Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

usługi prawne i finansowe

Sprawozdania finansowe

Jakość, współdziałanie, szacunek, rozwój. To najistotniejsze wartości, które przyświecają nam w naszej codziennej pracy i budowaniu relacji z klientami oraz kontrahentami. Dzięki nim usługi takie jak audyt wewnętrzny, analiza procesów biznesowych, czy interpretacje podatkowe i sprawozdania finansowe, to precyzyjnie opracowane rozwiązania na najwyższym poziomie merytorycznym. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Jarosław Zuń - Kancelaria komornicza

Kancelaria komornicza prowadzona w Lublinie przez Jarosława Zunia prowadzi sprawy o egzekucję z nieruchomości a także inne sprawy, o których więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej. Dostępne są tam także pełne dane teleadresowe, formularze i informacje na temat aktualnych licytacji nieruchomości i ruchomości.

Jarosław Zuń Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
Kontakt z nami:
Wrońska 2, 20-327 Lublin,
lubelskie
Tel. : (81) 746-21-21
http://komornik-lublin-zun.pl
Szybki rozwód Gdańsk

Planują Państwo rozwód? Gdańsk to miasto, w którym wszystko ciągle się zmienia. Czasami te zmiany są radosne i przyjemne, czasami następują one w wyniku wieloletnich nieporozumień. Rozwód nie jest łatwym czasem, zarówno dla Państwa jak i Państwa rodziny: dzieci, rodziców, znajomych. Nasza kancelaria prawna dokłada wszelkich starań, żeby ten czas skończył się jak najszybciej i w jak najlepszej atmosferze. Udzielamy wszelkich porad prawnych w takich przypadkach jak rozwód.

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szlas
Kontakt z nami:
Romana Dmowskiego 6/6, 80-243 Gdańsk,
pomorskie
Tel. : (60) 036-72-87
http://szlas.pl
Notariusz Kraków sobota

Jedną z podstawowych usług świadczonych przez naszą kancelarię z Krakowa są porady. To one pozwalają nam zapoznać się ze sprawami klientów, ich pytaniami oraz wątpliwościami. Opierając się na paragrafach oraz licznych interpretacjach jesteśmy w stanie wskazać konkretną drogę rozwoju danej sprawy. Notariusz Alicja Brandys jest do państwa dyspozycji w trakcie sporządzania aktów własności.

Kancelaria Notarialna Alicja Brandys
Kontakt z nami:
Monte Cassino 6/20, 30-337 Kraków,
małopolskie
Tel. : (12) 307-08-28
http://www.notariusz-brandys.com.pl
Radca prawny Bydgoszcz

W kancelarii pracuje radca prawny oferujący różne usługi prawne. Świadczenie pomocy prawnej opisane na http://www.penczerzynski.pl/uslugi-na-rzecz-klientow-indywidualnych.html to pisemne i ustne porady prawne. Szczegółowe informacje na temat zakresu pomocy znajduje się na stronie internetowej. Każdy kto miał styczność z polskim prawem ma świadomość jak ważna jest fachowe doradztwo radcy.

Kancelaria radcy prawnego Maciej Penczerzyński
Kontakt z nami:
Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (60) 405-39-60
http://www.penczerzynski.pl
Biuro rachunkowe Bielany

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu księgowości firm praktycznie każdej branży. Prowadzone przez nas biuro rachunkowe na Bielanach proponuje między innymi obsługę i prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, jak również inne usługi, zależne od wielkości przedsiębiorstwa, jak również jego branży.

Taxmed
Kontakt z nami:
Kasprowicza 58 lok. 38, 01-871 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 652-22-20
http://www.taxmed.com.pl
Spinki do taśmy

Nasza firma od wielu lat prowadzi sprzedaż wielu materiałów i akcesoriów, niezbędnych przy pakowaniu różnych produktów, przesyłek czy towarów. Wśród nich proponujemy między innymi metalowe, ocynkowane spinki do taśmy, pozwalające na łączenie poszczególnych materiałów, wykonanych najczęściej z polipropylenu lub poliestru.

Heiro S.C.
Kontakt z nami:
Dębicka 83, 35-213 Rzeszów,
podkarpackie
Tel. : (17) 854-20-40
http://www.heiro.pl
Księgowość Katowice

Profesjonalnie prowadzona księgowość powinna być podstawą każdej firmy. My oferujemy państwu usługi księgowe oraz rachunkowe, ponieważ pragniemy do państwa dyspozycji oddać grono ekspertów. Umożliwiamy państwu korzystanie z nowoczesnego oprogramowania (w tym także kontrola finansów przez Internet). Wszystko to jest możliwe z Katowicką firmą FRESZ Sp. z o.o.

Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
Kontakt z nami:
ul. Krasińskiego 29, 40-019 Katowice,
śląskie
Tel. : (53) 027-37-41
http://e-fresz.com.pl
Tłumaczenia techniczne

Są sytuacje, w których zdrowy rozsądek podpowiada, by nie ufać internetowym translatorom. Szczególnie, kiedy tekst jest wysoko wyspecjalizowany i zawiera dużo branżowych pojęć. Jeśli potrzebne są Ci profesjonalne tłumaczenia techniczne, postaw na wykwalifikowaną kadrę o szerokich horyzontach i skorzystaj z oferty naszej firmy.

B. T. Columbus
Kontakt z nami:
Witolińska 4/3, 04-185 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (12) 421-77-88
http://www.tlumaczenia-columbus24.pl
Sprzedaż diamentów

Nasze usługi nie ograniczają się do tych zapewnianych przez lombard czy kantor - zajmujemy się również sprzedażą diamentów. Skupujemy je w postaci brylantów od naszych Klientów, dokonując wcześniej uczciwej, indywidualnej wyceny. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z terenu Wrocławia oraz okolic.

Grosz
Kontakt z nami:
Piłsudskiego 96, 50-017 Wrocław,
dolnośląskie
Tel. : (71) 343-81-95
http://www.grosz-wroclaw.pl
Biuro rachunkowe Warszawa cennik

Zapewniamy wsparcie zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorstwom z różnych branż. Nasze biuro rachunkowe z Warszawy oferuje między innymi outsourcing kadr i płac, prowadzenie księgowości,a także wsparcie przy zakładaniu działalności gospodarczej. Jesteśmy elastyczni i staramy się dostosować cennik oraz zakres usług do indywidualnego zapotrzebowania klienta.

Nexlink Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Srebrna 16 lok 303B, 00-810 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (50) 865-50-60
http://nexlink.pl
księgowość Bielsko

Wejdź na stronę biura z doświadczeniem z Bielsko - Białej, które zajmie się całościową obsługą spraw Twojego przedsiębiorstwa. Nasza księgowość to miejsce, w którym prowadzone są spisy przychodów i rozchodów, a także rozliczenia z tytułu VAT i innych podatków. Kontrolujemy należności i zobowiązania Klientów oraz prowadzimy akta osobowe ich pracowników.

Centrum Rachunkowości Joanna Kubica
Kontakt z nami:
Warszawska 28, 43-300 Bielsko-Biała,
śląskie
Tel. : (50) 496-57-76
http://centrum-rachunkowosci.pl