Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

usługi prawne i finansowe

Sprawozdania finansowe

Jakość, współdziałanie, szacunek, rozwój. To najistotniejsze wartości, które przyświecają nam w naszej codziennej pracy i budowaniu relacji z klientami oraz kontrahentami. Dzięki nim usługi takie jak audyt wewnętrzny, analiza procesów biznesowych, czy interpretacje podatkowe i sprawozdania finansowe, to precyzyjnie opracowane rozwiązania na najwyższym poziomie merytorycznym. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Jarosław Zuń - Kancelaria komornicza

Kancelaria komornicza prowadzona w Lublinie przez Jarosława Zunia prowadzi sprawy o egzekucję z nieruchomości a także inne sprawy, o których więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej. Dostępne są tam także pełne dane teleadresowe, formularze i informacje na temat aktualnych licytacji nieruchomości i ruchomości.

Jarosław Zuń Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
Kontakt z nami:
Wrońska 2, 20-327 Lublin,
lubelskie
Tel. : (81) 746-21-21
http://komornik-lublin-zun.pl
Notariusz Kraków sobota

Jedną z podstawowych usług świadczonych przez naszą kancelarię z Krakowa są porady. To one pozwalają nam zapoznać się ze sprawami klientów, ich pytaniami oraz wątpliwościami. Opierając się na paragrafach oraz licznych interpretacjach jesteśmy w stanie wskazać konkretną drogę rozwoju danej sprawy. Notariusz Alicja Brandys jest do państwa dyspozycji w trakcie sporządzania aktów własności.

Kancelaria Notarialna Alicja Brandys
Kontakt z nami:
Madalińskiego 11a/12, 30-303 30-303,
małopolskie
Tel. : (12) 307-08-28
http://www.notariusz-brandys.com.pl
Radca prawny Bydgoszcz

W kancelarii pracuje radca prawny oferujący różne usługi prawne. Świadczenie pomocy prawnej opisane na http://www.penczerzynski.pl/uslugi-na-rzecz-klientow-indywidualnych.html to pisemne i ustne porady prawne. Szczegółowe informacje na temat zakresu pomocy znajduje się na stronie internetowej. Każdy kto miał styczność z polskim prawem ma świadomość jak ważna jest fachowe doradztwo radcy.

Kancelaria radcy prawnego Maciej Penczerzyński
Kontakt z nami:
Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (60) 405-39-60
http://www.penczerzynski.pl
Księgowość Katowice

Profesjonalnie prowadzona księgowość powinna być podstawą każdej firmy. My oferujemy państwu usługi księgowe oraz rachunkowe, ponieważ pragniemy do państwa dyspozycji oddać grono ekspertów. Umożliwiamy państwu korzystanie z nowoczesnego oprogramowania (w tym także kontrola finansów przez Internet). Wszystko to jest możliwe z Katowicką firmą FRESZ Sp. z o.o.

Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
Kontakt z nami:
ul. Krasińskiego 29, 40-019 Katowice,
śląskie
Tel. : (53) 027-37-41
http://e-fresz.com.pl
Tłumaczenia techniczne

Są sytuacje, w których zdrowy rozsądek podpowiada, by nie ufać internetowym translatorom. Szczególnie, kiedy tekst jest wysoko wyspecjalizowany i zawiera dużo branżowych pojęć. Jeśli potrzebne są Ci profesjonalne tłumaczenia techniczne, postaw na wykwalifikowaną kadrę o szerokich horyzontach i skorzystaj z oferty naszej firmy.

B. T. Columbus
Kontakt z nami:
Witolińska 4/3, 04-185 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (12) 421-77-88
http://www.tlumaczenia-columbus24.pl
Sprzedaż diamentów

Nasze usługi nie ograniczają się do tych zapewnianych przez lombard czy kantor - zajmujemy się również sprzedażą diamentów. Skupujemy je w postaci brylantów od naszych Klientów, dokonując wcześniej uczciwej, indywidualnej wyceny. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z terenu Wrocławia oraz okolic.

