.ssi-schaefer.com
Samoobsługowe terminale płatnicze

Sektor publiczny stara się wprowadzać innowacyjne rozwiązania ułatwiające interesantom załatwianie ważnych spraw. Do takich innowacji należą wolnostojące samoobsługowe terminale płatnicze, które pozwalają na przesyłanie należności bez konieczności kontaktu z urzędnikiem. Ma to na celu przyśpieszenie samego procesu.

Instytut Systemów Publicznych Sp. J.
Kontakt z nami:
Lirowa 27, 02-387 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 882-24-60
http://www.systemypubliczne.pl
Dzierżawa kopiarek Wrocław

Jednym z przedmiotów naszej działalności jest dzierżawa kopiarek. Klientom, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty możemy zapewnić jasne zasady współpracy i gwarancję otrzymania sprzętu najwyższej jakości. Jeżeli zależy Ci na tym, aby móc korzystać z profesjonalnych urządzeń a jednocześnie zaoszczędzić pieniądze - dzierżawa kopiarek to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Mh Serwis Marek Haba
Kontakt z nami:
św. Antoniego 33, 50-073 Wrocław,
dolnośląskie
Tel. : (50) 315-88-43
http://mhserwis.pl
Obróbka na tokarce

Skorzystaj z profesjonalnych usług , które realizujemy przy użyciu bogato wyposażonego parku maszynowego. Obróbka na tokarce stali to podstawowy sposób kształtowania tego materiału. Do dyspozycji mamy w pełni zautomatyzowane wiertarki promieniowe, kadłubowe i stołowe oraz frezarki umożliwiające przygotowanie detali.

DiMa Sp. z o. o.
Kontakt z nami:
Dobrzelińska 12, 99-320 Żychlin,
łódzkie
Tel. : (60) 900-50-60
http://dima.pl
plandeki okryciowe

Kaptury można stosować jako wkłady do big bagów i pojemników na odpady budowlane. Plandeki okryciowe chronią produkty spożywcze przed zanieczyszczeniami albo wilgocią. Zmniejszają także ryzyko uszkodzeń podczas przenoszenia towarów na paletach. Ze względu na materiał, z którego są wykonane, nie przepuszczają promieniowania UV.

P.U.H. ARCOM s.c.
Kontakt z nami:
Obozowa 2, 62-800 Kalisz,
wielkopolskie
Tel. : (62) 503-05-05
http://www.arcom.pl
akumulatory Olsztyn

Szukasz nowoczesnych zastosowań w standardowym wyposażeniu różnych układów samochodowych? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Oferujemy akumulatory hybrydowe, które zaskoczą Cię swoją jakością, a także szybkością ładowania. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub bezpośredniego w Olsztynie.

Premar Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Towarowa 15, 10-416 Olsztyn,
warmińsko-mazurskie
Tel. : (66) 812-51-24
http://www.enerblock.pl
saszetkarki

Jeżeli szukasz maszyny, która pozwoli ci pakować twoje produkty znacznie szybciej i sprawniej niż dotychczas, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Proponujemy profesjonalne saszetkarki, które niezwykle precyzyjnie dozują najróżniejsze produkty (głównie do herbaty), od płynów i kremów, aż po granulaty czy tabletki.

Miflex - Masz
Kontakt z nami:
Grunwaldzka 7, 99-300 Kutno,
łódzkie
Tel. : (24) 355-12-95
http://www.miflex-masz.com.pl
Projektowanie CAD maszyn

Firma świadczy usługi związane z tworzeniem planów trójwymiarowych. Ważną częścią tego procesu jest projektowanie CAD maszyn. Pozwala ono na przeprowadzanie symulacji w celu sprawdzenia wytrzymałości, odporności albo funkcjonalności urządzenia, przed stworzeniem fizycznego modelu. Biuro wykonuje zarówno plany koncepcyjne, jak i wykonawcze.

3D Expert
Kontakt z nami:
St. Staszica 10C/16, 55-011 Siechnice,
dolnośląskie
Tel. : (51) 037-63-53
http://3d-expert.pl
Detektory gazu

Detektory gazu to praktyczne urządzenia, które pozwolą monitorować ewentualne nieszczelności pojawiające się w instalacjach gazowych. Wczesne wykrycie takich sytuacji może zapobiec poważnym awariom. Polecamy serdecznie sprzedawane przez nas urządzenia! Pełna oferta dostępna jest w sklepie internetowym.

Jacek Gaża SoftSource
Kontakt z nami:
Legionów 244, 43-502 Czechowice-Dziedzice,
śląskie
Tel. : (79) 288-88-80
http://www.virtualeye.pl
Zestaw do napełniania tuszy

Witamy Państwa w naszym klepie internetowym z materiałami eksploatacyjnymi do drukarek. Sprzedajemy wszystko, co może być potrzebne przy użytkowaniu tych sprzętów, w tym również zestaw do napełniania tuszy, Składa się on z atramentu, płynu do udrażniania dysz, strzykawki z igłą oraz rękawiczek. Do każdego produktu załączona jest także instrukcja obsługi.

Atreko
Kontakt z nami:
Al. Krakowska 88, 05-090 Sękocin Stary,
mazowieckie
Tel. : (22) 720-09-09
http://atreko.pl
Lavor serwis

Dystrybutor, oprócz sprzedaży urządzeń oczyszczających, zapewnia maszynom Lavor serwis, dostępny w czasie obejmowanym przez gwarancję. Dodatkową aktywnością firmy (poza sprzedażą i konserwacją sprzętów) jest prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń czyszczących i używania preparatów chemicznych, stosowanych jako detergenty.

ART-POL
Kontakt z nami:
Modlińska 219a, 03-120 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (60) 137-31-08
http://www.artpol-warszawa.pl