Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

sport i hobby

Artykuły fitness

To właśnie w naszym asortymencie znajduje się profesjonalny sprzęt fitness, który spełni Twoje najśmielsze oczekiwania. Proponujemy zawsze sprawdzone rozwiązania, atrakcyjne warunki współpracy i profesjonalne doradztwo, w doborze odpowiednich urządzeń. Postaw już dziś na dobrą kondycję - zapraszamy do kontaktu!

APII Style Piotr Suchodolski
Kontakt z nami:
J.E. Osmańczyka 20/201, 01-494 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (60) 266-81-68
http://www.fitness4you.pl
Yoga

Specjalizujemy się w działalności usługowej, w ramach której umożliwiamy naszym Klientom skorzystania z doskonałej opcji na spędzanie wolnego czasu. Zajęcia taneczne, fitness, yoga - siłownia Atlantic Sports w Krakowie to doskonały wybór dla każdego, kto chce się poruszać, a jednocześnie naprawdę świetnie się bawić!

ATLANTIC SQUASH & FITNESS SP. Z O.O
Kontakt z nami:
Stradomska 15, 31-068 Kraków,
małopolskie
Tel. : (50) 146-40-46
http://atlanticsports.pl
Obóz jeździecki z egzaminem na odznakę

Przebywanie z końmi to idealna forma odpoczynku - zgodzą się z tym zarówno hobbyści tego pięknego sportu, jak i profesjonaliści. Organizowany obóz jeździecki z egzaminem na odznakę umożliwi udoskonalenie swoich umiejętności i podniesienie kompetencji. Zajęcia z jazdy konnej to gwarancja wypoczynku i zabawy na łonie natury.

Ośrodek Jeździecki PEGAZ
Kontakt z nami:
Górna 3, 83-425 Dziemiany,
pomorskie
Tel. : (60) 184-71-39
http://pegazdziemiany.pl
stroje sportowe

Sklep z odzieżą dla aktywnych oferuje szeroki wybór strojów sportowych dla wszystkich entuzjastów aktywności fizycznej. Bez względu na to, czy jesteś fanem biegania, fitnessu czy kolarstwa, ten sklep ma wszystko, czego potrzebujesz. Znajdziesz tu wygodne spodenki, koszulki, dresy i legginsy wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają komfort i swobodę ruchu. Sklep z odzieżą dla aktywnych pomoże ci znaleźć odpowiedni strój, który dopasuje się do twoich preferencji i stylu.

MS Fashion sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Wysockiego 37, 42-218 Częstochowa,
śląskie
Tel. : (79) 322-20-71
http://strojesportowe.pl