Grosz
Kontakt z nami:
Piłsudskiego 96, 50-017 Wrocław,
dolnośląskie
Tel. : (71) 343-81-95
http://www.grosz-wroclaw.pl
księgowość Bielsko

Wejdź na stronę biura z doświadczeniem z Bielsko - Białej, które zajmie się całościową obsługą spraw Twojego przedsiębiorstwa. Nasza księgowość to miejsce, w którym prowadzone są spisy przychodów i rozchodów, a także rozliczenia z tytułu VAT i innych podatków. Kontrolujemy należności i zobowiązania Klientów oraz prowadzimy akta osobowe ich pracowników.

Centrum Rachunkowości Joanna Kubica
Kontakt z nami:
Warszawska 28, 43-300 Bielsko-Biała,
śląskie
Tel. : (50) 496-57-76
http://www.centrum-rachunkowosci.pl
postępowanie restrukturyzacyjne

Twoje przedsiębiorstwo jest zadłużone? Restrukturyzacja firmy to jeden ze sposobów na wyjście z kłopotów finansowych, zaraz obok ogłoszenia upadłości. Nasza kancelaria prawna udziela doradztwa w zakresie tych dwóch spraw, a także świadczy pomoc w trakcie negocjacji z wierzycielami oraz zawierania propozycji układowych.

Continuum Restrukturyzacje sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Wspólna 70, 00-687 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (+4) 866-91-51966
http://continuum.biz.pl
Kadry i płace

Doświadczone biuro (podatki, kadry i płace, księgowość). Tym, co wyróżnia nas na tle innych firm, jest bezwzględny profesjonalizm i dbałość o to, by klienci byli zadowoleni z prezentowanego przez nas poziomu. Skontaktuj się z nami, a dołożymy wszelkich starań, by Twoja firma miała najlepiej prowadzoną rachunkowość.

Exco A2A Polska Sp. z o. o.
Kontakt z nami:
rtm. Witolda Pileckiego 67, lok. 200, 02-781 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 847-61-17
http://exco.pl
opakowania kartonowe z nadrukiem

Producent tekturowych artykułów przeznaczonych do przechowywania różnego rodzaju elementów. Przedsiębiorstwo od wielu lat tworzy produkty wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów. Udostępnia atrakcyjne opakowania kartonowe z nadrukiem wykonanym według projektu Klienta. W ofercie znajdą Państwo między innymi modele klapowe, wysuwane, dwuczęściowe czy sklejane.

Pakarton Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 111, 91-222 Łódź,
łódzkie
Tel. : (79) 681-60-06
http://pakarton.pl
Pióra kulkowe Visconti

Produkty do pisania są istotnym elementem każdego biura oraz osobistej korespondencji. W zależności od preferencji, można wybierać pomiędzy piórami wiecznymi, wieczne długopisy czy też piórami kulkowymi. Jednymi z najbardziej znanych marek produkujących ekskluzywne pióra kulkowe są Visconti. Ich kolekcje charakteryzują się elegancją, finezją wykonania oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi.

ViscontiSklep.pl
Kontakt z nami:
Złota 69, 00-819 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (53) 866-44-55
http://viscontisklep.pl
Doradca finansowy

Oferta, którą kieruje do Państwa nasza firma zakłada fachowe doradztwo w dziedzinie ubezpieczeń i finansów. Doradca finansowy Katarzyna Tykwińska pomoże znaleźć najlepszy kredyt hipoteczny w Bydgoszczy. Podczas przygotowywania oferty bierzemy pod uwagę wszystkie rozwiązania zaproponowane przez polskie banki. Zapraszamy do sprawdzenia naszych usług.

Katarzyna Tykwińska Specjalistka finansowa
Kontakt z nami:
Królowej Jadwigi 18/120, 85-035 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (66) 796-52-32
http://www.specjalistkafinansowa.pl
Szkolenia dla liderów

Nasze cykle wykładów kierowane są do przedsiębiorców pragnących wybić się poza rynkową przeciętność. Szkolenia dla liderów, które organizujemy to skondensowany pakiet praktycznych wskazówek, dzięki którym będziesz sprawnie zarządzać zasobami ludzkimi. Dzięki nam obudzisz w sobie cechy przywódcy i poprowadzisz zespół do sukcesu.

Happy Dealer
Kontakt z nami:
Osiny 95, 96-061 Dmosin,
Tel. : (60) 945-56-54
http://happydealer.pl