Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

usługi IT

erp dla produkcji

ERP to system dzięki któremu można ułatwić pracę, poprawić wymianę informacji oraz wspomóc zarządzanie produktami. Każdy system erp jest bardzo elastyczny dzięki czemu jest dużo możliwości jego konfiguracji pod każdego klienta. Gorąco polecam odwiedzić witrynę naszej strony w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

DSR S.A.
Kontakt z nami:
Legnicka 55F, 54-203 Wrocław,
dolnośląskie
Tel. : (71) 889-05-60
http://www.dsr.com.pl
zaginarka segmentowa do blachy

Nasza firma zajmuje się produkcją maszyn do obróbki elementów budowlanych. Proponowana przez nas zaginarka segmentowa do blachy ZGRs 2000 L oraz podobne do niej modele ZGRs 1000 L i ZGRS 1300 L nadają się do produkcji kształtowników giętych i taśm o określonej grubości. Dzięki segmentowym listwom belek gnącej, górnej i dolnej urządzenie pozwala na wykonywanie uniwersalnych skrzynek blaszanych.

Mazanek Sp z o. o.
Kontakt z nami:
Fabryczna 34, 11-040 Dobre Miasto,
warmińsko-mazurskie
Tel. : (89) 616-20-86
http://www.mazanek.pl
instalacje elektryczne Warszawa

Firma specjalizuje się w wykonawstwie sieci teletechnicznych - przede wszystkim tych niskiego prądu. Oprócz tego montowane są na terenie Warszawy instalacje elektryczne, których zadaniem jest zoptymalizowanie zużywanej energii w zakładzie przemysłowym, jednocześnie nie zmniejszając jego m.in. wydajności.

Olister
Kontakt z nami:
Rzeczypospolitej 2 lok. 68, 02-972 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (60) 506-21-65
http://olister.pl
Grzejniki Stalowe

Jeżeli chcecie państwo zadbać o najwyższą jakość swojej łazienki, zarówno jeżeli chodzi o wystrój, jak również komfort jej użytkowania, proponujemy zainwestować w nasze grzejniki stalowe. Niezwykle eleganckie, wytrzymałe i w różnych rozmiarach, będą doskonałym sposobem na wyposażenie i dekorację pomieszczenia.

oszczedneinstalacje.pl
Kontakt z nami:
Topolowa 43, 62-050 Mosina,
wielkopolskie
Tel. : (79) 876-87-68
http://oszczedneinstalacje.pl
Instalacja fotowoltaiczna cena

Zajmujemy się montażem paneli słonecznych dla domów jednorodzinnych na dachach lub w innych miejscach wybranych przez klienta. Instalacja fotowoltaiczna posiada niewielką cenę w stosunku do tego, co zaoszczędzisz na redukcji rachunków za prąd. To nie tylko ekonomiczne rozwiązanie, ale również bardzo ekologiczne, ponieważ wykorzystujesz alternatywne źródła energii.

Inovativ s.c.
Kontakt z nami:
Jesionowa 3, 05-540 Zalesie Górne,
mazowieckie
Tel. : (73) 183-98-89
http://inovativ.pl
Neutralizacja odpadów

Jesteśmy firmą, której specjalnością jest fizyko-chemiczna neutralizacja odpadów pochodzenia przemysłowego. Zapewniamy odbiór i transport niepożądanych substancji, jej magazynowanie i doprowadzanie do stanu, w którym nie będzie stanowiła zagrożenia dla środowiska. Zajmujemy się zarówno produktami płynnymi, jak i półpłynnymi, czy stałymi.

Presseko Sp z o.o.
Kontakt z nami:
Obornicka 1, 62-005 Owińska,
wielkopolskie
Tel. : (61) 812-62-54
http://www.presseko.pl
Taśmy ostrzegawcze

W asortymencie naszej firmy dostępne są różnego rodzaju taśmy ostrzegawcze i inne, wśród których wymienić warto np. klejące, termotransferowe, pakowe z nadrukiem, folie ochronne oraz taśmy antypoślizgowe. Gwarantujemy ich wysoką jakość oraz znakomite walory użytkowe. Wspomniane produkty pozwalają na ochronę niemal każdej powierzchni.

FIRMA ART Sp. z o.o Sp. k.
Kontakt z nami:
Sikornik 3, 43-300 Bielsko-Biała,
śląskie
Tel. : (33) 497-10-20
http://www.artfolie.com.pl