Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

hotele, schroniska, noclegi

Hotel w Kielcach

Od dłuższego czasu szukam dobrego hotelu w Województwie Świętokrzyskim. Mam kilka bardzo wyśrubowanych warunków jakie musi spełnić ten hotel. Do tej pory znalazłem tylko jeden hotel w Kielcach, który spełniałby wszystkie stawiane przeze mnie warunki. Już niedługo podejmę ostateczną decyzję dotyczącą wyboru hotelu. Jednakże już teraz jestem niemal pewny, że wybiorę ten hotel w Kielcach.

Hotel Dal
Kontakt z nami:
Piotrkowska 12, 25-510 Kielce,
świętokrzyskie
Tel. : (41) 336-10-00
http://www.hoteldal.pl
Zambrów noclegi

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na świetne i niedrogie noclegi. Zambrów i całe podlasie to świetna okolice na coroczny odpoczynek! Proponujemy wyjątkowe oferty, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Dla nas liczy się pełne zadowolenie każdego użytkownika naszego serwisu! Zapraszamy zatem również Ciebie do odwiedzenia portalu StaraPoczta.pl

Stara Poczta
Kontakt z nami:
Aleja Wojska Polskiego 16, 18-300 Zambrów,
podlaskie
Tel. : (86) 271-11-33
http://www.starapoczta.pl
rejsy po wiśle

Jesteś przygotowany na ciekawą przygodę? Chcesz zobaczyć świat z innej perspektywy? Wsiądź na pokład statku lub katamaranu i wybierz się z nami na rejsy po Wiśle! W trakcie podróży będziesz mógł podziwiać przepiękne widoki i spojrzeć na wiele krakowskich zabytków z innej strony. Trasa prowadzi bowiem niedaleko Wawelu, Klasztoru Norbertanek czy Paulinów.

STER Ewa Bigosz i Piotr Wiśniewski Spółka Jawna
Kontakt z nami:
Lea 90A/2, 30-058 Kraków,
małopolskie
Tel. : (60) 156-02-50
http://rejsykrakow.com
Internetowy Portal Turystyczny

Wybierz swoją wymarzoną destynację i zaplanuj niezwykłą podróż. Nasz internetowy portal turystyczny pomoże Ci zdecydować, w którą cześć Polski wyruszyć. Z nami odwiedzisz najpiękniejsze wsie, przeżyjesz niezapomniane przygody na zjawiskowych górskich szlakach oraz wypoczniesz na najlepszych bałtyckich plażach.

Perły Polski Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Poprzeczna 54G/2, 05-506 Lesznowola,
mazowieckie
Tel. : (60) 122-51-03
http://www.perlypolski.pl
Wycieczki motocyklowe

Zapierające dech w piersiach góry tuż na wyciągnięcie ręki czy może brzeg oceanu i wiatr we włosach? Wycieczki motocyklowe zapewniają takie atrakcje, a równocześnie są świetną zabawą i przygodą. Skorzystaj z naszej oferty podróży po Europie i świecie oraz dołącz do ekipy pasjonatów jazdy jednośladem.

MOTOPODROZNI.PL Sp. z o.o
Kontakt z nami:
Okrężna 32A, 87-700 Stawki,
kujawsko-pomorskie
Tel. : (51) 281-83-80
http://www.motopodrozni.pl
Wycieczki po Florencji

Objazdowe wycieczki po Florencji, które oferujemy, prowadzi polski przewodnik - Agnieszka Pawlak. Dzięki temu poznasz historię włoskiego miasta i okolic oraz zobaczysz najciekawsze atrakcje przy dobrej zabawie. Zajmujemy się zakupem wszystkich biletów wstępu oraz komunikacji miejskiej. Spełnij swoje marzenia i wyrusz w niezapomnianą podróż!

Florencja z przewodnikiem
Kontakt z nami:
VIA ERMOLAO RUBIERI, 50137 FIRENZE,
Tel. : (00) 393-20-3863616
http://www.florencjazprzewodnikiem.pl
Wieczór kawalerski na Kaszubach

Planujesz zorganizować dla Twojego przyjaciela wieczór kawalerski? Kaszuby to miejsce najlepsze na przygody w męskim gronie. Z nami zorganizujesz niezapomniany wieczór. To propozycja, która zachwyci Twoich kumpli, a Tobie da satysfakcję, że znalazłeś miejsce takie, jak to. Wieczór kawalerski w hotelu Kiston to gwarancja wspaniałej zabawy na poziomie dla panów w każdym wieku. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas!

Hotel Kiston
Kontakt z nami:
Kistowo 26, 83-320 Sulęczyno,
pomorskie
Tel. : (60) 730-05-00
http://www.hotelkiston.pl