Tylko znane marki online

Sprawdź koniecznie!

hotele, schroniska, noclegi

Hotel w Kielcach

Od dłuższego czasu szukam dobrego hotelu w Województwie Świętokrzyskim. Mam kilka bardzo wyśrubowanych warunków jakie musi spełnić ten hotel. Do tej pory znalazłem tylko jeden hotel w Kielcach, który spełniałby wszystkie stawiane przeze mnie warunki. Już niedługo podejmę ostateczną decyzję dotyczącą wyboru hotelu. Jednakże już teraz jestem niemal pewny, że wybiorę ten hotel w Kielcach.

Hotel Dal
Kontakt z nami:
Piotrkowska 12, 25-510 Kielce,
świętokrzyskie
Tel. : (41) 336-10-00
http://www.hoteldal.pl
rejsy po wiśle

Jesteś przygotowany na ciekawą przygodę? Chcesz zobaczyć świat z innej perspektywy? Wsiądź na pokład statku lub katamaranu i wybierz się z nami na rejsy po Wiśle! W trakcie podróży będziesz mógł podziwiać przepiękne widoki i spojrzeć na wiele krakowskich zabytków z innej strony. Trasa prowadzi bowiem niedaleko Wawelu, Klasztoru Norbertanek czy Paulinów.

STER - Centrum Żeglugi Wiślanej
Kontakt z nami:
Bulwar Czerwieński, 31-069 Kraków,
małopolskie
Tel. : (60) 156-02-50
http://rejsykrakow.com
Internetowy Portal Turystyczny

Wybierz swoją wymarzoną destynację i zaplanuj niezwykłą podróż. Nasz internetowy portal turystyczny pomoże Ci zdecydować, w którą cześć Polski wyruszyć. Z nami odwiedzisz najpiękniejsze wsie, przeżyjesz niezapomniane przygody na zjawiskowych górskich szlakach oraz wypoczniesz na najlepszych bałtyckich plażach.

Perły Polski Sp. z o.o.
Kontakt z nami:
Poprzeczna 54G/2, 05-506 Lesznowola,
mazowieckie
Tel. : (60) 122-51-03
http://www.perlypolski.pl
Wycieczki po Florencji

Objazdowe wycieczki po Florencji, które oferujemy, prowadzi polski przewodnik - Agnieszka Pawlak. Dzięki temu poznasz historię włoskiego miasta i okolic oraz zobaczysz najciekawsze atrakcje przy dobrej zabawie. Zajmujemy się zakupem wszystkich biletów wstępu oraz komunikacji miejskiej. Spełnij swoje marzenia i wyrusz w niezapomnianą podróż!

Florencja z przewodnikiem
Kontakt z nami:
VIA ERMOLAO RUBIERI, 50137 FIRENZE,
Tel. : (00) 393-20-3863616
http://www.florencjazprzewodnikiem.pl
Wieczór kawalerski na Kaszubach

Planujesz zorganizować dla Twojego przyjaciela wieczór kawalerski? Kaszuby to miejsce najlepsze na przygody w męskim gronie. Z nami zorganizujesz niezapomniany wieczór. To propozycja, która zachwyci Twoich kumpli, a Tobie da satysfakcję, że znalazłeś miejsce takie, jak to. Wieczór kawalerski w hotelu Kiston to gwarancja wspaniałej zabawy na poziomie dla panów w każdym wieku. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas!

Hotel Kiston
Kontakt z nami:
Kistowo 26, 83-320 Sulęczyno,
pomorskie
Tel. : (60) 730-05-00
http://www.hotelkiston.pl
Pokoje 2-osobowe

Kolejna z naszych propozycji, to hotel w Dusznikach-Zdroju. W środku znajdują się apartamenty, pokoje 1 -osobowe, pokoje 2 -osobowe oraz pokoje dla osób niepełnosprawnych dające komfortowe noclegi. Wszystkie wyposażone są w łazienkę, TV-SAT, radio oraz telefon. Jeśli chodzi o wyżywienie, to macie Państwo do dyspozycji w niedalekiej odległości restauracje i bary. Serdecznie polecamy tanie noclegi tylko u nas.

Ascens Projekt Mariusz Pieńkos
Kontakt z nami:
Zielona 19, 57-340 Duszniki-Zdrój,
dolnośląskie
Tel. : (74) 811-63-00
http://impresja.net
Hostel w Warszawie

Jeżeli planujesz przyjazd do stolicy, zapewne poszukujesz odpowiedniego noclegu. Polecamy Ci nasz hostel w Warszawie, w którym znajdziesz elegancko urządzone pokoje. Dostępnych jest wiele opcji do wyboru, więc z pewnością znajdziesz tę, która spełnia Twoje oczekiwania. Możesz tu liczyć na bezpłatne Wi-Fi oraz strefę parkowania.

Lull Hostel
Kontakt z nami:
Jakubowska 4/1, 03-902 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (60) 803-17-43
http://lullhostel.pl
Egzotyczne wakacje

Wyjedź na niskobudżetowe, egzotyczne wakacje z całą rodziną dzięki naszemu internetowemu biuru podróży. Znajdziesz u nas bogaty wybór najlepszych wyjazdów lat minute do Grecji, Tunezji, Bułgarii, Turcji czy na Maltę - każdy znajdzie coś, co będzie odpowiadać zarówno jemu, jak i całej rodzinie. Zapraszamy!

ELS SP. Z O.O.
Kontakt z nami:
Łeczycka 2J, 63-400 Ostrów Wielkopolski,
wielkopolskie
Tel. : (50) 000-51-50
http://e-wakacje24.pl
Pałac w Wilanowie bilety

Wyobraź sobie, że przechadzasz się po salach, gdzie swą obecność zaznaczyli najsłynniejsi władcy i arystokraci z monarchii. Pałac w Wilanowie to miejsce żyjące historią, które fascynuje rozmachem, bogactwem ornamentów i kunsztem rzemieślniczym. Chcąc go zwiedzić, potrzebujesz karty wstępu. Bilety kupisz na stronie internetowej. Dostępne są w cenie do 30 złotych.

Apartment4you
Kontakt z nami:
Kolejowa 45/7, 01-210 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : (51) 041-24-44
http://www.warsaw4you.com