Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

sport i hobby

Tanie narty - hurtowe ceny

W hurtowni sportowej Folc znajdują się najlepsze narty i odzież narciarska. Uznane marki i producenci, którzy wykonują doskonały sprzęt dla różnych stylów jazdy. Dodatkowo także spodnie, kurtki, czy inne akcesoria, gwarantują ich najwyższą jakość oraz korzystne ceny. Dzięki wizycie w naszym sklepie będą Państwo mogli odpowiednio skompletować swój strój na wyjazd na narty.

Sklep Folc Sport
Kontakt z nami:
Arkuszowa 18, 01-934 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (22) 864-99-95
http://sklep.folc.pl
Narciarstwo skiturowe

Jeżeli poszukujesz mocnych, sportowych wrażeń, a jednocześnie uwielbiasz zimowy krajobraz gór, mamy coś dla Ciebie. Narciarstwo skiturowe to sposób na poznawanie malowniczych szlaków z dala od zatłoczonych wyciągów i tras. Z nami spędzisz wyjątkowy i aktywny urlop wśród najpiękniejszych szczytów krajowych i zagranicznych.

Sports Travel Tomasz Knapik
Kontakt z nami:
Świerkowa 26, 43-370 Szczyrk,
śląskie
Tel. : (69) 128-00-22
http://sportstravel.pl
Koszulki piłkarskie

Najwyższa jakość materiału, odporność na przetarcia, przewiewne tkaniny - tym odznaczają się proponowane przez nas koszulki piłkarskie. Zapewniają pełen komfort podczas gry każdemu zawodnikowi. Dodatkowo są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, licznych wzorach oraz kolorach. Zapraszamy do kontaktu!

baseny ogrodowe rozporowe

Stwórz dla siebie i rodziny prywatne kąpielisko. Odwiedź naszą stronę i obejrzyj dostępne baseny ogrodowe rozporowe. To konstrukcje, które można bez problemu rozstawić w odpowiednio przygotowanym miejscu. Wykonane są z solidnego tworzywa zdolnego znieść długotrwały ciężar wody oraz działanie środków do utrzymania czystości wody.

AGRAF Wenta Rafał
Kontakt z nami:
Św. Wincentego 110/129, 03-291 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (51) 526-00-00
http://www.baseny-materace.pl
Kajaki Bory Tucholskie

Odpoczynek na łonie natury, relaksująca aktywność podczas przyjemnego spływu, niczym niezmącone piękno przyrody... Jeśli ten opis sprawił, że zapragnąłeś wziąć urlop i wyjechać poza miasto, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję - kajaki. Bory Tucholskie obfitują w miejsca, przez które warto przeprawić się tym oto środkiem rekreacji.

Kajakiem przez bory
Kontakt z nami:
Łukowska 31e, 89-650 Czersk,
pomorskie
Tel. : (50) 585-40-02
http://www.kajakiemprzezbory.pl