Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

usługi prawne i finansowe

Sprawozdania finansowe

Jakość, współdziałanie, szacunek, rozwój. To najistotniejsze wartości, które przyświecają nam w naszej codziennej pracy i budowaniu relacji z klientami oraz kontrahentami. Dzięki nim usługi takie jak audyt wewnętrzny, analiza procesów biznesowych, czy interpretacje podatkowe i sprawozdania finansowe, to precyzyjnie opracowane rozwiązania na najwyższym poziomie merytorycznym. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Jarosław Zuń - Kancelaria komornicza

Kancelaria komornicza prowadzona w Lublinie przez Jarosława Zunia prowadzi sprawy o egzekucję z nieruchomości a także inne sprawy, o których więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej. Dostępne są tam także pełne dane teleadresowe, formularze i informacje na temat aktualnych licytacji nieruchomości i ruchomości.

Jarosław Zuń Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
Kontakt z nami:
Wrońska 2, 20-327 Lublin,
lubelskie
Tel. : (81) 746-21-21
http://komornik-lublin-zun.pl
Notariusz Kraków sobota

Jedną z podstawowych usług świadczonych przez naszą kancelarię z Krakowa są porady. To one pozwalają nam zapoznać się ze sprawami klientów, ich pytaniami oraz wątpliwościami. Opierając się na paragrafach oraz licznych interpretacjach jesteśmy w stanie wskazać konkretną drogę rozwoju danej sprawy. Notariusz Alicja Brandys jest do państwa dyspozycji w trakcie sporządzania aktów własności.

Kancelaria Notarialna Alicja Brandys
Kontakt z nami:
Madalińskiego 11a/12, 30-303 30-303,
małopolskie
Tel. : (12) 307-08-28
http://www.notariusz-brandys.com.pl
Radca prawny Bydgoszcz

W kancelarii pracuje radca prawny oferujący różne usługi prawne. Świadczenie pomocy prawnej opisane na http://www.penczerzynski.pl/uslugi-na-rzecz-klientow-indywidualnych.html to pisemne i ustne porady prawne. Szczegółowe informacje na temat zakresu pomocy znajduje się na stronie internetowej. Każdy kto miał styczność z polskim prawem ma świadomość jak ważna jest fachowe doradztwo radcy.

Kancelaria radcy prawnego Maciej Penczerzyński
Kontakt z nami:
Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (60) 405-39-60
http://www.penczerzynski.pl
Księgowość Katowice

Profesjonalnie prowadzona księgowość powinna być podstawą każdej firmy. My oferujemy państwu usługi księgowe oraz rachunkowe, ponieważ pragniemy do państwa dyspozycji oddać grono ekspertów. Umożliwiamy państwu korzystanie z nowoczesnego oprogramowania (w tym także kontrola finansów przez Internet). Wszystko to jest możliwe z Katowicką firmą FRESZ Sp. z o.o.

Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
Kontakt z nami:
ul. Krasińskiego 29, 40-019 Katowice,
śląskie
Tel. : (53) 027-37-41
http://e-fresz.com.pl
Tłumaczenia techniczne

Są sytuacje, w których zdrowy rozsądek podpowiada, by nie ufać internetowym translatorom. Szczególnie, kiedy tekst jest wysoko wyspecjalizowany i zawiera dużo branżowych pojęć. Jeśli potrzebne są Ci profesjonalne tłumaczenia techniczne, postaw na wykwalifikowaną kadrę o szerokich horyzontach i skorzystaj z oferty naszej firmy.

B. T. Columbus
Kontakt z nami:
Witolińska 4/3, 04-185 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (12) 421-77-88
http://www.tlumaczenia-columbus24.pl
Sprzedaż diamentów

Nasze usługi nie ograniczają się do tych zapewnianych przez lombard czy kantor - zajmujemy się również sprzedażą diamentów. Skupujemy je w postaci brylantów od naszych Klientów, dokonując wcześniej uczciwej, indywidualnej wyceny. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z terenu Wrocławia oraz okolic.

Grosz
Kontakt z nami:
Piłsudskiego 96, 50-017 Wrocław,
dolnośląskie
Tel. : (71) 343-81-95
http://www.grosz-wroclaw.pl
księgowość Bielsko

Wejdź na stronę biura z doświadczeniem z Bielsko - Białej, które zajmie się całościową obsługą spraw Twojego przedsiębiorstwa. Nasza księgowość to miejsce, w którym prowadzone są spisy przychodów i rozchodów, a także rozliczenia z tytułu VAT i innych podatków. Kontrolujemy należności i zobowiązania Klientów oraz prowadzimy akta osobowe ich pracowników.

Centrum Rachunkowości Joanna Kubica
Kontakt z nami:
Warszawska 28, 43-300 Bielsko-Biała,
śląskie
Tel. : (50) 496-57-76
http://www.centrum-rachunkowosci.pl
Dopłaty do odszkodowań

Nasza firma pomaga ofiarom wypadków w uzyskiwaniu należnych im świadczeń finansowych. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje przygotowywanie dokumentacji pomagającej w otrzymaniu dopłaty do odszkodowań AC, wypłacenia zadośćuczynienia rodzinie zmarłej osoby oraz reprezentację prawną w sądach i przed towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Fundusz Odszkodowań Komunikacyjnych Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Brzozowa 12, 00-286 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (78) 100-07-81
http://funduszodszkodowan.pl
Wyprowadzaniem zaległości księgowych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także dobrze wykwalifikowanym pracownikom nasze biuro rachunkowe mające swoją siedzibę w Warszawie może zaoferować Państwu usługi z zakresu księgowości na najwyższym poziomie. Zajmujemy się m.in. wyprowadzaniem zaległości księgowych, prowadzeniem ksiąg podatkowych i rachunkowych, pomocą w sporządzaniu miesięcznych deklaracji dla ZUS, czy też prowadzeniem dokumentacji kadrowej.

2Business
Kontakt z nami:
Modlińska 199A, 03-122 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (88) 733-00-03
http://www.2business.com.pl
Sprzedaż długów Warszawa

Odzyskanie należności może się odbyć szybko i bezboleśnie za pomocą specjalnej platformy internetowej, nawet jeśli osoba zwlekająca z zapłatą znajduje się poza granicami Polski. Jeśli potrzebujesz przeprowadzić sprzedaż długów w Warszawie lub we Wrocławiu, skontaktuj się z naszymi biurami zlokalizowanymi w tych miastach.

Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Małopanewska 18 lok.6, 54-212 Wrocław,
dolnośląskie
Tel. : (71) 333-17-44
http://egw.org.pl
agencja brandingowa

Zaufało nam już szerokie grono klientów. Nasza profesjonalna agencja brandingowa oferuje fachowe wsparcie w ramach prowadzonej zmiany wizualnej firmy. Odświeżamy dotychczasowy wizerunek lub tworzymy zupełnie nowy image. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Tompios.pl
Kontakt z nami:
Matejki 34, 42-200 Częstochowa,
śląskie
Tel. : (34) 300-00-15
http://tompios.net